Fot. TRICOLORS/East News
z życia gwiazd

Mama Macieja Kurzajewskiego zawsze stoi za nim murem! Tak wygląda ich relacja

Dziennikarz sprawuje nad nią opiekę, ona wspiera jego nowy związek

Marcjanna Maryszewska 24 września 2023 13:51
Fot. TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski zawsze może liczyć na wsparcie najbliższej rodziny. Dziennikarz od kilku miesięcy jest w związku z Katarzyną Cichopek, a nowej miłości nieustannie kibicuje jego ukochana mama. Teresa Kurzajewska zawsze staje po stronie syna, z którym na co dzień mieszka w jednym domu. Czy prezenter planuje się przeprowadzić? Co jeszcze mówi się o ich relacji?

Maciej Kurzajewski i relacja z mamą

Życie prywatne dziennikarza TVP od kilku miesięcy znów jest na świeczniku. Od kiedy Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w październiku 2022 roku potwierdzili swój związek, media zalewają coraz to nowe informacje i doniesienia. W tym czasie prezenter może liczyć na obecność i słowa wsparcia najbliższych członków swojej rodziny. Szczególnie bliska mu jest ukochana mama Teresa. 74-latka choruje na zaawansowaną cukrzycę i potrzebuje całodobowej opieki, dlatego też Maciej Kurzajewski mieszka z nią na co dzień. Ona z kolei bardzo mocno kibicuje jego nowej miłości.

Kiedy spotykamy się razem i jest z nami również i moja mama, i Kasi rodzice, to takie wieczory przedłużają się bardzo, naprawdę. Jest o czym rozmawiać. Lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie”, wyznał jakiś czas w rozmowie z Super Expressem. Według najnowszych doniesień relacje całej rodziny układają się tak dobrze, że zamierzają wspólnie zamieszkać w nowym domu, który pomieści piątkę osób  — Macieja Kurzajewskiego i jego mamę, oraz oczywiście Katarzynę Cichopek z dziećmi.

ZOBACZ TAKŻE: Nia Vardalos odniosła sukces dzięki filmowi „Moje wielkie greckie wesele”

 

Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny”, ujawnił znajomy pary w rozmowie z Party. Zakochani nie odnieśli się do tej informacji, lecz według informatora szczegóły mają zostać ustalone podczas rodzinnych świąt, które już wkrótce będą mieli okazję spędzić razem po raz pierwszy! 

Maciej Kurzajewski z mamą, Warszawa 23.05.2008

Fot. TRICOLORS/East News

Rodzina wspiera Macieja Kurzajewskiego

Prezenter od wielu lat chroni swoich najbliższych przed światem mediów i nieczęsto wspominał o nich publicznie. W ostatnim czasie kilkukrotnie zdarzyło mu się zrobić wyjątek. Niedawno wyraził wdzięczność swoim synom za tak ciepłe przyjęcie Katarzyny Cichopek jako jego nowej partnerki. W rozmowie z Super Expressem zwrócił się bezpośrednio do nich: „Za każdym razem, kiedy rozmawiamy, a rozmawiamy bardzo często, taka rozmowa kończy się pozdrowieniami nie tylko dla moich sióstr, czy babci, ale również dla Kasi. To jest arcymiłe i panowie, Franku, Julku też wam za to bardzo dziękuję”, mówił poruszony.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Nowy program Macieja Stuhra w ogniu krytyki. Chodzi o jego tematykę

Również siostra Macieja Kurzajewskiego staje po jego stronie. Niedawno zabrała głos w sprawie konfliktu między prezenterem a jego byłą żoną, Pauliną Smaszcz. Podkreśliła, że jako rodzina bardzo się wspierają i wspólnie dadzą radę przebrnąć przez ten trudny czas. Przyznała, że najbliżsi dziennikarza są również bardzo mocno poszkodowani w całej sytuacji. „Jesteśmy członkami rodziny Maćka, niezaangażowanymi medialnie. Ja znam swojego brata, z wadami i zaletami. Ten czas jest, jako dla człowieka, trudny. Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. Wierzę jednak, że właśnie będąc jednością rodzinną przez to przejdziemy”, napisała na Instagramie.

Całej rodzinie i bliskim Macieja Kurzajewskiego życzymy dużo wsparcia i miłości, takiej jak do tej pory!  

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Nagranie spotu jesiennej ramówki TVP Kobieta - 06.2021

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Nagranie spotu jesiennej ramówki TVP Kobieta - 06.2021
Fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.