Weronika Kostyra 17 stycznia 2016 20:11
1/6
waga horoskop
Copyright @
1/6

A.D. 2016 to rok ogromnych zmian. W miłości, sprawach zawodowych, rodzinnych, finansach. Sprawdź, co cię czeka. Gorący romans czy spektakularne rozstanie? Może awans? Zmiana pracy? Sukcesy towarzyskie? 

Oto część druga naszego Wielkiego Noworocznego Horoskopu przygotowanego przez Biankę.

WAGA 

23.09–22.10

Intuicyjnie zmienisz tryb życia na bardziej uregulowany. Poczujesz narastającą falę entuzjazmu oraz pragnienie gruntownych zmian w każdym sektorze życia. Docenisz wartość prawdziwej przyjaźni. Dostaniesz podwyżkę albo spadek. 

Miłość 

W styczniu pojawi się osoba, która wprowadzi do twojego życia beztroskę. Zapomnisz o tym, co było złe. Pierś do przodu, głowa do góry. Wenus podaruje ci umiejętność zdobywania serc czarującym uśmiechem. Nie będziesz narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej. W maju wzmocni się twoja ekscentryczność i pragnienie niezależności. Nowi znajomi urozmaicą twoje życie, a nawet wzbogacą cię duchowo. Związki, które zaczną się pod koniec lata, z pewnością nie będą platoniczne. Odczujesz wzrost energii seksualnej i potrzebę bliskości z partnerem. By ocieplić relacje z krewnymi, prowadź z nimi szczere rozmowy na wszystkie tematy. Jesienią będziesz podróżowała i zwiedzała dalekie kraje. Możesz liczyć na ekscytującą przygodę z nieznajomym. W twoich relacjach z mężem sporo się zmieni na lepsze.

Praca

Twój domowy budżet będzie stabilny. W marcu nadarzy się sposobność, by czymś się wyróżnić, zdobyć uznanie. Masz szansę na szczęśliwe okazje albo trafi ci się szalenie atrakcyjne szkolenie za granicą. Czerp radość z udzielania pomocy innym i zaoferuj komuś swe usługi. Wiosna to dobry czas na staranie się o wszelkie kredyty czy pożyczki. Możliwe zyski osiągnięte dzięki wcześniej poczynionym inwestycjom. W listopadzie stać cię będzie na duży wysiłek. Umiejętnie wykorzystasz każdą sytuację, by dopiąć swego w kluczowych sprawach biznesowych. Dopisze ci powodzenie, będziesz otoczona przychylnymi ci ludźmi. Grudzień zwiastuje zakup domu, działki, czegoś, co będzie wspólnotą twoją i partnera. 

Zdrowie

W wiosenne dni odwiedzisz dietetyka, który wskaże ci najlepszy sposób zadbania o zdrowie i figurę. Mimo wielu obowiązków dbaj o aktywny wypoczynek. Zimą możesz być narażona na kontuzje i złamania.

Ważne daty 

Idź na całość: 2, 12, 23 lutego, 9, 22 kwietnia, 8 czerwca, 17, 27 lipca, 8, 9 grudnia.

Uważaj: 17, 20 marca, 18 czerwca, 6 sierpnia, 1, 22 listopada.

2/6
skorpion horoskop
Copyright @
2/6

SKORPION

23.10–21.11

Potrzebujesz więcej witamin i pozytywnego myślenia. Twoim atutem na pewno będą urok osobisty, czar i gracja. Pamiętaj  o ludziach, z którymi łączy cię prawdziwa przyjaźń – powiedz im, jak bardzo ich kochasz. Zimą idź za głosem serca, aby spełnić marzenia. 

Miłość 

W lutym nie podejmuj pochopnych decyzji w sprawach uczuciowych. Zaobrączkowani mogą stanąć przed wyborem między dwiema osobami. Wenus zapowiada moralne rozterki. W marcu wiele osób żyjących w wolnych związkach zdecyduje się na ich zalegalizowanie, dotyczy to zwłaszcza Skorpionów urodzonych między 5 a 18 listopada. Na początku maja poczujesz, że żyjesz pełnią życia. Mapa nieba wyjątkowo szczodrze obdarzy cię wdziękiem i seksapilem, przez co zapewni ci niezwykłe powodzenie i szczęście w miłości. Poczucia pewności siebie doda ci wyjątkowo dobra aura w rodzinnych kręgach. Jesień skłoni cię do głębszych refleksji nad swoim życiem osobistym. W zimowy czas możesz zagiąć parol, na kogo tylko zechcesz, bo nikt ci się nie oprze.

