Kayah, Viva! 2014
Fot. Magda Wunsche & Samsel
HOROSKOP

Sprawdź czy jak Kayah możesz sobie pozwolić na więcej luzu. HOROSKOP na pierwszą połowę listopada

Olga Figaszewska 4 listopada 2016 20:00
Kayah, Viva! 2014
Fot. Magda Wunsche & Samsel

Horoskop 2016. Co czeka Cię w pierwszej połowie listopada?

Trwa czas zodiakalnych Skorpionów! Jedną z nich jest Kayah, która 5 listopada skończy 49 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!
Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Zobacz najnowszy horoskop na drugą połowę listopada.

 

Skorpion 23.10–21.11

Pozwolisz sobie na więcej luzu. Postawisz na dokształcanie się, co wkrótce może przynieść ci niespodziewane korzyści. Przy odrobinie szczęścia masz szansę mądrze zainwestować gotówkę. Oczekuj sympatii od kogoś poznanego w zaskakujących okolicznościach. Będziesz otwarta na kłopoty innych ludzi, którzy docenią twoją pomocną dłoń. Osoby w stałych związkach znajdą więcej czasu dla ukochanej osoby.

 

Strzelec 22.11–21.12

Usłyszysz wiele pozytywnych słów i komplementów. Nareszcie spełnisz swoje marzenia o dalekich podróżach i odkrywaniu nieznanych dotąd miejsc. Przekonasz innych do swojego zdania albo namówisz na wspólne przedsięwzięcia. W związkach ważny będzie nie tyle seks, co przede wszystkim przeżycia duchowe. W relacjach towarzyskich ułoży się wspaniale, choć nie każdy, z kim chcesz się spotkać, znajdzie czas dla ciebie.

 

Koziorożec 22.12–19.01

Kosmos obudzi w tobie talenty artystyczne. Nie bój się spojrzeć na świat z nieco innej niż dotąd perspektywy, a poszerzą się twoje horyzonty. To, co budziło twoje obawy, pójdzie jak po maśle. Uważaj, by twoje relacje towarzyskie nie ucierpiały z powodu niedomówień. Z nawiązanej przyjaźni może się narodzić prawdziwe uczucie. Jest szansa, że zakochasz się, i to z wzajemnością. Masz zielone światło na poważne deklaracje.

 

Wodnik 20.01–18.02

Gwarancja dobrej zabawy to twój pogodny nastrój i towarzystwo miłych ludzi. W pracy stare układy mogą się zmienić i będziesz musiała szybko zorientować się w nowych okolicznościach. Sprzyjający czas dla osób marzących o własnym mieszkaniu. Jeśli musisz wspomóc zakup kredytem, dokonasz trafnego wyboru banku i uda ci się zaciągnąć korzystnie oprocentowaną pożyczkę.

 

Ryby 19.02–20.03

Ludzie będą ci życzliwi, a wszystko co dobre, co kiedyś zrobiłaś dla innych, nagle zacznie procentować. Być może zdecydujesz się na powrót do byłej sympatii. Bogini miłości będzie sprzyjała oczyszczaniu atmosfery i odbudowaniu relacji partnerskich. To dobry czas na ustabilizowanie życia osobistego. Na wyczerpujące ćwiczenia i restrykcyjne diety nie będziesz miała ani siły, ani ochoty. Będziesz musiała zatroszczyć się o swoje zdrowie i zregenerować siły.

 

Baran 21.03–19.04

Sił i energii na pewno ci nie zabraknie. Świetnie dogadasz się z ludźmi. Uwierz wreszcie w swoją atrakcyjność i umawiaj się na randki. Możliwe zabawne nieporozumienia towarzyskie. Układ gwiazd sprzyja załatwianiu problemów majątkowych, wizytom u notariusza lub adwokata. Zadziwisz swojego szefa i współpracowników, możesz też liczyć na większe zyski. Spodziewaj się zadowalających rezultatów.

 

Byk 20.04–20.05

Zadbaj o zdrowie i urodę. Nie żałuj sobie kulinarnych przyjemności i nie przejmuj się, co mówią inni ludzie. Dobry czas dla rozmów o domowych finansach. W związkach, niestety, możliwe kłótnie. Spróbuj znaleźć w sobie nieco wyrozumiałości dla partnera. W sprawach biznesowych postaraj się działać rozważnie. Jeśli sama pełnisz kierowniczą funkcję, traktuj podwładnych z większym szacunkiem i zadbaj o bardziej przyjazną atmosferę w pracy.

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Poczujesz teraz, że wszystko ci się uda. Przygotuj się na jakieś przełomowe wydarzenia, które rozstrzygną o twojej przyszłości. Niepowodzenia będą cię teraz wyjątkowo mobilizować. Zdecyduj, co kontynuować, co zmodyfikować, a z czego zrezygnować. Słuchaj przy tym, co mają do powiedzenia inni. Możliwe utarczki z seniorami rodu. Życie towarzyskie – bez rewelacji. Pomyśl o regularnym uprawianiu sportu.

 

Rak 22.06–22.07

Zadbaj o odpoczynek i zdrowy sen – pomogą ci utrzymać doskonałe samopoczucie. Zapraszając do siebie rodzinę, nie zapominaj o starszych krewnych czy dziadkach. Praca da ci teraz bardzo dużo satysfakcji. Będziesz się w niej twórczo realizowała. Możesz działać odważnie, ale nie brawurowo. Słuchaj rozsądnych osób z doświadczeniem, ale także swojej intuicji. Jeżeli teraz zaplanujesz podróż, dostarczy ci ona niezapomnianych wrażeń.

 

Lew 23.07–22.08

Wenus wzmocni twój optymizm i radość życia. Kontakt ze sztuką pozwoli ci lepiej poznać siebie, zagłębić w zakamarki swej duszy, których dotąd nie odkryłaś. W sprawach sercowych sukcesy cię nie ominą. Magnetycznemu urokowi singli nikt się nie oprze. W stałych związkach namiętności sięgną zenitu. W sektorze finansowym świetne perspektywy! Zarobisz bez trudu, ale też lekką ręką zaczniesz wydawać. Niewykluczone, że założysz własną firmę dzięki pomocy przyjaciela.

 

Panna 23.08–22.09

Nie pozwól się wykorzystywać energetycznym wampirom. Niewykluczone, że jakieś okoliczności związane ze zdrowiem lub sprawami rodzinnymi sprawią, że nie będziesz mogła być w pracy tak efektywna, jak byś chciała. Możesz znaleźć się w nowych sytuacjach, w których poczujesz się niepewnie. Uważaj na życzenia, które wypowiadasz, bo mogą się spełnić szybciej, niż myślisz. W miłości dobra passa!

 

Waga 23.09–22.10

Twoja kondycja wymagać teraz będzie większej troski. Jeśli masz coś do załatwienia w urzędach, zrób to teraz. Nawet odkładane od dawna sprawy uda się rozstrzygnąć po twojej myśli. Będziesz miała okazję uczestniczyć w projektach, których powodzenie znacznie wzmocni twoją pozycję zawodową. W weekend możliwy udział w jakimś zjeździe czy innej tłumnej imprezie. Baw się dobrze!

 

 

Sprawdź, czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.

 

TAGI #Kayah #horoskop

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.