Grażyna Szapołowska
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA
HOROSKOP

Horoskop na wrzesień. Grażyna Szapołowska, zodiakalna Panna, może liczyć na namiętność i podróże. A Wy?

11 września 2016 12:45
Grażyna Szapołowska
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

Horoskop 2016. Co czeka Cię we wrześniu?

Czas zodiakalnych Panien trwa! Jedną z nich jest Grażyna Szapołowska, która 19 września skończy 63 lata. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Panna 23.08–22.09

Dobre samopoczucie będzie ci dopisywać. Bez trudności poradzisz sobie z drobnymi dolegliwościami i ewentualnym przejściowym spadkiem formy. Pojawi się szansa na ciekawą podróż. Nietypowy układ gwiazd przyniesie ci powodzenie w każdej dziedzinie życia – wykorzystaj tę okazję! Doskonałe dni na dokończenie pilnych spraw zawodowych. Nie broń się przed namiętnością – nowa miłość dobrze ci zrobi.

 

Waga 23.09–22.10
Udane negocjacje, pieniądze, interesujące kontakty zawodowe. Życie towarzyskie będzie się toczyć wokół plotek, niedomówień bądź rozstań. Zanim opowiesz się po czyjejś stronie, zastanów się, czy na pewno dobrze robisz. Ucieszy cię dobry klimat w domu. Nie żałuj środków, by o siebie zadbać. Dobry wygląd doda ci pewności siebie. Przy muzyce z łatwością się zrelaksujesz i zapomnisz o wszelkich troskach.

Skorpion 23.10–21.11
Uważaj, by nie stracić z pola widzenia tego, co naprawdę ważne. Bez problemu przekonasz innych do swoich planów. Możesz coś wygrać lub nieoczekiwanie zwyciężyć w trudnej dyskusji. Postaraj się wywiązać z obietnic, jakie dałaś starszym krewnym. Małżonków czeka powrót czułości, a przed singlami rysuje się szansa na romantyczną randkę. Niewykluczony remont mieszkania lub przeprowadzka.

Strzelec 22.11–21.12
Zapragniesz odmienić coś w swoim życiu. Niespodziewanie pojawi się nowy adorator, który zacznie cię rozpieszczać. Ciesz się z niezapomnianych wrażeń i nie bądź bierna. W stałych parach wiele radosnych momentów. To najlepszy czas, by wyjaśnić wszelkie niedomówienia z kolegami z firmy. W weekendowy czas zwolnij tempo, potraktuj siebie ulgowo. Odpoczynek na łonie natury naprawdę ci nie zaszkodzi!


Koziorożec 22.12–19.01
Ludzie na wysokich stanowiskach zaczną cię nareszcie doceniać. Niewykluczone, że na horyzoncie pojawi się propozycja zmiany pracy. Obudzą się w tobie talenty artystyczne i potrzeba podkreślenia własnego stylu. Na spotkaniach towarzyskich fantastyczne przeżycia gwarantowane. Dzięki radom rodziny zaczniesz rozsądniej zarządzać swoimi dobrami. Unikaj hazardu. Jeśli masz teraz urlop, staraj się wypoczywać aktywnie.


Wodnik 20.01–18.02
Nie krytykuj zbyt mocno swojej rodziny, przecież nikt nie jest idealny. Niech wady nie przysłonią ci zalet ważnych dla ciebie ludzi. Jeśli marzy ci się miłość od pierwszego wejrzenia, to Wenus szykuje ci miłą niespodziankę. Niezależnie od tego, czy jesteś wolna, czy żyjesz w stałym związku, możesz poznać teraz człowieka, który skradnie ci serce. Dla rozglądających się za zatrudnieniem to bardzo sprzyjający okres.

Ryby 19.02–20.03
Wpływ gwiazd obdarzy cię harmonią ducha i ciała. To odpowiedni moment na zakończenie konfliktu rodzinnego, który utrudnia spotkania z najbliższymi i nie pozwala spokojnie spać. Możliwe przejściowe kłopoty prawne. W razie niejasności poproś o pomoc kogoś doświadczonego. Na polu zawodowym działaj dyplomatycznie i nie ulegaj emocjom. Będziesz mieć dużo energii i wytrwałości, by poradzić sobie z trudnymi zadaniami.


Baran 21.03–19.04
Twoje starania o awans mogą zostać odebrane jako zbyt natarczywe. Pomyśl dwa razy, nim zaangażujesz się w konkretne działania. Największe szczęście dopisze ci w nauce, podróżach, kontaktach z obcokrajowcami. Ruch w twoim wypadku to nie tylko zdrowie, ale i świetne samopoczucie. Zapisz się na zajęcia sportowe i – gdy tylko aura pozwoli – zamień auto na rower.

Byk 20.04–20.05
Kosmiczna mapa stwarza sprzyjający klimat do pracy intelektualnej, nawiązania nowych kontaktów zawodowych, publicznych wystąpień. Możesz wreszcie zaimponować szefowi. Wszystko przed tobą! Zwróć uwagę na to, kogo obdarzasz zaufaniem. Jeśli ulegniesz pokusom i nawiążesz romans, staraj się nie zburzyć czegoś, co już trwa. Nowa namiętność może okazać się chwilowa. Źródłem radości będą zwierzęta.

Bliźnięta 21.05–21.06
Postawisz na wszechstronny rozwój intelektualny. Zazdrość może skutecznie popsuć ci stosunki ze współpracownikami. Musisz przemyśleć parę spraw, a przede wszystkim rozważyć propozycję, którą złożył ci szef. Dla par myślących o separacji szansa na odbudowanie partnerskich relacji. Samotne Bliźnięta mogą liczyć na nowy układ w uczuciach. Świetnym antidotum na stres okaże się dobra książka.

Rak 22.06–22.07
Konieczne będzie współdziałanie, korzystanie z doświadczeń z przeszłości. Jednak z szefem za bardzo się nie spoufalaj, bo wyjdzie ci to bokiem. Dla Raków już połączonych węzłem małżeńskim to czas bardzo udany. Będziesz się czuła wyjątkowo kochana i adorowana, a w oczach męża zobaczysz cień zazdrości. Przekonasz się, że mając obrączkę na palcu, też można się podobać. W weekend świetnie zregenerujesz ciało i umysł.

Lew 23.07–22.08
Nadchodzące dni zapamiętasz dzięki radosnym wydarzeniom. Wśród nich ekscytujące spotkanie z kimś, kto dawno skradł ci serce i zostawił w nim niedomknięte drzwi. Może skusisz się na upojną noc w ramionach dawnego kochanka? W pracy będziesz oceniana po czynach, a nie słowach. Z uśmiechem pokonasz wszelkie zawirowania. Nieregularne odżywianie źle wpływa na twoją sylwetkę. Zacznij dbać o linię.

 

Uważasz, że horoskopy się nie sprawdzają? Zobacz, czy wróżka Bianka miała rację poprzednim razem 

 

Szukasz horoskopu na końcówkę września? Zajrzyj tu.


 

TAGI #horoskop

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.