Praca

Zrealizujesz najśmielsze plany. Świetnie dasz sobie radę z inwestowaniem pieniędzy i wystarczy ci na wszystko, czego potrzebujesz. Pod koniec kwietnia możesz podpisać ważną umowę. Wykorzystaj kontakty towarzyskie, by poprawić swoją pozycję w firmie. Masz szansę na awans i realizację marzeń jeszcze z czasów dzieciństwa. Jeśli szef zaproponuje ci publiczne wystąpienie lub prezentację, nie pozwól, aby ubiegł cię ktoś mniej zdolny. Jesienią nadrobisz straty spowodowane własnym niedopatrzeniem. W sprawach bankowo-urzędowych fortuna okaże się zmienna. 

Zdrowie

Potrzeba ci więcej spokoju i wyciszenia. Na odpoczynek wybieraj miejsca, w których będziesz miała kontakt z przyrodą. Wiosna to dobry czas, by zadbać o kondycję, dlatego zapisz się na basen albo fitness. Latem możesz mieć problemy z zębami, więc wizyta u stomatologa będzie nieunikniona.

Ważne daty 

Idź na całość: 12, 23, 28 marca, 5, 19 kwietnia, 16, 23 czerwca, 7, 9 sierpnia, 30 listopada, 16, 23 grudnia.

Uważaj: 29 stycznia, 7 lutego, 21, 27 maja, 1 października, 4 grudnia.

3/6
strzelec horoskop
Copyright @
3/6

STRZELEC

22.11–21.12

Warto pielęgnować uczucia, którymi obdarzą cię bliscy. W relacji z przyjaciółmi ponad nieporozumienia przedkładaj wspólne pasje i zainteresowania. Twoje kulinarne talenty rozkwitną! Układ planet zachęca do kontaktów ze sztuką oraz samodzielnej twórczości.

Miłość 

W styczniu postaraj się wyciszyć, zrozumieć, czego tak naprawdę pragniesz w sercu. Dopiero wiosną będziesz gotowa na rewolucyjne zmiany. Wszystko, co wiąże się z domem, stanie się twoim hobby. W czerwcu twój związek wejdzie w okres rozkwitu, przynosząc spełnienie, a także i nowe namiętności. Jeśli łączą cię z partnerem toksyczne więzi, to dobra pora, by je zerwać. Uda ci się to przeprowadzić bezboleśnie i bez zbędnych komplikacji. Jeżeli drzemią w tobie ukryte talenty towarzyskie, latem mają szansę zabłysnąć. Nie zabraknie ci rozrywek i powodów, by czuć się szczęśliwą. Chętnie będziesz odwiedzała przyjaciół, twoja zdolność wczuwania się w nastroje i sytuacje innych bardzo się przyda. Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz bezinteresownie, przyniesie ci satysfakcję. Najprzyjemniejsze randki czekają cię w październiku i grudniu. Samotni Strzelcy mają wówczas duże szanse, by się szczęśliwie zakochać. To również świetna pora na wyjazd za granicę i na ślub. 

Praca

Pędzisz pełna wiary w sukces! Dzięki temu dokonasz rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Pokażesz przełożonym, że jesteś osobą wyjątkowo zdolną, ale także profesjonalistką w każdym calu. Możesz liczyć na dobre zbiegi okoliczności w kwestiach urzędowych. Od kwietnia poprawi się stan twoich finansów. Dzięki mądremu gospodarowaniu pieniędzmi zaoszczędzisz trochę grosza. Dlatego możesz zaplanować większe zakupy lub pewne inwestycje. Jesienią warto zająć się sprawami mieszkaniowymi. Bez trudu poradzisz sobie ze wszystkimi formalnościami. Szczęście będzie ci sprzyjać w grach losowych. W grudniu możesz spotkać kogoś, komu w przyszłości będziesz wiele zawdzięczać. 

Zdrowie

Dobry czas na kuracje odchudzające i zabiegi kosmetyczne. Postaw na codzienną porcję ruchu, dzięki której zapanuje harmonia ciała i duszy. Jesienią i zimą musisz uważać na przeziębienia. Nieleczone mogą skutkować między innymi zapaleniem płuc. 

