Beata Tyszkiewicz, "Viva!" nr 21/2009
Fot. Ryszard Horowitz
HOROSKOP

Lwy w sierpniu mogą liczyć na przypływ gotówki, ale powinny strzec się plotkarzy. A inne znaki? Sprawdź w horoskopie!

13 sierpnia 2016 12:45
Beata Tyszkiewicz, "Viva!" nr 21/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Horoskop 2016. Co czeka Cię w drugiej połowie sierpnia?
Nadchodzi czas astrologicznych Lwów! Spod tego znaku jest między innymi jedna z najlepiej urodzonych polskich aktorek, Beata Tyszkiewicz, która 14 sierpnia skończy 78 lat. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Lew 23.07–22.08

Posłuchaj głosu instynktu, a wtedy najbardziej nierealne plany uda ci się wcielić w życie. Większość wolnego czasu poświęcisz domowi i rodzinie. Zapragniesz nie tylko ocieplić wasze wzajemne relacje, ale również zmienić wystrój wnętrza swojego domu. Jeśli będziesz konsekwentna w działaniach, wpływy na konto będą większe, niż oczekiwałaś. Trzymaj się z daleka od plotkarzy. Warto zająć się ulubionym hobby.

 

Panna 23.08–22.09
Bądź aktywna i pracowita, ale bez przesady. Doskonale powinny się ułożyć twoje stosunki w pracy. Spodziewaj się spotkań z ważnymi osobami na wysokich stanowiskach. Postanowisz umocnić związki ze starymi przyjaciółmi, ale nie przeszkodzi ci to zawrzeć nowych znajomości. Za sprawą dobroczynnego układu planet szykują ci się szczęśliwe i niespodziewane wydarzenia związane z podróżami, romansami, a nawet możliwościami przeprowadzki do innego miasta.


Waga 23.09–22.10
Pozytywne wzorce myślenia będą skutkować korzystnymi zmianami w relacjach miłosnych. Zwróć uwagę na starsze osoby w swojej rodzinie. Może jest im potrzebna pomoc albo opieka? Jest szansa, że spotkasz kogoś, kto przyprawi cię o przyspieszone bicie serca. W ferworze zajęć powinnaś znaleźć czas na uporządkowanie swoich spraw majątkowych. Jeżeli tego nie zrobisz, możesz spodziewać się problemów.


Skorpion 23.10–21.11
Samotne Skorpiony będą uwodzić i czarować swoim urokiem i poczuciem humoru. Wpływ kosmosu sprzyja spotkaniom towarzyskim, okazywaniu sympatii, zainteresowania, wspólnym przeżyciom duchowym. W pracy nie będziesz bała się trudnych wyzwań. Zawalczysz o swoją pozycję w zespole. Rozmowa z szefem okaże się wyjątkowo pomyślna. Drobne przeszkody nie będą cię ani zrażać, ani zasmucać.


Strzelec 22.11–21.12
Twoja potrzeba niezależności pozostanie w harmonii z działaniem otaczających cię ludzi. Okażesz się znakomitym powiernikiem tajemnic. Rozmowa z przyjacielem pomoże ci odzyskać równowagę duchową. W biznesie będziesz żądna nowych wyzwań i zdobywania ciekawych doświadczeń. Nie obawiaj się dodatkowych wydatków, bo dzięki nim wkrótce wiele zyskasz. Pomyśl o ubezpieczeniu majątku.


Koziorożec 22.12–19.01
Zaczyna się wesoły i pogodny okres dla twoich spraw osobistych. Dogadasz się z partnerem i znajdziesz kompromisowe rozwiązanie każdej trudnej sytuacji. Samotne Koziorożce wkrótce dostaną szansę na miłość. Na prezentacjach służbowych twój urok osobisty i komunikatywność zdziałają cuda. Pokażesz innym, na co cię stać! Trzymaj rękę na pulsie i nie przegap okazji ciekawej współpracy. Nie zabraknie okazji do dobrych inwestycji.


Wodnik 20.01–18.02
Przed tobą ciekawe dni, pełne ekscytujących przygód i wydarzeń przyprawiających o zawrót głowy. Na każdym spotkaniu będziesz duszą towarzystwa. W życiu  zawodowym zmiany. Dostaniesz propozycję dodatkowej pracy za wysokie wynagrodzenie. Twój umysł będzie chłonny, szczęście dopisze podczas zdawania egzaminów. Na samopoczucie nie będziesz narzekała – wzbogać dietę w witaminy.


Ryby 19.02–20.03
Osiągniesz teraz wyższy poziom duchowy. W wolnym czasie masz szansę uporządkować korespondencję, przeczytać zaległą lekturę i zatroszczyć się o samą siebie. W trudnych wyborach sercowych kieruj się rozsądkiem. Zaobrączkowanych czeka czas próby. Jeśli chcesz uratować związek, zdobądź się na szczerą rozmowę. W firmie powinnaś uważać na słowa i obietnice innych. Jeśli chcesz zmienić pracę, poszukiwania zacznij od dziś.


Baran 21.03–19.04
Całe niebo ci sprzyja. Układ gwiazd zapowiada wyłącznie dobre dni! Zadania postawione przez szefa będą wymagały od ciebie twórczego myślenia i dyspozycyjności. Z sukcesem załatwisz sprawy finansowe, jak również idealnie zaplanujesz wyjazd służbowy. Na horyzoncie rysuje się miłosny zawrót głowy. Nowo poznani ludzie okażą ci wiele zainteresowania, serdeczności i ciepła. W przyszłości na pewno się na nich nie zawiedziesz.


Byk 20.04–20.05
Problemy osobiste, które towarzyszyły ci ostatnio, zaczną się powoli oddalać. Powinnaś wziąć się za uporządkowanie spraw finansowych, wyrównać zaległości, które masz już od dawna. Radykalnie zmieni się twój stosunek do pieniędzy. Wenus obiecuje ci wiele niezapomnianych przeżyć miłosnych! Przed weekendem poczujesz, że ubywa ci sił, więc przyda ci się trochę ruchu, aby wyrzucić z siebie napięcia z całego tygodnia.


Bliźnięta 21.05–21.06
Śmiało wprowadzaj swoje pomysły w życie, nawet gdy komuś wydają się nierealne. Najpewniejszym partnerem w interesach będzie  osoba, która najmniej ci obiecywała. Zechcesz żyć na wysokim poziomie i natychmiast spełnić każdą zachciankę. Uważaj, aby twoje oszczędności gwałtownie nie stopniały. Nie zaniedbuj kontaktów z rodzicami i kuzynami. Przypadkowo spotkasz na swojej drodze wielbiciela.


Rak 22.06–22.07
Zaczniesz szukać inspiracji w malarstwie. Umiejętność dostosowania się do sytuacji to cecha, którą powinnaś w sobie rozwijać. Sny i intuicja pchną cię do niestandardowych działań. Idealny czas na wyjazdy zagraniczne – tak prywatne, jak i służbowe. W miłości rozmarzysz się i rozsmakujesz w czymś do tej pory nieznanym. Nutka romantyzmu sprawi, że partner wyda ci się bardziej atrakcyjny. Może zakochacie się w sobie na nowo?

 

Uważasz, że horoskopy się nie sprawdzają? Sprawdź, co wróżka Bianka przepowiadała na pierwszą połowę sierpnia
 

TAGI #horoskop

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?