Weronika Kostyra 16 stycznia 2016 22:41
1/6
baran horoskop
Copyright @
1/6

A.D. 2016 to rok ogromnych zmian. W miłości, sprawach zawodowych, rodzinnych, finansach. Sprawdź, co cię czeka. Gorący romans czy spektakularne rozstanie? Może awans? Zmiana pracy? Sukcesy towarzyskie? 

Oto część pierwsza naszego Wielkiego Noworocznego Horoskopu przygotowanego przez Biankę. Druga część już jutro!

BARAN

21.03–19.04

Przygotuj się na miłe zmiany – wymarzony wyjazd, nowe przyjaźnie, korzystne transakcje finansowe. Będziesz rozpieszczana przez planety odpowiedzialne za rozwój duchowy, zdrowie, urodę. Twoja dewiza – promienny uśmiech czyni cuda!

Miłość 

Wyprawa w nieznane da ci zastrzyk energii i pozwoli oderwać się od codziennych kłopotów. Masz szansę przeżyć romans z przystojnym cudzoziemcem, którego oczarujesz urodą i magnetycznym urokiem. Jeśli zaplanujesz ślub na wiosnę, możesz być pewna, że wszystko zagra doskonale. Wspaniała atmosfera rodzinna sprawi, że chętnie będziesz wracała do domu. W towarzyskich kręgach mnóstwo ekscytujących wrażeń. W lipcu najważniejsza stanie się dla ciebie dobra zabawa. Zaroi się od zalotników i zaczniesz się zastanawiać, kogo wybrać. Zaczniesz fantazjować o uniesieniach na łonie natury. Barany w stałych związkach też zapragną więcej swobody. Zima sprzyja romantycznym wyznaniom!

Praca

Od początku roku będziesz skoncentrowana na swoich ambicjach zawodowych, nie będziesz się przejmowała cudzymi opiniami. Jeśli szukasz pracy albo chcesz zmienić zawód, na dobrą ofertę trafisz w połowie marca. Od czerwca spodziewaj się większych zysków i dobrej passy w finansach. Warto pomyśleć o poważniejszych inwestycjach. To znakomity czas na realizację marzeń o zmianie miejsca zamieszkania. W październiku poważne rozmowy biznesowe odłóż na później. Zimą nikt nie będzie ci przeszkadzał, czekał, aż popełnisz błąd. 

Zdrowie

Dzięki medytacji osiągniesz psychiczną równowagę i spokój. Z powodzeniem będziesz realizowała swoje sportowe pasje. W wiosenne dni da o sobie znać osłabienie. Dobrze się odżywiaj i dotleniaj organizm. Uzupełnij niedobory mikroelementów.

Ważne daty

Idź na całość: 4, 9, 12 lutego, 8 marca, 16, 23 lipca, 10 października, 1, 7 grudnia.

Uważaj: 20, 21 stycznia, 28 kwietnia, 2 maja, 1, 9, 19 listopada, 23 grudnia.

2/6
byk horoskop
Copyright @
2/6

BYK 

20.04–20.05

Nie zabraknie ci wiary w siebie. Warto zastanowić się, do czego zmierzasz w życiu. W sprawach zawodowo-finansowych gwiazdy zapewnią ci energię i zapał. W miłości nadchodzą kolorowe miesiące! Szukaj inspirujących przyjaciół.

Miłość

Lepszy nastrój w relacjach rodzinnych. Kwiecień zacznie się miłosnymi wyznaniami. Zwłaszcza single mają szansę na błyskawiczne podboje, i to takie, które mogą przerodzić się w coś ważnego. Prędzej ktoś, na kogo nie zwracasz uwagi, okaże się prawdziwym skarbem niż ten, kto rzuca banalne komplementy, by przyciągnąć twoją uwagę. Byki zaobrączkowane powinny pamiętać, że skrywana zazdrość nie popłaca. Lepiej mówić otwarcie o tym, co leży na sercu, wtedy może się okazać, że obawy są zbędne… Latem  zadbaj o siebie, podaruj sobie mały upominek i staraj się niczym nie przejmować na zapas. Dla par po przejściach październik okaże się korzystny na spontaniczne pojednanie. Uwierzysz wreszcie, że mąż naprawdę cię kocha. To czas, by zadbać o siebie i zainwestować w swój wygląd.

