Dzieci Katarzyny Cichopek, Katarzyna Cichopek dzieci, Helena Hakiel i Adam Hakiel
Fot. Instagram @katarzynacichopek
O TYM SIĘ MÓWI

Są ich największą dumą. Tak wyglądają dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Adam i Helena pójdą w ślady rodziców?

Olga Figaszewska 21 listopada 2022 19:54
Dzieci Katarzyny Cichopek, Katarzyna Cichopek dzieci, Helena Hakiel i Adam Hakiel
Fot. Instagram @katarzynacichopek

Dzieci są ich największą miłością i dumą. Katarzyna Cichopek wspólnie z byłym mężem, Marcinem Hakielem doczekała się dwójki cudownych pociech. 13-letni Adam Hakiel i 9-letnia Helena Hakiel są uzdolnieni artystycznie. Czy pójdą w ślady rodziców? 

Dzieci Katarzyny Cichopek: Helena Hakiel i Adam Hakiel

Są dla niej priorytetem i najcenniejszym skarbem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki cudownych dzieci.  13 lat temu na świecie pojawił się ich synek Adam. W 2013 roku ich rodzina znów się powiększyła i dołączyła do nich córeczka Helenka.

„Mam wrażenie, że jestem ciepłą mamą i otwartą, która daje dużo miłości i bezpieczeństwa. […] Moje życie jest ciekawsze, pełniejsze i zaskoczyło mnie dużo fajnych zawodowych wyzwań. Niektóre sama sobie powymyślałam. I to Oni mnie mocno zainspirowali. Dzięki nim też mocniej doceniam czas, lepiej go wykorzystuję”, mówiła Katarzyna Cichopek w 2019 roku VIVIE!.  

Chociaż związek pary przeszedł do historii, to byli małżonkowie utrzymują ze sobą dobre relacje i robią wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, spędzają z nimi każdą wolną chwilę. Opieką nad pociechami Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dzielą się naprzemiennie. Ich dobro zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

W związku z rozstaniem i w obliczu medialnych doniesień Marcin Hakiel podkreślał, że z dziećmi należy rozmawiać. „Rozmawiać trzeba zawsze. Dzieci czują i rozumieją więcej, niż dorosłym się wydaje. Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich dobrze i spokoju”, mówił tancerz w rozmowie z Faktem.

Czytaj też: Maciej Kurzajewski ujawnił prawdę o relacjach Katarzyny Cichopek z jego synami!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od zawsze chronią prywatności swoich pociech i nie pokazują ich wizerunku. „Chronię je przed tym. Poza tym trochę prywatności pokazuję, ale jest to kontrolowane — pokazuję to, co chcę pokazać. Wolę tak, niż tak jak kiedyś, kiedy ktoś wdzierał mi się z aparatem przez płot i robił mi bezczelnie zdjęcia”, tłumaczyła aktorka w 2019 roku.

Helena i Adam zawsze pozują do zdjęć tak, by nie dało się dostrzec ich twarzy, albo ich buzie przysłaniają okulary przeciwsłoneczne. To jednak nigdy nie przeszkadza internautom w dostrzeganiu podobieństw między dziećmi, a ich rodzicami. Niektórzy uważają, że każde z nich ma swojego klona. „Synuś czysty tata, a córcia mamusia”, brzmiał jeden z nich.

Sprawdź też: Miłość, która zaskoczyła wielu… Tak kochają się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Helena Hakiel i Adam Hakiel – czym się pasjonują? Zdjęcia

Tak Katarzyna Cichopek mówiła w 2019 roku Katarzynie Piątkowskiej o swoich pociechach:  „Mój syn pięknie maluje, ale jeszcze nie wie co by chciał w życiu robić. Mówię mu: „Adasiu, próbuj, chodź na różne zajęcia, sprawdzaj, co ci się podoba”. Daje im duży wybór i wolność. Córeczka natomiast uwielbia tańczyć i występować. Zresztą szkoli swoje umiejętności u Tatusia w Hakiel Akademii Tańca”.

Córeczka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest utalentowana muzycznie i na scenie czuje się fantastycznie. Interesuje się tańcem, gimnastyką i aktorstwem. Uczęszczała do szkoły musicalowej. Dziewięcioletnia Helena gra też na pianinie. Dumna mama niedawno podzieliła się z widzami talentem córki.  Wzruszona kibicowała dziewczynce z widowni. „Kolejny koncert Helenki. Jestem bardzo dumna i wzruszona”, pisała.

W 2021 roku cała rodzina wspierała Helenkę podczas jednego ze spektakli, w którym wzięła udział. „Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna pokaz gimnastyczny córki, a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!”, czytaliśmy.

Z kolei Adam Hakiel kocha sport. Wspólnie z tatą chodzi na siłownię i trenuje boks. "#wspólnapasja #fatherandson", napisał Marcin Hakiel pod jednym z nagrań. 

Helence i Adamowi życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak! Podobny do mamy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.