księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ślub księżniczki Eugenii już w piątek. Niestety zabraknie na nim księżnej Camilli...

A co z księżną Kate i księżną Meghan?

Gabriela Czernecka 11 października 2018 07:28
księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii
Fot. East News

Ślub księżniczki Eugenii już w piątek. Na uroczystości zabraknie jednak księżnej Camilli. Dlaczego? Sądzono, że jednym z powodów ma być konflikt Camilli z Sarah Ferguson mamą księżniczki Eugenii, która przez laty przyjaźniła się z księżną Dianą. Panie nie przepadają za sobą, ale to nie dlatego księżna Camilla nie pojawi się na ślubie księżniczki Eugenii. To kwestia... innych obowiązków. Jakich? Czy na ślubie Eugenii nie będzie także Kate i Meghan? Poznajcie szczegóły!

Ślub księżniczki Eugenii: księżna Camilla nie pojawi się na ślubie

To już pewne. Księżna Camilla nie pojawi się na ślubie księżniczki Eugenii. Dlaczego? Jednym z powodów ma być fakt, ze księżna ma zobowiązania, których podjęła się dotrzymać jeszcze zanim poznała datę i godzinę ślubu księżniczki Eugenii. Podobno w najbliższy piątek, 12 października, księżna Camilla zamiast na ślubie Eugenii, będzie w jednej z brytyjskich szkół. 

Jak podaje The Sun, rodzina próbowała namówić ją na zmianę zdania, ale niestety, bezskutecznie. „Camilla nie chciała nikogo rozczarować, ale miała wcześniejsze zobowiązania. Ojciec Eugenii i sama księżniczka próbowali skłonić ją do zmiany zdania, ale ostatecznie księżna powiedziała, że ma priorytety, których nie może zmienić”, czytamy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o rodzinie królewskiej zapraszamy do grupy: link tutaj>>

Niektórzy w nieobecności Camilli na ślubie Eugenii doszukują się jednak czegoś więcej. Zagraniczne serwisy przypominają, że Camilla być może nie może pojawić się na ślubie wnuczki królowej ze względu na... matkę panny młodej, księżną Sarah Ferguson. Mama księżniczki Eugenii od dawna nie przepada za księżną Camillą. Wszystko dlatego, że Sarah przez lata była powierniczką sekretów i największą przyjaciółką księżnej Diany. Przypomnijmy, że Karol, mąż Diany przez niemal całe małżeństwo zdradzał ją właśnie z Camillą Parker-Bowles.

Być może kontakty Camilli z Sarah wraz z upływem lat uległy polepszeniu, ale obecna żona księcia Karola na ślubie księżniczki Eugenii się nie pojawi... A jak to będzie w przypadku księżnej Kate i księżnej Meghan?

Księżna Kate na ślub księżniczki Eugenii

Obecność księżnej Kate na ślubie księżniczki Eugenii nie została oficjalnie potwierdzona. Przewiduje się, że księżna Cambridge wraz z całą rodziną - mężem księciem WIlliamem oraz dziećmi: księciem George'm i księżniczką Charlotte (książę Louis najprawdopodobniej zostanie z opiekunką) pojawią się na uroczystości. Ich obecność nie została jednak potwierdzona.

Wielu uważa, że to czy księżna Kate pojawi się na ślubie Eugenii zależy od siostry Kate, Pippy Middleton. Ta, lada dzień ma rodzić. Siostry są bardzo zżyte, to będzie pierwsze dziecko Pippy Middleton, więc przewiduje się, że księżna będzie chciała jak najszybciej udać się do siostry do szpitala, by wesprzeć ją w tym czasie. 

Księżna Meghan na ślubie księżniczki Eugenii

Na ślubie Eugenii z pewnością pojawi się za to księżna Meghan wraz z mężem księciem Harrym. Para niedługo później ruszy w podróż po Australii promować Invictus Games, czyli inicjatywę księcia Sussex. Obecność Meghan na ślubie Eugenii z pewnością zostanie odnotowana przez media, nie tylko ze względu na jej stylizację (wszyscy będą dopatrywać się ciążowego brzuszka Meghan), ale także ze względu na jej zachowanie.

Wśród gości na ślubie księżniczki Eugenii będą byłe dziewczyny księcia Harry'ego. Przewiduje się obecność Cressidy Bonas oraz Chelsy Davy. Panie miały okazję spotkać się ostatnio na ślubie księcia Harry'ego. Wówczas kamery przyłapały Chelsy jak ta ze smutną miną patrzyła, jak były ukochany składa przysięgę, a co więcej, na jaw wyszło, że jeszcze przed ceremonią wraz z Harrym pożegnała się przez telefon. Cressida wykazała się większą zachowawczością w okazywaniu uczuć, ale zaliczyła za to wpadkę ze swoją stylizacją.

Gdy oczy niemal całego świata zwrócone są na ciążowy brzuszek Meghan, jej stylizacje i to, jaką zasadę podczas kolejnego publicznego wystąpienia złamie, z pewnością spotkanie z byłymi partnerkami księcia nie przejdzie bez echa...

Ślub księżniczki Eugenii już w najbliższy piątek, 12 października. Z tej okazji będziemy dla Was robić relację na żywo z tego wydarzenia. Bądźcie z nami na viva.pl już od godziny 11.30!  

Księżna Camilla, księżna Kate
Fot. Andrew Parsons / i-Images/EAST NEWS

Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?