Praca

Dzięki komplementom od szefów uwierzysz, że jesteś kreatywna. Od kwietnia Byki pracujące na własny rachunek będą miały więcej zleceń. Na brak pieniędzy nie będziesz narzekała, jednak nie szastaj nimi na prawo i lewo. Zakupy na kredyt planuj rozważnie. Wszelkie egzaminy zdasz śpiewająco. Latem w relacjach z nowymi partnerami biznesowymi zachowaj większą powściągliwość. W listopadzie, upierając się przy zasadzie „wszystko albo nic”, sporo możesz stracić. Podróże służbowe będą kształcące i opłacalne.

Zdrowie

Cały sztab gwiazd doda ci energii, dzięki czemu uporasz się z wszelkimi chorobami i dolegliwościami, gdyby cię dopadły. Wiosną postaraj się wzmocnić odporność swojego organizmu. W grudniu zadbaj o płuca i gardło.

Ważne daty

Idź na całość: 30 stycznia, 9, 11, 20 kwietnia, 21, 27 sierpnia, 5 listopada, 22, 24 grudnia.

Uważaj: 10, 13, 28 marca, 6, 8 maja, 1 października, 20, 23, 29 grudnia.

3/6
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/6

BLIŹNIĘTA

21.05–21.06

W nadchodzącym roku będzie więcej spokoju i czasu na przyjemności. Poczujesz się wreszcie doceniona i wyróżniona przez otoczenie. Nie unikaj spotkań publicznych. Pamiętaj, twoja intuicja prowadzi cię w dobrym kierunku! 

Miłość 

Wenus wprowadzi więcej luzu w miłosne klimaty. Jeśli jesteś zaręczona, spodziewaj się szybkiej realizacji matrymonialnych planów. Niewykluczone, że wiosną w towarzyskich kręgach coś się posypie, ale ostatecznie wyjdzie ci to na dobre. Niektóre relacje nie przejdą próby czasu, inne się umocnią. Przekonasz się, na kogo możesz liczyć. W lipcowe dni będziesz tryskała seksapilem. Bliźniętom bez pary dopisze fantazja. Szansa na płomienny romans i wielką, prawdziwą miłość! Wystarczy tylko bardziej się zaangażować i poświęcić więcej czasu na poznanie adoratora. Jeśli jednak już nosisz obrączkę na palcu, nie rozglądaj się za innymi. Niech wady nie przysłonią zalet ukochanej osoby. Kłopoty uczuciowe nie są ci w tym roku potrzebne. Ciesz się szczęściem rodzinnym. W ważnych sprawach posłuchaj rady krewnych. 

Praca

Wpływ mapy nieba wzmocni twoją kondycję intelektualną i umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy. Sukcesy w biznesie zawdzięczać będziesz wyłącznie sobie, swojej pracy, wytrwałości i poświęceniu. W kwietniu nie zamartwiaj się przejściowymi kłopotami ze współpracownikami. Uważaj na każde słowo. Wskazany dyplomatyczny dialog. Wszystko, co zaczniesz, od sierpnia będzie przynosić znaczące profity. Zimową porą łatwo pokonasz wszelkie przeszkody w urzędach i instytucjach finansowych. 

Zdrowie

Szukaj sposobu, żeby odblokować siły psychiczne i fizyczne. W lutym znikną nękające cię od dawna stres i przemęczenie. Latem pomyśl o badaniach profilaktycznych. Zadbaj o płuca i nerki.

Ważne daty 

Idź na całość: 18, 21 lutego, 8, 14 marca, 7 maja, 15, 23 sierpnia, 18, 19 grudnia.

