horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku czeka emocjonalny początek tygodnia. Oto Twój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 23.12.2019?

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2019 05:35
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy będą wymagać dziś konkretnych działań związanych z obowiązkami zawodowymi. To dobry dzień dla tych znaków zodiaku, które od dawna zastanawiają się nad zmianą pracy. Horoskop na 23.12.2019 namawia do otwartego wyrażania uczuć, również romantycznych. Szczerość będzie dziś kluczem do sukcesu.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Nie poświęcaj się wyłącznie pracy – może Cię ominąć coś ważnego. Postaraj się odnaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a ukochana osoba będzie Ci niezwykle wdzięczna. Niewykluczone, że otrzymasz zasłużoną premię.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Jeśli uda Ci się wywiązać z obiecanych projektów na czas, zyskasz opinię wspaniałego specjalisty w swojej dziedzinie. Gwiazdy nie mówią, czy wiążę się z tym podwyżka lub awans, ale los uwielbia zaskakiwać. Rozsądna ocena sytuacji finansowej uratuje budżet. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Tego dnia Bliźnięta mogą sobie pozwolić na wiele. Nawet krytyczne komentarze rywali nie zepsują opinii Twoich przełożonych. Nie spoczywaj jednak na laurach, jeśli zależy Ci na jeszcze większym sukcesie. Bliska osoba prawdopodobnie zwróci się do Ciebie o poradę.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Pomimo Twojego gorszego samopoczucia, horoskop na poniedziałek przewiduje dość spokojny dzień. Z przyjemnością zakończysz duży projekt, nad którym pracowałaś przez kilka ostatnich tygodni. Romantyczne spotkanie z niedawno poznaną osobą może zmienić Twoje życie na lepsze.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Niestety, Lwy powinny przygotować się na poważne problemy związane z inwestycjami, nieruchomościami i innymi sprawami finansowymi. Kłopoty wynikną ze spontanicznej decyzji z przeszłości – wyciągnij odpowiednie wnioski z tej sytuacji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Prawdopodobnie nie będziesz dziś narzekać na brak energii. Pomimo dobrego samopoczucia, zwróć uwagę na sygnały swojego organizmu, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków przemęczenia. Wieczorem koniecznie poświęć czas na rozwiązanie drobnych kłopotów domowych.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi muszą przygotować się na bolesną prawdę. Gwiazdy przypominają jednak, że bezsensowne podejrzenia tylko komplikują Twoje życie… Niewykluczone, że otrzymasz dziś informację, która może wpłynąć na Twój rozwój zawodowy. Zanim wykorzystasz zdobytą wiedzę, dokładnie sprawdź źródło. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na poniedziałek przewiduje dość nudny dzień dla Skorpionów. W Twoim życiu nie wydarzy się nic, co mogłoby zwiastować jakieś zmiany. Niestety, stagnacja może negatywnie wpłynąć na Twoją relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Nie powinnaś dziś zmieniać swoich planów – grzeczna odmowa nie pociągnie za sobą żadnych konsekwencji. Przed Tobą świetny dzień na zakupy, aktualizację wnętrz, sprzątanie i inne sprawy domowe. Samotne Strzelce powinny mieć oczy szeroko otwarte.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Jeśli czujesz się przemęczona, postaraj się o dzień wolny, który pozwoli Ci się zrelaksować. Gwiazdy ostrzegają, że nadmierne poświęcenie pracy może skutkować poważnym problemem zdrowotnym. Również w życiu osobistym nie powinnaś marnować energii. Harmonia wkrótce powróci do Twojego związku.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na 23.12.2019 stanowczo nalega, że powinnaś odciąć się od rzeczy i osób, które pozbawiają Cię energii. Gwiazdy przewidują, że nie będziesz dziś w najlepszym nastroju. Pomimo trudnego momentu, nie wyżywaj się na bliskiej osobie. Oskarżenia o zdradę nie tylko okażą się bezpodstawne, ale także zniszczą Twoją relację.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby będą dziś zajęte sobą i swoimi krewnymi. Świąteczna atmosfera skutecznie odciągnie Twoją uwagę od obowiązków zawodowych. Nie stracisz jednak dobrej opinii, dlatego możesz sobie pozwolić na odrobinę lenistwa. W miłości bez zmian. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.