Ważne daty 

Idź na całość: 18, 23, 28 lutego, 19, 22 kwietnia, 18 maja, 23, 28 sierpnia, 18, 24 listopada.

Uważaj: 21, 26 marca, 4 czerwca, 4, 5 lipca, 8, 13 grudnia.

4/6
koziorożec horoskop
Copyright @
4/6

KOZIOROŻEC

22.12–19.01

Będziesz rozdawać uśmiechy i przyciągać pełne podziwu spojrzenia. W miłości nowe wrażenia i doświadczenia. Dziel się z bliskimi całym dobrem, jakie cię spotyka. Zainteresujesz się zdrowym stylem życia oraz medycyną niekonwencjonalną.

Miłość 

Wszystko pójdzie po twojej myśli. W lutym staniesz się bardziej radosna i  mniej będziesz się  przejmować tym, na co i tak nie masz wpływu. Wiosną samotne Koziorożce dadzą się porwać nowej miłości, nawet jeśli nie będzie rokowała żadnych szans na przetrwanie. U stałych par sielanka! Jeśli zdecydujecie się na wspólne wakacje, to możesz być pewna, że będą udane. Co więcej, nowe wrażenia jeszcze mocniej scalą wasz związek. Pierwsza połowa sierpnia to gwarancja udanej randki, romantycznej kolacji lub płomiennego seksu. Jesienią przez twój dom przewinie się mnóstwo gości, zarówno przyjaciół, jak i dalszych krewnych. Życie towarzyskie może przynieść miłe niespodzianki. Zorganizuj krótką wycieczkę i po prostu zapomnij o całym świecie. Zimą Koziorożce urodzone między 22 grudnia a 5 stycznia zdecydują się zerwać nudny związek i ochoczo rzucą się w wir miłosnej przygody.

Praca

Marzec zwiastuje podejmowanie odważnych przedsięwzięć zawodowych. Nie zabraknie ci energii i dobrych pomysłów. Bez przeszkód też dogadasz się ze swoimi współpracownikami. Od kwietnia w finansach niemal wszystko zacznie się układać jak po maśle. Spodziewaj się wygranej w loterii, spadku lub wysokiej darowizny. Masz szansę znakomicie zainwestować swoje oszczędności. W dniach od 6 do 22 września układ planet da ci ogromną moc koncentracji. Zimą Koziorożcom prowadzącym własną działalność gospodarczą powiedzie się dobrze. 

Zdrowie

Instynkt podpowie ci, czego potrzebuje twój organizm. Wystarczy, że wsłuchasz się w jego potrzeby. Przyda ci się więcej ruchu, regularnie chodź na spacery i postaw na moc pozytywnego myślenia. Jesienią łatwo będzie o drobne kontuzje bądź stres, który odbierze ci chęci do działania. 

Ważne daty 

Idź na całość: 8, 19, 23 marca, 18, 26 maja, 9, 19 lipca, 22, 25, 30 października, 3, 13 grudnia.

Uważaj: 21, 23, 25 lutego, 8 kwietnia, 13, 21 czerwca, 1 września, 2 listopada.

5/6
wodnik horoskop
Copyright @
5/6

WODNIK 

20.01–18.02

Będziesz dowodem na to, że pozytywne nastawienie do siebie działa na ludzi jak magnes. Układ gwiazd pobudzi twój erotyczny apetyt i pokaże ci, do czego jesteś zdolna, by spełnić swoje skryte pragnienia. W biznesie możesz bez obawy porywać się na nowe samodzielne projekty. Wzrosną twój autorytet i stan konta. 

Miłość 

Nie będziesz oceniać ludzi powierzchownie i nie zwiodą cię pozory. Układ astralny sprawi, że będziesz lubiana i wszędzie mile widziana. Wiosną blask słońca uczyni cię numerem jeden w całym zodiaku. Możesz niespodziewanie odkryć w sobie nowe talenty i poczucie humoru, o które się nie podejrzewałaś. Będziesz mieć ochotę na flirty i przygody erotyczne bez zobowiązań. Pary, które mają za sobą kryzys, na nowo odkryją uroki życia we dwoje. Ci z was, którzy zaczęli budowę domu lub stali się rodzicami, odnajdą się w nowej sytuacji. Przyjaźnie, które nawiążesz latem, okażą się trwałe i wyjątkowo wzbogacające. Wieczni narzeczeni powinni zdecydować się na ślub. Związki zawarte zimową porą mają bardzo pogodne prognozy. W nowych relacjach atmosfera gorąca, pełna pikantnych doznań.

