Edyta Górniak
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
HOROSKOP

Nadchodzi czas Skorpionów takich jak Edyta Górniak. Co z innymi? Oto HOROSKOP na koniec października

VIVA! 24 października 2016 20:45
Edyta Górniak
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Horoskop 2016. Co czeka Cię pod koniec października?

Trwa czas zodiakalnych Skorpionów! Jedną z nich jest Edyta Górniak, która 14 listopada skończy 44 lata.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!
Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Zobacz również co czeka Cię w pierwszej połowie listopada.

 

Skorpion 23.10–21.11

W trudnych chwilach będziesz miała oparcie w bliskich osobach. Warto pomyśleć o nowej aranżacji mieszkania. Możliwe, że nadarzy się okazja, by wyjaśnić pewną towarzyską tajemnicę. Wobec Strzelca możesz sobie pozwolić na szczerość. To lojalny człowiek. W firmie duże tempo, pojawią się nowe wyzwania. Systematyczne działania przyniosą spektakularny sukces.

 

Strzelec 22.11–21.12

Układ gwiazd pobudzi twój błyskotliwy intelekt. Twoje notowania na rynku pracy ostro pójdą w górę. Spodziewaj się spotkań z bardzo ważnymi osobami na wysokich stanowiskach, które zaowocują ciekawymi propozycjami. Jeśli nie poniosą cię emocje, uda ci się zamknąć kłopotliwe sprawy osobiste. Warto uzupełnić braki w szafie i zmienić coś w swoim wyglądzie. Zabawa w miłym gronie poprawi ci humor.

 

Koziorożec 22.12–19.01

Będziesz refleksyjnie nastawiona do życia. Uważaj na nowe miłosne deklaracje, mogą cię mocno rozczarować. Koziorożce żyjące w małżeńskim stanie odkryją w swoich drugich połowach cenne zalety, których wcześniej nie dostrzegały. Zdaj się na intuicję przy rozwiązywaniu problemów zawodowych. Nie wzbraniaj się zbytnio przed pracą po godzinach – oczywiście w granicach rozsądku! Na pewno szybko zyskasz uznanie szefa.

 

Wodnik 20.01–18.02

Atrakcyjniejszy wygląd to lepsze samopoczucie, a więc i zdrowie. Pozwól sobie na odrobinę zakupowego szaleństwa. Wodniki bez pary oczarują otoczenie magnetycznym urokiem. Będziesz brylowała na prywatkach. Układy w pracy będą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Jest szansa na podwyżkę lub umowę na lepszych warunkach socjalnych. W weekendowe dni możesz odczuć negatywny wpływ warunków atmosferycznych.

 

Ryby 19.02–20.03

Będziesz błyszczeć, zachwycać, czarować! Dzięki poczuciu humoru, którym obdarzy cię mapa nieba, świetnie poradzisz sobie nawet w kłopotliwych sytuacjach. Skup się na dodatkowych obowiązkach – przełożeni mogą wymagać więcej niż zazwyczaj. Uporządkuj korespondencję urzędową. W sferze finansów uważaj na szybkie pożyczki, bo możesz w przyszłości mieć problem z ich spłatą.

 

Baran 21.03–19.04

Pora, abyś zaczęła szanować własny organizm.  Postaw na sport i wzbogać dietę w witaminy i mikroelementy. Zwiększy się teraz twoja zdolność koncentracji i zapamiętywania, więc to dobry okres na zdawanie egzaminów. Czekają cię ważne decyzje, które podejmiesz dzięki pomocy lojalnego współpracownika. Sfera finansów będzie pozostawiała wiele do życzenia. Stałym parom nie grozi nuda. Wpadniesz na niejeden pomysł ożywiający wspólne życie.

 

Byk 20.04–20.05

Nie przejmuj się opiniami zazdrosnego otoczenia. Nie uzależniaj się tak bardzo od nowych znajomych. Przyjaźń nie oznacza rezygnacji z własnej indywidualności. Traktuj rodziców z należytą życzliwością. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny się skupić na dobrych kontaktach z kontrahentami. Doceń stabilizację, którą osiągnęłaś. Jeśli planujesz kupno mieszkania czy budowę domu – to dobry czas.

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Inwestuj w siebie. Zapisz się na jakiś kurs, wykup karnet w klubie fitness albo wzbogać swoją garderobę. Korzystaj z życia! Zostaniesz postawiona za wzór innym pracownikom, spodziewaj się awansu. Spotkasz się z zazdrością ze strony współpracowników, ale dasz sobie radę. Czasami trzeba taktownie, lecz stanowczo powiedzieć komuś, że nie ma racji. To dobry moment na wystąpienie o pożyczkę w banku.

 

Rak 22.06–22.07

Czeka cię mnóstwo zadowolenia, śmiechu i pikantnych atrakcji! W sektorze romansów tłok, więc nie zwlekaj z umawianiem się na randki. Jeżeli w waszym stałym związku coś nie gra – to dobry czas na poważne, ale spokojne rozmowy. A nawet na skorzystanie z porady psychologa. W sprawach służbowych konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu łączy się u ciebie z dużymi możliwościami.

 

Lew 23.07–22.08

Nie musisz obawiać się samotności, będziesz popularna, lubiana oraz rozpieszczana. Zgasną nieporozumienia w twoim rodzinnym domu. Jeśli okażesz krewnym więcej zrozumienia, na pewno na tym skorzystasz. Najważniejszym narzędziem w kontaktach biznesowych okaże się internet. Będzie łatwiej otrzymać kredyt w banku. W kontaktach z urzędnikami analizuj każdy szczegół, zanim podpiszesz ważne dokumenty.

 

Panna 23.08–22.09

Myśl o sobie pozytywnie. W pracy spodziewaj się pochwał i słów uznania, nawet ze strony osób, o których sądziłaś, że nie są ci życzliwe. Z chęcią zabierzesz się za nowe przedsięwzięcia. Dom i rodzina będą w centrum twojej uwagi. Samotni mają szansę poznać kogoś w wirtualnym świecie. Dobre wibracje z Baranem, Bykiem i Wodnikiem. W weekend zafunduj sobie całkowity relaks. Twój kręgosłup potrzebuje więcej ruchu.

 

Waga 23.09–22.10

Przesiadywanie w domu i zadręczanie się czarnymi myślami to nie najlepszy sposób na życie. Odsuwaj od siebie stres i nie martw się z byle powodu. W finansach czeka cię uśmiech fortuny dzięki wcześniejszym decyzjom. Skup się na tym, co już zaczęłaś, zamiast startować z czymś nowym. Przypadkowa  znajomość przekształci się w prawdziwą przyjaźń. Pomyśl, z kim lubisz spędzać czas, a z kim nie.

 

 

Sprawdź, czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.