Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lech Wałęsa po raz kolejny został dziadkiem

Wielka radość w rodzinie byłego prezydenta

REDAKCJA VIVA! 5 lutego 2020 18:51
Lech Wałęsa
Fot. East News

To ogromna radość w rodzinie byłego prezydenta. Lech Wałęsa doczekał się trzynastego wnuka! Jego najstarsza córka urodziła. Wraz z mężem powitała na świecie synka.

Szczęście w rodzinie Wałęsów

Na świecie pojawił się Karol Lech Wałęsa, synek Magdaleny i Lecha Wałęsów. Chłopiec urodził się 5 lutego w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Lech Wałęsa (wcześniej Kaźmierczyk), radny Gdańska  kilka miesięcy temu przyjął nazwisko żony (córki byłego prezydenta - Lecha Wałęsy). Nazywa się tak samo, jak teść. 

Jeszcze przed narodzinami maleństwa Lech Wałęsa wyznał w rozmowie z mediami, że wraz z żoną wybrali już imię dla swojej pociechy. 

,,Ja teraz tym żyję. O niczym innym nie potrafię myśleć, jestem taki szczęśliwy. Już nie możemy się doczekać", mówił niedawno w rozmowie z Faktem.

Narodziny dziecka skomentował w rozmowie z Onetem . „Zdrowy, silny chłopak. To najważniejsze. Żona też czuje się dobrze. Mnie bolą plecy, bo przez cały poród byłem nachylony, trzymałem żonę za rękę i robiłem wszystko, by jej pomóc”, zdradził. 

Z kolei w Fakcie dodał: ,Synek jest cały i zdrowy. Po urodzeniu ważył 3500 g i mierzył 54 cm". 

Co ciekawe, małżeństwo zastanawiało się nad tym, by dać chłopcu na imię - Lech.

„Bardzo szanuję prezydenta Lecha Wałęsę, stąd taki pomysł. Stwierdziliśmy jednak wspólnie z żoną, że nasz syn będzie nosił imię Karol. Kilka miesięcy temu pojechaliśmy do Wadowic, do muzeum Jana Pawła II. Coś nas wtedy tknęło”, zdradził dziennikarzom Onetu.

W mediach społecznościowych szczęśliwy tata podzielił się ze wszystkimi zdjęciem synka. 

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.