Katarzyna Skrzynecka
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
HOROSKOP

Horoskop na listopad. Strzelec, Katarzyna Skrzynecka powinna postawić na spokój. A inne znaki?

Olga Figaszewska 19 listopada 2016 08:30
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Horoskop 2016. Co czeka Cię w drugiej listopada?

Trwa czas zodiakalnych Strzelców! Jednym z nich jest Katarzyna Skrzynecka, która 3 grudnia skończy 46 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!
Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Strzelec 22.11–21.12
Zadbaj o ducha, zbliż się do kosmicznej harmonii. Postaw na spokój, nabierz dystansu do silnych emocji. Pielęgnujcie wasze uczucia, nie słuchajcie plotek zazdrosnych ludzi. Samotni Strzelcy mogą się spodziewać zaproszenia na ekscytującą randkę. Nowego adoratora oczarujesz uśmiechem. Na polu zawodowym zastanów się, zanim skrytykujesz czyjś pomysł, bo nieprzemyślane słowa mogą ci zaszkodzić. Dobre układy z Bykiem, Rakiem i Wodnikiem.

 

Koziorożec 22.12–19.01
Pogoda ducha będzie podstawą twoich przyszłych sukcesów. Jeśli musisz wystąpić publicznie, nie obawiaj się – świetnie dasz sobie radę. Sprawy zawodowe będą biec spokojnym rytmem, współpracownicy cię nie zawiodą. Na nudę nie będziesz narzekać. Otrzymasz zaproszenie na ciekawe spotkanie, a być może sama przyjmiesz gości z daleka. Dla zakochanych nadchodzi czas podsumowań i poważnych deklaracji.


Wodnik 20.01–18.02
Dzięki urokowi osobistemu wiele ważnych dla ciebie spraw uda się załatwić na piękne oczy. Samotne Wodniki muszą uzbroić się w cierpliwość, bo jest szansa, że wkrótce się zakochają. Wszystkie inwestycje konsultuj z partnerem lub przyjacielem – co dwie głowy, to nie jedna. W weekend mogą wyjść na jaw różne skrywane emocje, a nawet towarzyskie sekrety, dlatego bądź ostrożna! Pamiętaj o badaniach kontrolnych.

 

Ryby 19.02–20.03
Rób to, co do ciebie należy, a szczęście będzie ci sprzyjać. Niektóre sprawy osobiste mogą okazać się bardzo absorbujące. Będziesz serdeczna i zechcesz dogodzić tym, których kochasz. Przekonasz się, że wokół ciebie są osoby, na których zawsze możesz polegać. Zielone światło dla długofalowych inwestycji i pomyślnych negocjacji z bankami. Stać cię będzie na wiele i nie będziesz musiała sięgać do oszczędności.


Baran 21.03–19.04
Kosmos rozjaśni twoje horyzonty, natchnie cię twórczo. Naucz się eksponować atuty swojej figury! Nowy romans rozwinie się bez przeszkód. Oddacie się wspólnym pasjom i zaczniecie planować przyszłość. Barany w stałych związkach mogą być kłótliwe. Jeśli marzysz o lepszej pracy, bądź czujna, bo to właśnie teraz możesz otrzymać dobrą ofertę. Dążąc do celu, utorujesz sobie drogę do sukcesu. Przypływ gotówki.

 

Byk 20.04–20.05
Będziesz umiała cieszyć się tym, co masz. Mnóstwo zadowolenia przyniosą spotkania z przyjaciółmi. Uwodzenie i kokietowanie będzie wam przychodziło z ogromną łatwością. W domu rodzinnym nie ze wszystkimi będziesz mogła się porozumieć. Krewni wystawią twoją cierpliwość na próbę. Finansowo dasz sobie radę, pod warunkiem że nie będziesz nikomu pożyczała pieniędzy, bo mogą do ciebie nie wrócić.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Warto zdobyć się na dystans do otoczenia i bieżących wydarzeń, nie przejmować drobiazgami i zrozumieć, że nie warto stawiać na swoim. Łatwo znajdziesz wspólny język z nowo poznaną osobą. Uczucie będzie się jednak rodzić powoli, dlatego bądź cierpliwa. W sprawach biznesowych gwiazdy pomogą ci, jeśli będziesz kreatywna i pracowita. Odniesiesz sukces, a w finansach odczujesz znaczną poprawę.

 

Rak 22.06–22.07
Rozmowy kwalifikacyjne, egzamin i wszelkie inne publiczne wystąpienia zakończą się sukcesem. Bardzo dużo zależy od ciebie, zwłaszcza w sferze materialnej. Nowa znajomość nie przetrwa próby czasu, ale zdąży zainspirować cię do spojrzenia na życie z innej perspektywy. W stałym związku czeka cię wiele niespodzianek, ale nie wszystkie będą przyjemne. Życzliwość przyjaciela okaże się bezcenna. Nie forsuj organizmu, ale nie rezygnuj z ruchu.

 

Lew 23.07–22.08
Częściej się uśmiechaj i myśl pozytywnie! Wszystkim zaimponujesz intelektem, błyskotliwością i odkrywczymi pomysłami. Wygospodaruj trochę czasu na medytację i jogę. Unikaj za to słodyczy. Uda ci się pomyślnie zakończyć konflikt z kimś z grona współpracowników. Postaw na dyplomatyczne gesty, a unikniesz dodatkowych kłopotów. Lwy zaobrączkowane poczują się spełnione. Możliwy wyjazd w nieznane z bliską ci osobą.

 

Panna 23.08–22.09
Samopoczucie w normie. Zadbaj o trochę rozrywki. W pracy zapomnij o niepowodzeniach. Biznesowe spotkania będą wyjątkowo udane. Nie zaniedbuj swoich marzeń o awansie. Otwórz się na nowe propozycje przełożonych. W najbliższych dniach czeka cię prawdziwa eksplozja uczuć. Możesz spodziewać się poznania kogoś wyjątkowo interesującego. Nie odstrasz go tylko pozorną niedostępnością.

 

Waga 23.09–22.10
Zaufaj intuicji i własnym możliwościom. Znajdź czas na romantyczną kolację z ukochanym. Wspólna zabawa, śmiech i wesołość scementują każdy związek. Wykorzystaj dobry humor partnera i przekonaj go do wyjazdu, na którym ci zależy. W kwestiach służbowych pośpiech jest złym doradcą. Warto się dłużej zastanowić, niż potem żałować niewłaściwej decyzji. Zadbaj o uzupełnienie niedoboru witamin i mikroelementów.

 

Skorpion 23.10–21.11
Powinnaś zregenerować siły i nabrać dystansu do świata. Bezsenność to wynik przemęczenia. Nie bierz pracy do domu, a wszystko będzie w najlepszym porządku. Sprawdzaj wszystkie dokumenty, które podpisujesz, i bądź ostrożna w kontaktach ze współpracownikami. Wolny czas poświęć rodzinie i przyjaciołom. Gwiazdy będą sprzyjały Skorpionom, które marzą o potomstwie. Pary, które mają za sobą kryzys, na nowo odkryją uroki bycia we dwoje.

 

Sprawdź, czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.