horoskop panna wrzesień
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój aktualny horoskop na nadchodzące tygodnie!

Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać?

Redakcja VIVA! - Bianka 19 września 2019 17:00
horoskop panna wrzesień

Jesteś zodiakalną Panną jak Grażyna Szapołowska? Wygląda na to, że szykują się zmiany! A co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź swój horoskop na najbliższe tygodnie!

Panna

23.08–22.09

Ponure myśli opuszczą cię i zaczniesz znowu z optymizmem patrzeć na świat. Szczerość wniesie dużo dobrego do twojego związku. Przeżyjesz nie tylko wzniosłe chwile związane z uczuciami, ale także wiele się nauczysz. W karierze zawodowej ułatwienia i przyspieszenia. Liczy się umiejętność tworzenia dobrej atmosfery do współpracy. Bardzo opłaci się twoja dokładność. Szczęśliwy dzień – środa.

Waga

23.09–22.10

Pozbędziesz się kompleksów, które zatruwały ci życie! Skup się na sobie – wizyta u fryzjera i w gabinecie kosmetycznym poprawi ci nastrój. Jest ktoś, kto bezustannie o tobie myśli. Nie odrzucaj nowych znajomości. Niewinny flirt da ci sporo radości, a przecież nie musisz od razu romansować. Sporo zarobisz, jeśli będziesz umiała zaryzykować. Będziesz w doskonałej formie intelektualnej, na prezentacjach biznesowych błyśniesz talentem i pomysłowością.

Skorpion

23.10–21.11

Będziesz świetnie sprawdzać się w roli mediatora. Nauczysz się, jak się przystosować do nowych warunków i radzić sobie w każdej sytuacji. Nie wierz w miłe słówka. Wzrośnie twój prestiż i poprawi się sytuacja finansowa. Będzie możliwość zrobienia drobnych inwestycji. Problemy z zasypianiem. Za szybko żyjesz, dlatego w weekend dużo wypoczywaj. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.

Strzelec

22.11–21.12

To dobry czas, aby zmienić coś na lepsze w sferze fizycznej i psychicznej. Zaufaj dobrym intencjom kogoś, kto od dawna dobrze ci życzy. Pod wpływem emocji popełniamy błędy. Czas na awans albo upomnienie się o wyższe zarobki. Cierpliwie czekaj na rozwój wydarzeń, a wszystko potoczy się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w domu, zrobić remont lub kupić nowe meble, będziesz bardzo zadowolona z efektów.

Koziorożec

22.12–19.01

Układ gwiazd obdarzy cię wdziękiem i poczuciem humoru. Choć nie masz problemów ze zdrowiem, nie przestawaj o siebie dbać. Będziesz mieć wielki wpływ na ludzi. Drzemiące w tobie dobre cechy charakteru ujrzysz w całej okazałości. W sprawie inwestycji wspomaganych kredytem dobrze się zastanów, a nawet poradź się kogoś zaufanego. Łatwiej zdobędziesz i zapamiętasz nowe informacje.

Wodnik

20.01–18.02

Obracaj się w kręgu osób, do których masz zaufanie. Pozwól odejść temu, co już zakończyło się bezpowrotnie. Będziesz miała ochotę na zabawę i szaleństwa. Jeżeli się teraz zakochasz, to będzie to bardzo długa historia. Uda ci się rozwiązać problemy osobiste, z którymi dotąd sobie nie radziłaś. Duża szansa na szczęśliwe zbiegi okoliczności w sprawach zawodowych. W weekendowy czas poczujesz przypływ ożywczej energii.

Ryby

19.02–20.03

Wsłuchaj się w siebie. Tam znajdziesz odpowiedź na pytanie, w którą stronę powinnaś iść. Rozwiniesz swoje zainteresowania, spotkasz ciekawych ludzi. Nie przejmuj się plotkami. W miłości zdaj się na głos serca. Pozwól sobie na odrobinę fantazji, a twoja druga połówka będzie zachwycona. Jeśli zależy ci na zmianie pracy, będziesz miała nowe propozycje. Dzięki bezkompromisowym decyzjom zarobisz trochę grosza.

Baran

21.03–19.04

Sprawy sercowe okażą się teraz bardzo ważne, choć nie będziesz miała na nie wpływu. Dzięki nowym znajomym rozwiążesz wiele problemów w pracy. Trzeba działać spokojnie i dyplomatycznie. Tylko nie pal za sobą mostów i nie zaniedbuj kontaktów z dawnych lat, bo niebawem okażą się bardzo przydatne. Kondycji i samopoczucia tylko pozazdrościć! Jeśli chcesz, by ten stan trwał dłużej, postaw na moc pozytywnego myślenia.

Byk

20.04–20.05

Wyczarujesz wszystko, o czym zamarzysz. Skup się na rzeczach, które wprawią cię w dobre samopoczucie. Staraj się zostawić złe emocje za drzwiami domu. W weekend koniecznie umów się na przyjacielskie pogawędki. Samotnym nie zabraknie okazji do flirtu i zaproszeń na kolacje, które mogą zakończyć się śniadaniem. Zajmij się sprawami finansowymi, bo zanosi się na dużą poprawę. Warto zawalczyć o dobre zmiany w pracy.

Bliźnięta

21.05–21.06

Dobry moment, by porzucić stare przyzwyczajenia lub zerwać z nałogiem. W wirze spotkań i narad służbowych nie zapominaj o odpoczynku. Kontroluj zdrowie. Przekonasz innych do swoich planów. Uporządkujesz finanse i zrobisz plan, dzięki któremu masz szansę odzyskać wszelkie straty. W sferze osobistej będziesz miała powody do radości. Twoje pragnienia zaczną nabierać realnych kształtów.

Rak

22.06–22.07

Zadbaj o dobry wygląd. Raki z obrączką na palcu na nowo odkryją siebie i namiętny seks. Łatwo dasz się wprowadzić w romantyczny nastrój. Bądź wyjątkowo taktowna i uważaj, by nie dać się wciągnąć w grę, której skutkiem może być zepsucie dobrych stosunków albo nawet utrata przyjaźni. W biznesie otwórz się na nowe możliwości i propozycje. Uporządkuj zaniedbane lub zaległe sprawy w urzędach.

Lew

23.07–22.08

Otrzymasz dobre wiadomości. Pokonasz namiętności, które destrukcyjnie wpływają na twoje życie. Na horyzoncie pojawi się ktoś niezwykle atrakcyjny. Energia i intuicja do interesów dopiszą ci jak nigdy dotąd. Możesz liczyć na przychylność współpracowników – ktoś poda ci pomocną dłoń. Planuj wydatki. Mogą być większe, niż się spodziewałaś. W weekend warto zająć się sprawami wymagającymi aktywności.

Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!