Nicole Kidman na Oscarach
Fot. ONS
HOROSKOP

Horoskop na drugą połowę czerwca! Nicole Kidman, która jest spod znaku Bliźniąt, może liczyć na szczęście. A ty?

18 czerwca 2016 09:05
Nicole Kidman na Oscarach
Fot. ONS

Horoskop 2016. Co nas czeka w czerwcu?
Do 21 czerwca na niebie rządzą astrologiczne Bliźnięta. Spod tego znaku jest Nicole Kidman która 20 czerwca skończy 49 lat. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Horoskop na pierwszą połowę sierpnia oraz horoskop na drugą połowę sierpnia 2016.

 

Nicole Kidman - urodzona w Honolulu australijska aktorka, laureatka Oscara i zapracowana mama dwóch córeczek, żona muzyka country Keitha Urbana, w tym roku wystąpi w aż trzech filmach i w serialu.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Gwiezdna aura sprawi, że możesz czuć się nieco rozleniwiona. Zapragniesz spędzać czas w domu z książką. U zaobrączkowanych poważne rozmowy o domowych wydatkach. Szczęście może ci sprzyjać w grach liczbowych. W biznesie zaczniesz poszukiwać nowych wyzwań – możesz liczyć na ciekawe oferty. Jeśli zajmujesz kierownicze stanowisko, staniesz się bardziej wymagająca i krytyczna.

 

Rak 22.06–22.07
Planety będą dla ciebie życzliwe. Pozbędziesz się wszelkich smutków, lęków i niepewności. Zastanów się, czego chcesz, o czym marzysz. W firmie niemal wszystko zacznie się układać jak po maśle. Poszczęści ci się zarówno w finansach, jak i sprawach urzędowych. W stałym związku ciepły i pełen erotycznych uniesień klimat. Oczarujesz partnera seksowną bielizną i nieskrępowaną namiętnością.


Lew 23.07–22.08
Nie zmuszaj się do robienia rzeczy, na które nie masz ochoty! Będziesz potrzebować dużo energii, bo nadchodzące dni przygotowały dla ciebie bogaty program. Najważniejsze to unikać stresu. Postępuj rozsądnie, nie angażując się w rozgrywki w pracy. Miłym zaskoczeniem będzie spotkanie zawodowe, na którym zostaniesz obsypana komplementami. W sprawach miłosnych wszystkich wyborów dokonuj intuicyjnie.


Panna 23.08–22.09
Poczujesz poprawę nastroju. Niespodziewane spotkanie zawodowe otworzy przed tobą nowe perspektywy i pozwoli wykazać się inicjatywą. Pracujący na własny rachunek muszą pilnować księgowości. Twoja sytuacja finansowa zacznie się klarować. Pojawi się wiele pokus do używania karty kredytowej bez opamiętania. Jeśli poważnie traktujesz partnera, nie wdawaj się w wirtualne flirty. Możliwe nieporozumienia z przyjaciółmi.


Waga 23.09–22.10
Nie zapominaj o relaksie na świeżym powietrzu i wysypianiu się. Za sprawą magnetycznego uroku znajdziesz się w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Niespodziewanie możesz odnowić stare przyjaźnie. Będziesz skłonna ulec dawnym fascynacjom. Jeśli jesteś w stałym dobrym związku, uważaj, bo zazdrość może zniszczyć fundamenty, na których opiera się wasza relacja.


Skorpion 23.10–21.11
Masz szansę zdobyć to, o czym od dawna marzysz. Zadbaj tylko, by kłopoty ze zdrowiem nie popsuły twoich planów. Twoje słabe punkty to gardło i kręgosłup. Wenus sprzyja parom, a zatem w twoim domu zagości spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli czekasz na flirt – odwagi! Szczęście dopisuje przebojowym. Uważaj na Strzelca, który w stosunku do ciebie może mieć nie do końca czyste intencje. Atmosfera w firmie będzie sprzyjać kreatywnej pracy.


Strzelec 22.11–21.12
Uwolnisz się od rozterek duchowych. Na spotkaniach zawodowych będziesz dobrym mediatorem. Dzięki temu w firmie, gdzie o porozumienie z szefami nie było ostatnio łatwo, atmosfera się poprawi. To dobry okres dla twojego związku. Odkryjesz nagle, że trudności były po to, żebyście poznali nowe powody do bycia razem. W sypialni masz szansę przeżyć niezapomniane chwile! W weekend uważaj na drodze.


Koziorożec 22.12–19.01
Instynkt podpowie ci, co jest dobre dla twojego organizmu. Wystarczy wsłuchać się w jego potrzeby. Nie zapominaj, że słowa mają w sobie wielką energię, a czasem nawet moc sprawczą. Jeśli planowałaś przeprowadzkę lub remont mieszkania, to nadchodzi najlepszy czas, aby zrealizować te plany. W sprawach zawodowych układ planet zapowiada osiągnięcie sukcesu niezależnie od branży, w jakiej pracujesz.


Wodnik 20.01–18.02
Fizycznie możesz się czuć nieco osłabiona. Myśl pozytywnie i pamiętaj, by zdrowo się odżywiać. Kosmos wyznacza świetny czas na naukę i poznanie nowych ludzi. Możesz spotkać kogoś, komu w przyszłości będziesz wiele zawdzięczać. Twoje starania docenią i nagrodzą przełożeni. Odniesiesz spore korzyści finansowe, jeśli mądrze zaplanujesz wydatki. Uważaj na szybkie pożyczki bez żyrantów.


Ryby 19.02–20.03
To dobry czas, by sprawić sobie jakiś talizman albo amulet, dzięki któremu ustrzeżesz się przed różnymi zagrożeniami. Otworzą się przed tobą wielkie możliwości intelektualnego rozwoju. Możesz liczyć na znakomite układy z rodziną. Jeśli jesteś w konflikcie z kimś z bliskich, właśnie teraz możesz ten spór zakończyć. Samotni mogą się wdać w niezobowiązujący biurowy romans. Pomyśl o wypadzie do kina z kimś, kogo lubisz.


Baran 21.03–19.04
Okazując wyrozumiałość innym, wzmacniasz swoją wewnętrzną siłę. Zadbaj, by nie zabrakło ci czasu na przyjemności. Warto zapisać się na aerobik, pilates albo jogę. Jeśli myślisz o dużym kredycie, pora wybrać się do banku i poszukać najlepszej oferty. Zmiany w pracy wyjdą ci na dobre, więc nie musisz się martwić na zapas. Jeżeli myślisz o tym, by poszukać sobie nowego zajęcia, to nic nie stoi na przeszkodzie.


Byk 20.04–20.05
Odczujesz potrzebę większej samoekspresji, wspaniałej podróży, zmiany, uśmiechu nawet do obcych ludzi. Pozwól sobie na to. Nie zabraknie ci pomysłów na pomnożenie swoich oszczędności. Dokonasz trafnych inwestycji i uporasz się z zaległymi rachunkami. W weekendowy czas nie unikaj sportu i wybieraj aktywne formy wypoczynku. Jazda na rowerze albo długi spacer wspaniale wpłyną na twoje samopoczucie.
 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…