Uważaj: 3, 5 kwietnia, 18, 20 czerwca, 4 lipca, 18, 22 listopada, 6 grudnia.

4/6
Copyright @
4/6

RAK 

22.06–22.07

Dostrzeżesz wartość spraw ducha, przyjaźni i miłości. Odnajdziesz w sobie zgodę na to, co przyniesie los. Latem nie przegap szansy na prawdziwą przyjaźń. Rozejrzyj się za nowym hobby. Dbaj o zdrowie!

Miłość

Znajdź czas, by zastanowić się nad swoimi pragnieniami. Nowe zainteresowania ubarwią twoje życie. Nie unikaj rozmów na trudne dla ciebie tematy. Szukaj takiego towarzystwa, które pomoże ci zachować pogodny nastrój. Trudne sprawy w kręgu przyjaciół rozwiążą się same. W lutym miłym zaskoczeniem stanie się propozycja randki od kogoś nieziemsko pociągającego. W sypialni postaw na nowy wystrój i pozwól sobie na większą dawkę fantazji. Wenus sprawi, że wiele osób żyjących w stałych związkach zdecyduje się na ich zalegalizowanie. Zapragniecie stabilizacji i potomstwa. Nowy wybranek sprawi, że możesz zmienić miejsce zamieszkania. 

Praca

Wszystko ułoży się pomyślnie. W marcu wyjdziesz z zaległości, a nawet wywiążesz się z obowiązków z nadwyżką. Odczujesz, że szef patrzy na ciebie przychylnie i docenia twoje starania. Jest szansa, że otrzymasz bardziej satysfakcjonujące stanowisko. Latem dopisze ci powodzenie w sprawach finansowych. Możliwe, że dostaniesz dobre wiadomości z banku. Jesienią skup się na sprawach kluczowych. Zaczniesz z powodzeniem realizować swoje zawodowe postanowienia. Twój prestiż w branży, a także możliwości międzynarodowej współpracy wyraźnie wzrosną. Zimę przywitasz z pełnym portfelem! 

Zdrowie

Aktywny tryb życia pozytywnie wpłynie na twoje serce. Na wiosenne osłabienie zastosuj domowe sposoby leczenia. Jesienią może dokuczać ci bezsenność. Lekarstwem będą wieczorne spacery, aromaterapia i moc ziół.  

Ważne daty 

Idź na całość: 21, 27 stycznia, 9 lutego, 23, 29 kwietnia, 4, 20 lipca, 8, 10, 26 grudnia.

Uważaj: 6, 19 marca, 7 kwietnia, 20 czerwca, 4, 11, 20 listopada.

5/6
Copyright @
5/6

LEW

23.07–22.08

Czeka cię pomyślność we wszystkich dziedzinach życia. Uwolnisz się od rozterek. Twój seksapil okaże się na wagę złota! Wenus przygotowała wiele atrakcji! Unikaj hazardu i brawury za kierownicą. 

Miłość 

Będziesz wyjątkowo przebojowa, silna i roześmiana. Partner będzie ci okazywał więcej miłości i zainteresowania. Wspólna kąpiel w aromatycznym olejku przy intymnych wyznaniach to wstęp do upojnej nocy. Od czerwca twoje życie towarzyskie się ożywi. Pojawi się wiele okazji do poznania ciekawych ludzi i odwiedzania fajnych miejsc. Lipiec przygotował niespodzianki dla szukających miłości. Na twojej drodze stanie wyjątkowy mężczyzna o zniewalającym uśmiechu. Dobry związek stworzysz z Bykiem, Strzelcem i Wodnikiem. W listopadzie spotkasz kogoś z dawnych lat, kto rozbudzi w tobie przygasłe uczucia. W rodzinie liczne okazje do spotkań. Powodem będą imieniny, urodziny, jubileusze, może nawet zostaniesz świadkiem na czyimś ślubie albo matką chrzestną.

