WIDEO VIVY.PL

Anita Sokołowska nie zgodziła się w Tańcu z gwiazdami na jedno. A co zrobiła z nagrodą?

To także ukłon w stronę jej ukochanego syna

Rafał Kowalski 5 lipca 2024 13:01

Pokonała wiele swoich słabości i udowodniła, że można odnaleźć siebie w każdym momencie życia. Anita Sokołowska wygrała Taniec z gwiazdami, a zaraz po nim spotkała się z nami na planie sesji do najnowszej VIVY!. W rozmowie wideo z Rafałem Kowalskim opowiedziała o swojej drodze, synu i nagrodzie w show.

Kulisy Tańca z gwiazdami oczami Anity Sokołowskiej

Taneczny program Polsatu znów okazał się hitem oglądalności. Także za sprawą gwiazd, które wzięły w nim udział. Wiele z nich zna smaczki zakulisowe, o których widzowie nie wiedzą. Jedną z takich rzeczy są tak zwane materiały ENG, czyli pełne emocji rozmowy  z bohaterami show, które oglądaliśmy przed każdym występem.

Czy kiedykolwiek Anita Sokołowska czuła, że granica tego, co chciałaby powiedzieć, była już blisko? „Raz powiedziałam stop. Ale nie dlatego, że osoba, która prowadziła ze mną wywiad do programu, pchała mnie w jakiś temat, tylko ja poczułam, że nie chcę o tym mówić. Np. o śmierci mojego taty. Albo też nie chciałam opowiadać rzeczy w stylu „mój chomik złamał nogę, ale to jest wielka trauma dla mnie””, wyjaśniła nam przed kamerą VIVY.pl.

Z drugiej strony zrozumiałam w trakcie trwania programu, że on trochę polega też na tym, że widzowie chcą mieć dostęp do prawdziwej mnie. Że chcą odczytywać mój taniec przez to, jaka jestem i przez to, o czym mówię. Ale mam poczucie, że odkrywać się trzeba z klasą, nie przekraczać swoich granic i robić to ze smakiem. Mam nadzieję, że tak było w moim przypadku”, dodała w rozmowie z Rafałem Kowalskim i podkreśliła, że czasem na planie emocje i stres brały górę. „Czasami zmęczenie jest tak wielkie, że emocje ci po prostu puszczają. I machasz na coś ręką, niech idzie coś w świat, trudno”, usłyszeliśmy.

Anita Sokołowska, Viva! 13/2024
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/FEED ME LAB

Nagroda w Tańcu z gwiazdami – na co wyda ją Anita Sokołowska?

100 tysięcy złotych – taką premię otrzymuje od produkcji programu gwiazda, która go wygra. Anita Sokołowska długo nie umiała powiedzieć, na co przeznaczy te pieniądze. Minęło trochę czasu i ma już pewien plan. „Chciałabym wydać te pieniądze na niematerialną rzecz, czyli na podróż. Na wspomnienia, żeby mieć je potem w sercu. Żeby mieć do czego wracać późną starością”, mówi VIVIE.pl.

W wakacjach będzie towarzyszył jej ukochany syn. To dla niego duża nagroda za kilka miesięcy, w których nie widział mamy tak często, jak wcześniej. „Przed programem odbyliśmy z Antkiem rozmowę, że może się okazać, że mnie długo nie będzie. Niby był na to przygotowany, ale jest bardzo wytęskniony”, usłyszeliśmy od aktorki.

Cały wywiad wideo możesz zobaczyć na górze strony. 

Czytaj też: Tej miłości nikt nie dawał szans. Niedawno media huczały, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wciąż planują rozwód

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke, Taniec z Gwiazdami, 2024
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.