KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zaskakujące doniesienia mediów! Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?

„Podpisali dokumenty i prawie się nie widują”

Weronika Kostyra 8 stycznia 2019 08:50

To prawdziwie sensacyjna wiadomość! Według doniesień magazynu New Idea książę Karol i jego żona, księżna Camilla są w trakcie sekretnego rozwodu! Podobno podpisali już dokumenty rozwodowe, a informacja ma zostać podana do publicznej wiadomości wkrótce. Ich związek długo był kontrowersyjny i małżonkowie musieli walczyć o przychylność otoczenia. Wydawało się, że wreszcie im się udało. Czy  były to jedynie pozory?

Czy książę Karol się rozwodzi?

Para pobrała się 9 kwietnia 2005 roku, jednak ich związek trwał o wiele dłużej. Romans zaczął się jeszcze w 1970 roku podczas meczu polo. Camilla zaimponowała Karolowi pewnością siebie i poczuciem humoru, gdyż przedstawiając mu się powiedziała: „Moja praprababka była kochanką twojego prapradziadka. Co ty na to?”. Następnie przez lata nie mogli o sobie zapomnieć. Nie mogli się pobrać, później przez lata musieli ukrywać swój romans i zmagać się niechęcią opinii publicznej.  Ucierpiały na tym ich pierwsze nieudane małżeństwa. Ich miłość zwyciężyła dopiero po wielu latach, kiedy wzięli ślub. Czy także to drugie okaże się porażką?

Magazyn New Idea przekonuje, że para definitywnie postanowiła się rozstać. „Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują, poza 70. urodzinami księcia, gdy królowa poprosiła jego żonę, aby nie wywoływać spekulacji”, powiedziało źródło.

Rzeczywiście w ostatnich miesiącach księżna Camilla rzadko widywana była w towarzystwie reszty rodziny królewskiej. Jej nieobecność na ślubie księżniczki Eugenii wytłumaczono innymi zobowiązaniami, a podczas świąt Bożego Narodzenia podano, że chorowała ostre przeziębienie.

Jeśli te informacje okazałyby się prawdą, byłyby największym skandalem ostatnich lat w rodzinie królewskiej! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.