swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na nadchodzące tygodnie!

Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać?

Redakcja VIVA! - Bianka 28 listopada 2019 17:15
swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalnym Strzelcem jak aktorka Katarzyna Skrzynecka? Wygląda ma to, że gwiazdy będą Ci sprzyjać w najbliższych tygodniach. Co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź nasz horoskop!

Strzelec

22.11–21.12

Inspiracją będą dla ciebie sny i przeczucia. Będziesz w dobrej formie, ale ulegniesz zmiennym nastrojom. Potrzebujesz więcej ruchu na świeżym powietrzu i mikroelementów. Możesz teraz przeprowadzić detoks od cukru. Swojej drugiej połówce obiecasz coś, z czego trudno ci będzie się wywiązać. Znajdź czas dla krewnych, porozmawiaj o wspólnych planach. Poszukujący towarzystwa Strzelcy mogą spotkać kogoś, kto ich zaciekawi i rozbawi.

Koziorożec

22.12–19.01

Nie poprawiaj sobie nastroju słodyczami! Możliwe drobne nieporozumienia rodzinne dotyczące wydatków. Ważny będzie umiar we wszystkim, co robisz. Nadchodzące dni przyniosą wiele interesujących spotkań. Zabłyśniesz elokwencją i nikt nie będzie mógł się oprzeć twojemu zmysłowemu urokowi. Nawet w trudnych sprawach odniesiesz sukces! Na horyzoncie pojawi się okazja do zarobienia dodatkowej gotówki.

Wodnik

20.01–18.02

Szansa na nowy związek, nawet małżeństwo, jeśli odrzucisz złudzenia i realistycznie spojrzysz na świat. W bankach i urzędach spotkasz się z życzliwością. W pracy warto zaczynać nowe, ambitne zadania. Chętnie wybierzesz się na różne szkolenia i kursy. Znajdź czas na lekturę. W weekend zaplanuj wieczór z tańcami w sympatycznym towarzystwie! Zorganizuj wyjazd z przyjaciółmi i po prostu zapomnij o całym świecie.

Ryby

19.02–20.03

Twoi przyjaciele podadzą ci pomocną dłoń, kiedy będziesz tego bardzo potrzebowała. Nie bądź zbyt zdziwiona. W stałych związkach partner spełni każde twoje marzenie. Doświadczysz wielkiego szczęścia w miłości! Nie zmarnuj okazji, by wzmocnić wzajemne uczucie. Jeśli zachowasz zdrowy rozsądek i nie dasz się ponieść emocjom, w pracy zdobędziesz to, co jest twoim celem. Jeżeli akurat planujesz ślub, wszystko zagra doskonale.

Baran

21.03–19.04

Zabawa w gronie przyjaciół wprawi cię w znakomity nastrój. Wspaniały czas dla miłości! Ciesz się pięknymi chwilami i pielęgnuj swój związek. Tajemniczość doda ci więcej uroku. Znajomości z cudzoziemcami zapowiadają się bardzo interesująco. Na polu finansowym możesz upierać się przy czymś, co niekoniecznie będzie dla ciebie dobre. W pracy zabłyśniesz! Twoje pomysły zostaną przyjęte z entuzjazmem, a rywale zostaną daleko w tyle.

Byk

20.04–20.05

Idealny czas na naukę i wszystko, co poszerza horyzonty. Wszelkie egzaminy zdasz śpiewająco. W firmowym zaciszu pozytywne zdarzenie, które cię zdopinguje i przyspieszy sprawy. Twoje zalety – punktualność i zorganizowanie – zostaną zauważone. Wenus bardzo sprzyja twojej twórczości. Kontakt ze sztuką dostarczy ci wielkiej satysfakcji. Swój urok osobisty wykorzystasz w stu procentach i zrobisz na innych ogromne wrażenie.

Bliźnięta

21.05–21.06

Zacznij rozwijać swoje pasje, a staniesz się bardziej interesująca. Ciągnąć cię będzie w świat, chętnie dołączysz do przyjaciół. Ktoś z bliskich przyzna ci rację albo wreszcie przestanie wymagać od ciebie rzeczy niemożliwych. Nie odkładaj w nieskończoność zaległych spraw. W sektorze zawodowym czeka cię uznanie ze strony przełożonych. Pojawią się nowe plany i ciekawe perspektywy.

Rak

22.06–22.07

Jeśli nie możesz rozwiązać jakiegoś problemu, odizoluj się od otoczenia. W samotności wszystko lepiej ułoży się w głowie. Atmosfera w firmie stanie się przyjazna i pełna zrozumienia. Szef będzie przychylnie patrzył na twoje pomysły i z pewnością doceni twoje zaangażowanie. Starając się o podwyżkę, dobrze uzasadnij swoje żądania. Niewykluczone, że zdecydujesz się na poważną inwestycję.

Lew

23.07–22.08

Nie będziesz się czuła samotna. Posypią się zaproszenia na różne imprezy. Twoje talenty towarzyskie rozkwitną, łatwo zjednasz sobie tych, na sympatii których ci zależy. Przyjaźń osób, które cię dobrze znają i rozumieją, nie ma ceny. Między tobą a przełożonymi może dojść do ważnego kompromisu, który korzystnie wpłynie na waszą współpracę. W sferze finansów uważaj, by ktoś nie wpuścił cię w maliny.

Panna

23.08–22.09

Słuchaj intuicji, ona zaprowadzi cię tam, dokąd chcesz. Nie opieraj się zmianom, jakie wokół ciebie zachodzą. Aura nieba sprzyja zarabianiu pieniędzy, które rozwiążą niedawne problemy finansowe. Na spotkaniach biznesowych nie traktuj dosłownie wszystkich obietnic, wystrzegaj się mówienia, co tak naprawdę myślisz. Możliwe, że staniesz na czele dużego przedsięwzięcia, będziesz organizować, pomagać innym.

Waga

23.09–22.10

Układ astralny doda ci optymizmu, poczujesz przypływ sił witalnych. Uśmiechaj się – to przyniesie ci szczęście w sprawach osobistych. Zakochani zaplanują wspólną podróż. W pracy będziesz musiała uporać się z większym zakresem odpowiedzialności. Uważnie czytaj umowy, ze wszystkimi niejasnościami zgłoś się do prawnika. Warto postawić na dobre stosunki z Koziorożcami i Strzelcami.

Skorpion

23.10–21.11

Jeśli pożyczyłaś komuś większą sumę, możesz mieć problem z jej odzyskaniem. Powiodą się negocjacje i wszelkie formy handlu. Zajmiesz się teraz sprawami, które cię interesują. Ułatwi ci to świetna forma. Uroczystościom rodzinnym towarzyszyć będzie cudowny nastrój, spokój, radość i wzajemna życzliwość. Jeżeli szukasz kogoś, z kim chciałabyś iść przez życie, przygotuj się na wielkie niespodzianki.  

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.