Praca

Dzięki zdolnościom dyplomatycznym przetrwasz największe zawirowania w firmie. W rozmowach z przełożonymi lepiej poszukać kompromisu, niż stawiać na swoim za wszelką cenę. Upór może ci zaszkodzić. Szacunek zdobędziesz dzięki nowatorskim pomysłom i owocnym kontaktom międzynarodowym. Jeśli na początku maja będziesz myślała o wzięciu dużego kredytu pod nową inwestycję, możesz liczyć na pozytywną odpowiedź banku. Niewykluczone, że jesienią czeka cię awans. Nie radź się w niczym współpracownika, który już raz zawiódł twoje zaufanie – lepiej dmuchać na zimne. 

Zdrowie

Zrób coś dla siebie. Latem postanowisz intensywnie zabrać się za ćwiczenia podnoszące twoją sprawność fizyczną. Jeśli cierpisz na chroniczne schorzenia, spodziewaj się poprawy samopoczucia. Twoje słabe punkty to gardło, płuca i oskrzela.  

Ważne daty 

Idź na całość: 16, 30 marca, 5, 8 kwietnia, 17, 22 maja, 18 listopada, 23, 31 grudnia.

Uważaj: 1, 7 lutego, 14, 17 czerwca, 20 lipca, 21, 27, 28 października, 22 listopada.

6/6
panna horoskop
Copyright @
6/6

PANNA

23.08–22.09

Pozwolisz sobie na przyjemności, na które od dawna miałaś ochotę. Dzięki pozytywnemu nastawieniu do świata powróci energia i ochota do życia. W sprawach osobistych idź za głosem serca i nie przejmuj się plotkami zawistników! W finansach dobre zmiany.

Miłość 

Początek roku przyniesie powrót do spraw, które sprawiają ci przyjemność, do ludzi, za którymi się stęskniłaś. Posłuchaj głosu serca – nie bój się zrobić pierwszego kroku. Doskonale poradzisz sobie z prowadzeniem domu i obowiązkami rodzicielskimi. Możliwe, że wyjedziesz w podróż, o której marzyłaś, i poznasz ludzi, którzy staną się dla ciebie bliscy. W maju samotne Panny oczarują kogoś seksapilem, czarem i zmysłowym strojem – może to być wstępem do długoletniego związku. Jesień ześle ci wiele pikantnych flirtów, ale przelotne przygody nie będą cię już bawić jak kiedyś. Zapragniesz dojrzałego uczucia, zbudowanego na tradycyjnych fundamentach. W grudniu kosmos pozwoli ci działać z większym wyczuciem i intuicją. Bez problemu rozszyfrujesz oczekiwania innych, co pozwoli uniknąć wielu kłopotów. Świetnie porozumiesz się z partnerem, otrzymasz cudowny prezent. 

Praca

Jesteś gotowa do nowych wyzwań. Wykaż inicjatywę i pomysłowość. Dla osób prowadzących nowy biznes to czas zbiorów. Jeśli poszukujesz sponsorów, jest duże prawdopodobieństwo, że ich pozyskasz. Wiosną nie lekceważ szczegółów, bo to one właśnie decydują o powodzeniu. Nie angażuj się w firmowe spory. I tak niczego nie zmienisz, a szkoda nerwów. W październiku uważaj na kontrolę ze strony przełożonych lub urzędu. Możliwe też, że otrzymasz interesującą propozycję współpracy. Zima przyniesie zasłużone wyróżnienie. 

Zdrowie

Rozpieszczanie samej siebie sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzona. Przestanie cię nękać nadmierna nerwowość, otrząśniesz się z melancholijnego nastroju. Latem unikaj fast foodów! Staraj się jeść więcej zdrowej żywności. 

Ważne daty 

Idź na całość: 1, 22 lutego, 30 marca, 23, 27 kwietnia, 5, 7 maja, 6, 16 października, 30 grudnia.

Uważaj: 4, 11 marca, 5, 15 czerwca, 5, 15, 23 listopada, 7, 11 grudnia.

TAGI #horoskop

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.