Katarzyna Cichopek, VIVA!
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
HOROSKOP

Horoskop na październik. Waga, Katarzyna Cichopek nabierze ochoty na ucieczkę od polskiej jesieni. A inne znaki?

VIVA! 8 października 2016 09:30
Katarzyna Cichopek, VIVA!
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Horoskop 2016. Co  czeka Cię pod koniec września?

Trwa czas zodiakalnych Wag! Jedną z nich jest Katarzyna Cichopek, która 7 października skończyła 34 lata. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

Zobacz również co czeka Cię w pierwszej połowie listopada.

 

Waga 23.09–22.10

W pracy owocne dni. Docenione zostaną twoje kompetencje. W kontaktach z nowym współpracownikiem zachowaj zdrowy dystans. Jeśli jesteś Wagą bez zobowiązań, możesz się szykować na nowe podboje. Recepta na dobre samopoczucie psychiczne? Po prostu zadbaj o siebie i zacznij się rozpieszczać. Warto zrobić coś dobrego dla przyjaciół. Nabierzesz ochoty na ucieczkę od polskiej jesieni.


Skorpion 23.10–21.11
Doskonałej kondycji intelektualnej inne znaki mogą ci tylko pozazdrościć. W sprawach służbowych skorzystasz z nowych szans i okazji. Kusić cię będą karty kredytowe, ale miej wobec nich rezerwę. Zachowaj równowagę między zarabianiem a wydawaniem pieniędzy. W parach ze stażem uczucia rozkwitną z podwójną siłą. Samotni zechcą się ustatkować. Koniec z romansami!

Strzelec 22.11–21.12
Przed tobą niejedna okazja do duchowego rozwoju. By nie dopadła cię huśtawka nastrojów, staraj się jak najwięcej myśleć o przyjemnych sprawach. Starsi krewni mogą ci sprawić trochę kłopotów. Wstrzymaj się na razie z nowymi planami i załatwianiem zaległych spraw w urzędach i bankach. Nie będziesz protestowała przeciw wydatkom, które poprawią twoją kondycję. Nie zapominaj o urodzinach bliskich.


Koziorożec 22.12–19.01
Jeśli przytrafi ci się jakaś niegroźna choroba lub drobna dolegliwość, twój organizm szybko sobie z tym poradzi. Częste spacery i aktywny wypoczynek pozwolą ci zachować atrakcyjną formę. To idealny moment na zaplanowanie rodzinnego wyjazdu, na pewno nie wrócisz rozczarowana. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą zawodu, wykorzystaj dawne znajomości. Pomoc może ci okazać ktoś spod znaku Strzelca lub Wodnika.


Wodnik 20.01–18.02
Jeśli odczuwasz wewnętrzny niepokój, najlepiej ukoisz go w gronie sprawdzonych przyjaciół. Poznasz kogoś ważnego dla ciebie. Poświęcając się dla rodziców, nie zapominaj o sobie. Układ planet przyniesie kilka okazji zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jeśli chwilowo jesteś bez pracy, pojawią się propozycje dorywczych zajęć, które w przyszłości mogą zaowocować dłuższą współpracą.


Ryby 19.02–20.03
Będziesz błyszczeć, zachwycać, czarować! Dzięki poczuciu humoru, którym obdarzy cię mapa nieba, świetnie poradzisz sobie nawet w kłopotliwych sytuacjach. Skup się na dodatkowych obowiązkach – przełożeni mogą wymagać więcej niż zazwyczaj. Uporządkuj korespondencję urzędową. W sferze finansów uważaj na szybkie pożyczki, bo możesz w przyszłości mieć problem z ich spłatą.


Baran 21.03–19.04
Będziesz zaradna. Jeśli planujesz podróż, dostarczy ci ona samych miłych wrażeń. W relacjach z rodziną bądź bardziej tolerancyjna. Wspaniale zaprezentujesz swoje atuty. Spodziewaj się komplementów od współpracowników, na których ci zależy. Gdy pojawią się nowe propozycje współpracy, korzystaj. Nie lekceważ sygnałów wysyłanych przez organizm. Wybierz się na badania kontrolne.

Byk 20.04–20.05
Zdrowie ci dopisze, ale nie przestawaj o siebie dbać. Staniesz przed koniecznością rozwiązania zaległych spraw partnerskich. Postaw na szczerość, a odzyskasz spokój. To idealny czas na negocjowanie podwyżki bądź staranie się o przyznanie różnych świadczeń. Zarobione pieniądze przeznacz na domowe inwestycje. Uważaj, bo ktoś może chcieć cię wykorzystać.

Bliźnięta 21.05–21.06
Na pierwszy plan wysuną się teraz marzenia dotyczące jesiennych wakacji. Jest szansa na znalezienie ciekawej oferty za rozsądną cenę. Nie ukrywaj swoich problemów przed przyjaciółmi – ich wsparcie doda ci sił i pozwoli przetrwać trudne chwile. Nie wszyscy krewni będą ci teraz dobrze życzyć. Czekają cię nowe zadania zawodowe. Sprostasz im i zostaniesz doceniona.

Rak 22.06–22.07
Nie pozwolisz, by ktoś cię poganiał czy zmuszał do czegoś, czego nie lubisz robić. Pozwól sobie na więcej luzu, a poczujesz się lepiej. W sprawach finansowych układ planet będzie dla ciebie wyjątkowo życzliwy. Osoby pracujące na własny rachunek mogą dostać ważne wiadomości z urzędu. Duże korzyści możesz odnieść dzięki kontaktom z obcokrajowcami. Niewykluczone, że wyjedziesz na szkolenie.

Lew 23.07–22.08
Będziesz bardziej otwarta wobec ludzi i chętniej zawrzesz nowe znajomości. Jednocześnie uświadomisz sobie, że masz wokół siebie lojalnych przyjaciół. Ciepłych chwil nie zabraknie w domach „zaobrączkowanych”. Partner spełni twoje oczekiwania i okaże jeszcze dużo czułości. W firmie spokojniej. Nawet rozmowy z szefami zakończą się pomyślnie. Od współpracowników otrzymasz duże wsparcie.

Panna 23.08–22.09
Dawno nie było tak korzystnego układu planet w sferze osobistej. Wszystko będzie szło w dobrym kierunku i stwierdzisz, że lepiej już być nie może. Posypią się zaproszenia na spotkania. W związkach – pojednanie po burzy. Po prostu potrzebujecie spokojnej rozmowy. Samotnym Wenus szykuje niespodziankę. W finansach nie bierz na siebie odpowiedzialności za ludzi, do których nie masz pełnego zaufania.

 

Sprawdź, czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.


 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.