Ich relacje nigdy nie należały do najłatwiejszych...

Gabriela Czernecka 8 lutego 2019 13:36

Ich relacje nigdy nie należały do najłatwiejszych, ale od jakiegoś czasu wszystko zaczęło się miedzy nimi dobrze układać. Przed laty księżna Camilla nie była traktowana przez Brytyjczyków jako pełnoprawny członek royal family. Wraz z upływem czasu zaczęto ją akceptować w roli księżnej, ale musiała sobie na to zapracować. Najnowsze doniesienia zagranicznych mediów nie wpłyną jednak dobrze na jej wizerunek. Ponoć pijana zaatakowała samą królową! Co sprowokowało księżną Kornwalii?

Księżna Camilla uderzyła królową Elżbietę II

Od kilku tygodni mamy okazję obserwować rosnące w rodzinie królewskiej napięcie. Co rusz pojawiają się publikacje, mające na celu nadszarpnięcie wizerunku rodziny Windsorów. Niedawno podawano, że księżna Meghan udaje ciążę, a konflikt między nią a księżną Kate narasta. Pisano, że książę Karol jest gejem i niedługo rozwiedzie się z Camillą. Tym razem zagraniczne serwisy plotkarskie podają, że księżna Camilla zaatakowała królową! Jak do tego doszło?!

Przypomnijmy, że przed laty ich relacje nie należały do najlepszych. Królowa i królowa matka nie chciały zgodzić się na ślub księcia Karola z księżną Camillą. Ta, zanim uzyskała zgodę od monarchini, musiała przejść długą drogę polegającej na poprawieniu swojego wizerunku w oczach Brytyjczyków. Ci przez lata obwiniali ją o śmierć księżnej Diany. Nieustannie wypominali jej to, że romansowała z Karolem, gdy ten jeszcze był mężem Diany. A królowa za wszelką cenę stara się unikać skandali. Nic więc dziwnego, że Camilli zajęło dużo czasu, by zyskać sympatię mieszkańców Wielkiej Brytanii, ale i samej królowej.

Najnowsze informacje na temat relacji królowej i Camilli zadziwiły Brytyjczyków. Żona księcia Karola miała pobić królową? O co chodzi? Do szokującego incydentu miało dojść podczas lunchu monarchini z Karolem i jego żoną. Jak podaje The Globe, Camilla „rzuciła w nią kieliszkiem czerwonego wina i zerwała jej cenny naszyjnik z pereł”, czytamy. 

Królowa zdziwiona i zaskoczona tym, co się wydarzyło, miała powiedzieć Camilli, że nie chce jej już więcej widzieć. „Ten incydent nią wstrząsnął, nigdy nie była fizycznie atakowana. Ten atak był dla niej niewybaczalny”, pisze magazyn.

The Globe podaje również, że księżna Camilla miała tłumaczyć swoje nieodpowiednie zachowanie wymieszaniem leków na wątrobę z alkoholem. Dla królowej nie było to jednak odpowiednie usprawiedliwienie... Myślicie, że ta sytuacja faktycznie miała miejsce?  

1/5
Księżna Camilla, królowa Elżbieta II i księżna Kate, Dzień pamięci
Copyright @Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News
1/5

Ich relacje nigdy nie należały do najłatwiejszych, ale od jakiegoś czasu wszystko zaczęło się miedzy nimi dobrze układać.

2/5
księżna Camilla, królowa Elżbieta II
Copyright @Getty Images
2/5

Królowa i królowa matkanie chciały zgodzić się na ślub księcia Karola z księżną Camillą. Ta, zanim uzyskała zgodę od monarchini, musiała przejść długą drogę polegającej na poprawieniu swojego wizerunku w oczach Brytyjczyków.

3/5
księżna Camilla i królowa Elżbieta II
Copyright @East News
3/5

Ponoć pijana zaatakowała samą królową! Co sprowokowało księżną Kornwalii?

4/5
księżna Camilla i królowa Elżbieta II
Copyright @East News
4/5

Królowa zdziwiona i zaskoczona tym, co się wydarzyło, miała powiedzieć Camilli, że nie chce jej już więcej widzieć.

5/5
Królowa Elżbieta II
Copyright @East News
5/5

The Globe podaje również, że księżna Camilla miała tłumaczyć swoje nieodpowiednie zachowanie wymieszaniem leków na wątrobę z alkoholem. Dla królowej nie było to jednak odpowiednie usprawiedliwienie...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.