horoskop tygodniowy od 2 czerwca 2022 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” od 2 czerwca 2022 - co czeka cię w najbliższym czasie?

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku między 2 a 15 czerwca?

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2022 10:30
horoskop tygodniowy od 2 czerwca 2022 1
Fot. Adobe Stock

Jaki będzie czerwiec 2022? Co gwiazdy mają dla nas w planach? Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 2 do 15 czerwca. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  2 czerwca - 15 czerwca 2022
 

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Nie będziesz się nudzić – to pewne. Planety przewidują zmiany w wielu aspektach życia. I chociaż nie wszystko potoczy się zgodnie z twoim planem, ostatecznie nie stracisz wiele. Co ważne, musisz utrzymać porządek w życiu. Zanim zaczniesz coś nowego, zamknij stare sprawy. I rozlicz się z przeszłością, także prywatnie.

RAK (22.06-22.07)

W najbliższym czasie możesz naprawdę wiele zyskać, o ile… nie poddasz się słodkiemu lenistwu. Nie będzie to łatwe po ostatnich intensywnych tygodniach, ale najważniejsze osiągnięcia wciąż przed tobą. Dlatego zaciśnij zęby i utrzymuj tempo. Wynik będzie tego wart. Istotna wiadomość może zmienić nastawienie do bliskiej osoby, ale nie wyciągaj pochopnych wniosków.

LEW (23.07-22.08)

Planety ostrzegają, że nie wszystko będzie się układać. Pewne sprawy mogą przytłaczać, inne irytować… Nie daj się ponieść emocjom. Trudne chwile miną, ale szansa na sukces nie zniknie. Już wkrótce wrócisz na właściwy tor. Wykaż się cierpliwością, a otrzymasz zasłużoną nagrodę. W finansach zachowaj szczególną ostrożność.

PANNA (23.08-22.09)

Czas na porządki. Nie tylko domowe – przede wszystkim w głowie. Zastanów się, czy kierunek, w jakim podążasz, jest słuszny? Być może warto poszukać innych rozwiązań? Zajmij się sobą w dosłownym znaczeniu. Sprawy prywatne także wymagają twojego zainteresowania. I pamiętaj, żeby nie słuchać porad osób trzecich. Nikt lepiej od ciebie nie wie, czego potrzebujesz.

WAGA (23.09-22.10)

Przed tobą dobry czas! Zawodowo znajdziesz się na szczycie. Twoje pomysły spotkają się z uznaniem, a osiągnięcia zostaną zauważone. Warto poruszyć temat awansu lub podwyżki. Jedyne ostrzeżenie planet: unikaj wszelkich sporów i kłótni. Nie uda ci się opanować emocji, co może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Jak mówią, milczenie jest złotem…

SKORPION (23.10-21.11)

W najbliższych tygodniach możesz narzekać na brak zainteresowania. To prawda, że chwilowo znikniesz z centrum uwagi otoczenia, ale nie odbieraj tego negatywnie. Być może przyda ci się chwila spokoju? Przemyśl w tym czasie, czy są sposoby na podwyższenie kwalifikacji. Im lepiej się zaprezentujesz w bliskiej przyszłości, tym więcej zyskasz pod koniec roku

STRZELEC (22.11-21.12)

Popracuj nad komunikacją! Zarówno w sprawach biznesowych, jak i prywatnych. Poprawne stosunki z innymi ludźmi to klucz do sukcesu – nie zaniedbuj tej sfery życia. Dzięki empatii i umiejętności słuchania zjednasz sobie kilka ważnych osób… A wiedza, jaką przekażą, w ciekawy sposób odmieni twoją codzienność. Gotowa na wyzwania?

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Nie daj się zwieść pozornej stagnacji. A raczej, jak sugerują planety, ciesz się chwilami spokoju. Los zaskoczy w tak nieprzewidywalny sposób, że nie będziesz do końca pewna, czy sobie poradzisz. Podpowiedź – oczywiście, że tak. Odwagi! Wykorzystaj wszystkie umiejętności, jakie posiadasz, a nic nie wyprowadzi cię z równowagi. Uwierz w siebie.

WODNIK (20.01-18.02)

Planety zapewniają, że ominą cię nieprzyjemności, ale nie będzie łatwo. Możesz ponieść konsekwencje nieprzemyślanych działań z przeszłości. Nie wpłynie to jednak w znaczący sposób na twoje osiągnięcia, dlatego nie zamartwiaj się na zapas. Ostatecznie wszystko ułoży się lepiej, niż myślisz. Uważaj jedynie na sporne sytuacje w swoim związku. Kłótnie nie są teraz wskazane.

RYBY (19.02020.03)

Jeśli poczujesz, że powinnaś nieco odpuścić – zrób to bez wyrzutów sumienia. Nawet ważne sprawy nie uciekną, jeśli wcześniej wykazałaś się odpowiedzialnością. Priorytetem powinno być twoje samopoczucie, a nie dogadzanie otoczeniu i zastanawianie się nad tym, co poszło nie tak. Odzyskaj energię, a motywacja powróci z podwójną siłą.

BARAN (21.03-19.04)

Im poważniej potraktujesz swoje obowiązki, tym lepiej na tym wyjdziesz. Planety ostrzegają, że w najbliższych tygodniach powinnaś zachować powagę we wszystkim, nawet w sprawach, które wydają się błahe. Pilnuj finansów, nie prowokuj dyskusji i nie plotkuj o życiu innych. Zajmij się wyłącznie tym, co najpilniejsze. Na resztę przyjdzie czas.

BYK (20.02-20.05)

Przed tobą doskonały moment na uporządkowanie spraw z przeszłości. Niezrealizowane projekty, niedokończone rozmowy, zaległe płatności… Zajmij się tym wszystkim, aby oczyścić atmosferę. Tym samym zyskasz przestrzeń dla nowych doświadczeń i doznań. Im szybciej to zrobisz, tym więcej zyskasz, dlatego nie ociągaj się. I nie kieruj się sentymentami.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

TAGI #horoskop

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.