horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na pierwszy dzień nowego 2020 roku!

Przepowiednia na 01.01.2020

Redakcja VIVA! 1 stycznia 2020 05:35
horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku nie będą dziś narzekać na nudę. Ogólnie dzień będzie bardzo udany i obfity w pozytywne emocje. Horoskop na 01.01.2020 namawia do przyjemnego odpoczynku w gronie najbliższych.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: BARAN

Horoskop na środę zaleca Baranom skupić się na zdrowiu i swoim samopoczuciu. Zapomnij na chwilę o obowiązkach służbowych i dobrze wypocznij – przed Tobą intensywny miesiąc. Szczera rozmowa z ukochaną osobą może zmienić Twoje podejście do waszych codziennych spraw.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: BYK

Gwiazdy przewidują doskonały dzień dla wszystkich Byków. Przyjazne komplementy przyjaciół, którym pomożesz w trudnym momencie, pozytywnie wpłyną na Twoją pewność siebie. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą może zmotywować Cię do nagłej zmiany planów w życiu prywatnym.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: BLIŹNIĘTA

Nie wierz we wszystko, co dziś usłyszysz. Nieprzemyślane i niepotwierdzone oskarżenia mogą zranić bliską Ci osobę. Jeśli musisz kogoś skrytykować, postaw na szczere, ale oszczędne słowa. Horoskop na środę namawia do ustalenia nowego celu na rozpoczęty rok.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: RAK

Jeśli Raki będą kierowały się złudzeniami, nie zrealizują pragnień. Tylko logiczne działania przybliżą Cię do upragnionego sukcesu, szczególnie w sferze zawodowej. Gwiazdy nie wykluczają, że samotne Raki odnajdą dziś swoje przeznaczenie...

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: LEW

Środa to niebezpieczny dzień dla tych osób spod znaku Lwa, które bezgranicznie wierzą tylko w siebie. Zaufaj innym, a nie tylko pozbędziesz się nadmiaru obowiązków, ale i poczujesz się znacznie lepiej. Przyjaciele i krewni docenią Twoją otwartość. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: PANNA

Pomimo nieporozumienia na początku dnia, Gwiazdy nie przewidują nieprzyjemności w Twoim życiu. Horoskop na 01.01.2020 nie wyklucza, że spotkasz dziś kogoś, kto był dla Ciebie bardzo ważny. Uważnie przeanalizuj wszelkie za i przeciw, zanim zdecydujesz się na ponowną relację.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: WAGA

Wagi będą zajmować się bieżącymi sprawami domowymi, ale nie potraktują tego jako nieprzyjemnego obowiązku – wręcz przeciwnie, oczyszczenie atmosfery w domu może Cię uszczęśliwić. Spontaniczny wyjazd poza miasto będzie nie tylko udany, ale także ciekawy. W miłości warto okazać więcej czułości.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała... popracować. Nie użalaj się jednak nad swoim losem, ale doceń fakt, że wszystko, co dziś zrobisz, wpłynie na Twoją karierę. Niespodziewana premia również wynagrodzi Ci poświęcenie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: STRZELEC

Niestety, nie spełnisz dziś swojego pragnienia. Horoskop zapewnia, że wkrótce będziesz miała co świętować, jednak Twój czas jeszcze nie nadszedł. Zrezygnuj ze spontanicznych zakupów – ryzykujesz spore długi. Poświęć więcej czasu sobie i zajmij się swoim zdrowiem.

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na środę obiecuje Koziorożcom odnalezienie tego, czego szukają od dawna. Gwiazdy nie ujawniają jednak, czy chodzi o życie osobiste, czy zawodowe... Nowy 2020 rok rozpoczniesz w prawdziwie wspaniałym nastroju!

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: WODNIK

Wodniki spędzą przyjemny dzień w otoczeniu najbliższych. Horoskop na 01.01.2020 nie przewiduje nieporozumień rodzinnych, jednak powstrzymaj się od nadmiernej krytyki, aby nie urazić kogoś, na kim Ci zależy. Gwiazdy wróżą romantyczne spotkanie samotnym Wodnikom – nie strać swojej szansy na miłość!

HOROSKOP DZIENNY 01.01.2020: RYBY

Dziś z przyjemnością pogrążysz się we własnym świecie. Nie ma w tym nic złego, ponieważ musisz przygotować się na intensywny początek nowego roku. Pomimo odpoczynku, nie zapomnij o ustaleniu celów na najbliższą przyszłość. W miłości bez zmian. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.