Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na sobotę!

Przepowiednia na 07.03.2020

Redakcja VIVA! 7 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 07.03 podpowiada, że znaki zodiaku będą dziś wyjątkowo pomysłowe. Kreatywność pozwoli na zrealizowanie niektórych pragnień, jednak należy pamiętać o świadomej ocenie swoich możliwości.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: BARAN

Gwiazdy przepowiadają, że nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień – romantyczne spotkanie z ukochaną osobą poprawi Ci humor, a niespodziewana oferta zawodowa podbuduje samoocenę. Nie obawiaj się odważnych decyzji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: BYK

Osoby spod znaku Byka mogą dziś ulec melancholii. Tęsknota za przeszłością wpłynie na Twoją teraźniejszość, szczególnie w sprawach miłosnych. Postaraj się opanować negatywne emocje, jeśli nie chcesz doprowadzić do nieprzyjemnej kłótni z bliską osobą.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę namawia osoby spod znaku Bliźniąt do ostrożności we wszystkim, co związane jest z finansami. Pamiętaj, że nawet najmniejszy błąd może Cię drogo kosztować. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie umówią się na długo oczekiwane spotkanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: RAK

Gwiazdy przewidują spokojny i przyjemny dzień. Poświęć więcej czasu najbliższym, a wszelkie nieporozumienia będą jedynie wspomnieniem. To także doskonały dzień dla tych osób spod znaku Raka, które zaplanowały przeprowadzkę, remont lub inne zmiany mieszkaniowe.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: LEW

Horoskop na 07.03.2020 nie wyklucza, że będziesz musiała zrezygnować z odpoczynku na rzecz zaległych obowiązków, z których wcześniej się nie wywiązałaś. Tak odpowiedzialne podejście przybliży Cię do upragnionego awansu. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny skupią się dzisiaj na swoim życiu osobistym. Gwiazdy nie wykluczają, że uda Ci się zażegnać konflikt z kimś, kto może mieć wielki wpływ na twoją przyszłość – szczera rozmowa i przyznanie się do błędu to najlepsza strategia. Zadbaj również o swoje zdrowie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: WAGA

Przed Tobą dość energiczny, ale nieco chaotyczny dzień. Nie stracisz jednak pozytywnego nastawienia, ponieważ pomimo zamieszania, uda Ci się spełnić jedno ze swoich najskrytszych marzeń. Bliska osoba chętnie udzieli Ci właściwej porady, jeśli tylko poprosisz o pomoc.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Skorpiona zajmą się dzisiaj poszukiwaniem nowych wyzwań zawodowych. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o rewolucji w swoim życiu, szczegółowo przeanalizuj wszystkie za i przeciw – intuicja Cie nie zawiedzie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: STRZELEC

Horoskop na sobotę przewiduje cudowny dzień, pełen relaksu i przyjemnych rozmów z przyjaciółmi. Zadbaj dziś o siebie i swoje samopoczucie, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć niespodziewaną propozycją, związaną z waszą wspólną przyszłością.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Koziorożca. Horoskop ostrzega jednak, że nie jest to odpowiedni dzień na nieprzemyślane wydatki finansowe – ryzyko błędu jest dzisiaj zbyt duże. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie zdecydują się na czułe wyznanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: WODNIK

Prawdopodobnie skupisz się dzisiaj na samodoskonaleniu. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności i określ cele na najbliższą przyszłość. Gwiazdy namawiają również do większego zaangażowania w obecną relację miłosną. Ukochana osoba doceni Twoje starania.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 07.03: RYBY

Horoskop na sobotę nie wyklucza, że osoby spod znaku Ryb zdecydują się dziś na nowe wyzwania. Nie odmawiaj żadnych propozycji rozwoju, nawet tych, których nie jesteś pewna. Gwiazdy zapewniają, że każda z nich przyniesie zysk. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.