Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Co wydarzy się 04.02.2020?

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 06:55
Horoskop codzienny

Horoskop na 04.02.2020 przypomina wszystkim znakom zodiaku o rozważnych decyzjach. Pomimo ostrożności, innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów może mieć doskonałe rezultaty. Jedynie sprawy miłosne należy traktować „po staremu”.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: BARAN

Horoskop na 04.02.2020 ostrzega przed nadmiernymi emocjami. Nie okazuj negatywu, jeśli nie chcesz zranić bliskiej osoby. Bądź delikatna i uprzejma w kontaktach z ludźmi, a odniesiesz sukces. Gwiazdy nie wykluczają również, że uda Ci się spłacić zaległy dług. Zaufany przyjaciel może rozczarować Cię swoją postawą. Zanim zdecydujesz się na krytykę, zastanów się, co może być przyczyną takiego zachowania.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: BYK

Przed Tobą wspaniały dzień! Gwiazdy przewidują, że prawdopodobnie spełnisz jedno z Twoich marzeń. Postaraj się wykorzystać pozytywną energię – doskonale wpłynie na Twoją komunikację z innymi. Cenne informacje przydadzą Ci się w najbliższej przyszłości i na pewno osiągniesz sukces. Jedynie poważne nieporozumienia w życiu miłosnym mogą popsuć Ci humor.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś zwrócić szczególną uwagę na sposób, w jaki wykonujesz swoje obowiązki służbowe. Ktoś czeka na Twoje potknięcie i chętnie wykorzysta Twoje roztargnienie. Unikaj też wszelkich zobowiązań finansowych, których prawdopodobnie nie uda Ci się spłacić. To dobry dzień na rozwój relacji miłosnej. Szczerze opowiedz o swoich uczuciach, a harmonia zagości w Twoim związku na dłużej.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że rozwój Twojej kariery nabierze dziś tempa. Pomimo sukcesu, sprawy finansowe wciąż mogą Cię martwić, dlatego powstrzymaj się od nieprzemyślanych zakupów. Ukochana osoba prawdopodobnie zaintryguje Cię ciekawą propozycją na przyszłość. Nie odmawiaj, jeśli zależy Ci na przyszłości tej relacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: LEW

Horoskop na wtorek ostrzega, że nie unikniesz dziś nieprzyjemnych nieporozumień. Powstrzymaj się jednak od oskarżania innych o celowe działanie na Twoją niekorzyść. Bezsensowne podejrzenia tylko skomplikują Twoje życie. Niewykluczone, że otrzymasz dziś informację, która może wpłynąć na Twój rozwój zawodowy. Zanim wykorzystasz zdobytą wiedzę, dokładnie sprawdź źródło. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: PANNA

Osoby spod znaku Panny prawdopodobnie zaczną poszukiwać nowych sposobów na rozwój kariery. Jeśli otrzymasz ciekawą propozycję zawodową – nie zwlekaj z odpowiedzią. Niespodziewane spotkanie z osobą, z którą łączy Cię romantyczna przeszłość, może na nowo rozbudzić uczucia. Zastanów się jednak, czy jesteś gotowa na powtórne rozczarowanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: WAGA

Gwiazdy przepowiadają spokojny, przyjemny dzień. Prawdopodobnie poświęcisz czas na porządkowanie zaległych dokumentów i rozwiązywanie drobnych kłopotów finansowych. Jedynie sprawy miłosne mogą być źródłem nieporozumień. Ukochana osoba liczy na ustępstwa z Twojej strony.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: SKORPION

Horoskop na 04.02.2020 nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Skorpiona. Jedyna porada Gwiazd: pomimo niechęci i apatii, nie rezygnuj ze swojego celu. Szczera rozmowa z ukochaną osobą pozwoli na rozsądną analizę obecnego związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Skorpiona prawdopodobnie nie będą mogły poradzić sobie z własnym lenistwem, dlatego nie wykażą się niczym specjalnym w miejscu pracy. Gwiazdy zapewniają jednak, że nie poniesiesz konsekwencji za chwilowy spadek energii, jeśli obowiązki służbowe zostaną wykonane na czas. Przemęczenie może źle wpłynąć na Twoje zdrowie. Zadbaj o swój odpoczynek.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na wtorek przepowiada Ci dość produktywny dzień, pomimo znużenia rutynowymi obowiązkami zawodowymi. Gwiazdy namawiają do wypróbowania świeżych możliwości rozwoju. Pamiętaj również, że każda nowa wiedza będzie bardzo przydatna w przyszłości, dlatego poświęć czas i energię na naukę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: WODNIK

Dzisiejszy dzień nie wniesie wiele nowego do Twojego życia. Rutynowe obowiązki mogą Cię męczyć, ale nie unikniesz tych zadań, jeśli pracujesz na swój sukces. Gwiazdy nie wykluczają sukcesu, o ile będziesz potrafiła dostosować się do nowych warunków. Wieczorna rozmowa z ukochaną osobą skłoni Cię do decyzji, które wpłyną na waszą wspólną przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.02.2020: RYBY

Gwiazdy przewidują spokojny, ale jednocześnie nieco przytłaczający dzień. Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z konsekwencjami nieprzemyślanej decyzji z przeszłości, ale przy odrobinie szczęścia, nie będzie to nic poważnego. Wieczorem poczujesz się znacznie lepiej – pomoże szczera rozmowa z ukochaną osobą. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.