horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co czeka znaki zodiaku w sobotę? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 21.12.2019?

Redakcja VIVA! 21 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 21.12.2019 wskazuje, że znaki zodiaku poświęcą dzień rozwiązywaniu wszelkich niepewnych kwestii finansowych. Gwiazdy sugerują, że zarówno przychody, jak i wydatki, wymagają szczególnej uwagi. Sobota będzie również sprzyjać samotnym znakom zodiaku.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Aby dzień minął zgodnie z Twoimi przewidywaniami, konieczne będzie utrzymanie wewnętrznego spokoju. Gwiazdy nie wykluczają, że czekają Cię dziś spotkania z wpływowymi osobami, które mogą mieć wpływ na Twoją karierę. W sprawach finansowych postaraj się zachować rozsądek. Nieprzyjemna sytuacja w życiu osobistym może popsuć Ci humor, jednak szybko pokonasz rywalkę.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Byki powinny przygotować się na trudny dzień. Warto pamiętać, że dziś najważniejszy będzie ostateczny wynik Twoich działań – niestety, nie wszystko ułoży się po Twojej myśli. Jeśli poszukujesz skutecznego sposoby na sukces, spójrz w przeszłość. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Dziś byle drobiazg może zepsuć Ci nastrój, dlatego zachowaj kontrolę nad swoimi emocjami i nie wymyślaj problemów na siłę. Horoskop na sobotę nie wyklucza, że wieczorem otrzymasz zwrot długu, co znacznie poprawi Ci humor. W miłości ważna będzie dziś rozwaga. Nie wdawaj się w kłótnię z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Raki będą miały dziś szansę na zaprezentowanie swoich najlepszych umiejętności. Horoskop na 21.12.2019 podpowiada, że powinnaś właściwie zarządzać swoją energią – nie trać czasu na rzeczy, które niczego nie zmienią w Twoim życiu. Na intuicji polegaj tylko w najtrudniejszym przypadku. Ukochana osoba może Cię oskarżyć o brak zaangażowania w relację.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na sobotę przewiduje, że Lwy będą dziś wyjątkowo towarzyskie. Niewykluczone, że będziesz musiała nawiązać poprawną relację z osobą, która wciąż czeka na Twoje potknięcie. Nie traktuj tego jako osobistej porażki – wręcz przeciwnie, tylko w ten sposób wygrasz walkę. Serce podpowie, jak utrzymać harmonijną relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Gwiazdy przepowiadają doskonały dzień dla tych Panien, które chcą się rozwijać. Dziś otrzymasz istotną informację, która może zmienić oblicze Twoich obowiązków zawodowych. Jeśli chodzi o miłość, nie słuchaj porad osób, które nie znają Cię zbyt dobrze. Możesz popełnić niewybaczalny błąd.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Szczęście będzie dziś po Twojej stronie. Podpowiedź horoskopu: bądź bardziej tolerancyjna i pamiętaj, że nikt nie jest doskonały. Ze względu na gorsze samopoczucie, odpuść sobie wyczerpującą aktywność fizyczną. Wieczorem koniecznie zadbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Skorpiony nie powinny się dziś śpieszyć. Pomimo pozornie jasnych warunków współpracy, możesz zaangażować się w projekt, który w przyszłości okaże się dla Ciebie problematyczny. Zanim zdecydujesz się na jakąkolwiek zmianę zawodową, koniecznie przestudiuj dokumenty. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Gwiazdy przewidują, że otrzymasz dziś nagrodę za wykonaną pracę. Najambitniejsze przedstawicielki znaku zodiaku od razu rozpoczną też nowy projekt. Nie będzie łatwy, ale na pewno fascynujący. Horoskop poleca zwrócić większą uwagę na problemy zdrowotne. Nagła podróż służbowa może zmienić Twoje życie miłosne na lepsze.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce, w przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, nie będą narzekać dziś na żadne problemy. Los będzie Ci sprzyjał. Nie przegap szansy na zdobycie cennych dla Twojej kariery informacji. Jeśli poprawnie zinterpretujesz wszystko, co usłyszysz, już wkrótce wiele się zmieni. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na sobotę przepowiada, że nawiążesz dziś wyjątkowo interesującą znajomość. Ta osoba pozostanie przy Tobie na dłużej i będzie miała znaczny wpływ na Twoją przyszłość. Pomimo dość stabilnej sytuacji finansowej, rozsądnie zarządzaj pieniędzmi. Nadmierna rozrzutność może Cię zgubić, dlatego omów wydatki z drugą połówką.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Gwiazdy doradzają Rybom, aby postarały się odnaleźć równowagę pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. Horoskop przypomina, że korzyści materialne nie zawsze są ważniejsze od harmonii w związku. Zaplanowana podróż służbowa może zaskoczyć Cię nagłym zwrotem akcji. Niewykluczone, że samotne Ryby poznają dziś kogoś wyjątkowego. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.