Praca

Zamiast opowiadać o swoich pomysłach, zacznij je realizować. Ktoś bardzo wysoko postawiony sprawi, że wzrośnie twoje poczucie własnej wartości. Nikt i nic nie przeszkodzi ci teraz w swobodnym rozwoju. Postawisz na dokształcanie się, co wkrótce może przynieść niespodziewane korzyści. W lutym będziesz musiała uporządkować swoje relacje towarzysko-zawodowe. Załatwisz w końcu sprawy, o których chciałabyś zapomnieć.  Od kwietnia dobra passa dla osób grających na giełdzie. Jesienią możesz kupić mieszkanie, ziemię albo auto – masz zielone światło na korzystne podpisanie umowy z bankiem. 

Zdrowie

Twojemu zdrowiu nic poważnego nie zagraża, mimo to, jeśli walczysz z jakimś nałogiem, na przykład paleniem, rozpraw się z nim raz na zawsze. Unikaj ekstremalnych sportów i pamiętaj, że układ pokarmowy to twój wrażliwy punkt. Twój talizman to zielone warzywa!

Ważne daty 

Idź na całość: 27, 29 stycznia, 3, 12 marca, 8, 19, 27 maja, 7, 11 lipca, 6, 16 listopada, 2, 7 grudnia.

Uważaj: 3, 7 lutego, 23 kwietnia, 17, 22  czerwca, 4 października, 18 grudnia.

6/6
ryby horoskop
Copyright @
6/6

RYBY 

19.02–20.03

Licz na szczęście w sprawach osobistych i miłości! Spełnisz marzenia o romantycznych flirtach, spacerach nad morzem i kolacjach przy świecach. Zaczniesz rozwijać się duchowo i intelektualnie.  

Miłość 

Ten rok będzie dla ciebie wyjątkowo szczęśliwy pod względem towarzyskim. W lutym szczególnie udane będą podróże, warto więc wziąć kilka dni urlopu i wyjechać w ciepły zakątek świata. Ryby, które już są w stałych związkach, mogą nie obawiać się żadnych poważniejszych kryzysów, choć nie zabraknie nutki zazdrości. Wiosna będzie naprawdę gorąca i namiętna! Poznasz kogoś czarującego, kto wyzwoli w tobie ogromne, skrywane dotychczas pokłady namiętności. Nie bój się swoich fantazji. Idź za głosem serca i nie zastanawiaj się, czy możesz sobie na to pozwolić. Postaw wszystko na jedną kartę. Na szczęście twój kochanek wykaże się inwencją. Jesienią osoby kończące burzliwe relacje poczują się wolne. Będziesz się delektować życiem szalonej singielki i zostawisz  sprawy miłosne swojemu biegowi. W grudniu możliwe zaręczyny, wesela lub poczęcie potomka.

Praca

Nabierzesz dystansu do sytuacji zawodowych, na które nie masz wpływu. Zabłyśniesz talentem, kreatywnością i rozległymi kontaktami w swojej branży. Jeśli szukasz nowej posady, przypomnij się osobom, z którymi wcześniej współpracowałaś. W marcu w finansach uważaj na promocyjne kredyty, bo mogą się okazać w przyszłości twoim zmartwieniem. Jesienią szykuje się spokojny czas. To dobry moment na współdziałanie, podpisywanie umów, podejmowanie decyzji. Warto na luzie podejść do starych problemów i je rozwiązać. Przed zakupem domu koniecznie poradź się eksperta. Między 6 a 18 grudnia unikaj załatwiania spraw urzędowych. 

Zdrowie

Kondycja ci dopisze. Jeśli coś ci wcześniej dolegało, masz szansę szybko i skutecznie się z tym uporać. Niewykluczone, że w powrocie do zdrowia pomoże ci medycyna naturalna. Zimą powinnaś dostarczać organizmowi dużo wapnia i mikroelementów. 

Ważne daty 

Idź na całość: 21, 27 kwietnia, 4, 14, 24 czerwca, 18, 22 października, 29 listopada, 6, 14 grudnia.

Uważaj: 2, 21 lutego, 8 maja, 15, 19 lipca, 7 sierpnia, 23, 24 grudnia.

TAGI #horoskop

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.