TYLKO NA VIVA.PL

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Zamienili wielkie miasto na życie na farmie. Tylko nam pokazali jej wnętrza

Rafał Kowalski 7 czerwca 2024 15:46

Kiedyś mieszkali w stolicy i prowadzili restaurację z gwiazdką Michelin. Przyszedł jednak czas, w którym postanowili zaznać innego życia. Dziś ich miejscem na ziemi jest przepiękny dom za miastem i prowadzona przy nim farma. To tam goście dalej mogą odwiedzać Wojciecha Modesta Amaro i zespół jego kucharzy. To także tam Agnieszka Amaro zaprojektowała wszystko tak, by spełnić wszystkie potrzeby swojej rodziny.

Dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro – relacja wideo

Gdy odwiedziliśmy parę przy okazji wykonywania sesji do VIVY! Lifestyle, powitały nas niekończące się rzędy drzew. To sad, w którym para doczekała się kilkuset pełnych owoców jabłoni. Zaraz obok Wojciech Modest i Agnieszka Amaro dbają o posadzone zioła i warzywa. Za donicami i szklarnią znaleźć możemy z kolei kurnik. Jaja od kur i gęsi szef codziennie wykorzystuje w swojej kuchni. Przy nas od początku końca przygotował między innymi domowy makaron z masłem ziołowym, szparagami i twardym serem.

Ale ich posiadłość to nie tylko dwie kuchnie – domowa i profesjonalna – ale też część wypoczynkowa. W salonie pełnym zdjęć i pamiątek dojrzeliśmy między innymi gramofon z historią czy kilka instrumentów, z których każdy ma innego właściciela…

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Natalia Kukulska przerwała milczenie w sprawie Natalii Niemen. Nie mogła już dłużej czekać

Wojciech Modest Amaro, Agnieszka Amaro dom, VIVA! Lifestyle 2024
Fot. Igor Dziedzicki

O swoim wymarzonym domu, jego powstaniu, pomyśle na zbudowanie własnej kaplicy państwo Amaro opowiedzieli nam przed kamerą VIVY.pl. Zobacz cały materiał.

Wideo dostępne jest też na naszym YouTubie, a wywiad w papierowej formie znajdziecie w najnowszym numerze magazynu VIVA! Lifestyle. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Dymna z wyjątkowym odznaczeniem! Aktorka została honorową obywatelką Krakowa

dom Agnieszki i Modesta Amaro
Fot. Igor Dziedzicki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.