domy gwiazd jak mieszka Maciej Kurzajewski
Fot. ForumGwiazd / Forum
domy gwiazd

Domy gwiazd - jak mieszka Maciej Kurzajewski?

Wnętrza podwarszawskiej willi zachwycają…

Redakcja VIVA! 31 lipca 2022 16:30
domy gwiazd jak mieszka Maciej Kurzajewski
Fot. ForumGwiazd / Forum

Maciej Kurzajewski ze swoją byłą żoną Pauliną Smaszcz przed laty kupili wspaniały dom w podwarszawskiej miejscowości Stara Miłosna. Para była małżeństwem 23 lata. Po rozstaniu w willi został Kurzajewski. Na początku 2020 roku para ogłosiła, że ich drogi się rozeszły, a dziennikarka wyprowadziła się z domu i zamieszkała w mieszkaniu w Warszawie. Jak wygląda dom Kurzajewskiego? Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” w TVP 2 niechętnie pokazuje jego wnętrza. Nigdy też nie zaprosił kamer do swojego domu. Jedynie na profilu na Instagramie zamieszcza od czasu do czasu zdjęcia, na których możemy przyjrzeć się pomieszczeniom domu w Starej Miłosnej.

ZOBACZ TAKŻE: 16 rzeczy, których nie wiesz o "Pytaniu na śniadanie"!

Domy gwiazd - jak mieszka Maciej Kurzajewski

Dom urządzony jest w klasycznym stylu, a relaksowi sprzyja stonowana kolorystyka - przeważają szarości i beże. Na uwagę zasługuje reprezentacyjny salon, połączony z jadalnią z dużym stołem. W salonie urzeka wspaniały dywan w stylu vintage.

Widać, że wnętrza urządzone zostały z dbałością o szczegóły - zwróćcie uwagę na zdobione fotele w jadalni i mniejsze elementy - eleganckie ramki na zdjęcia prezentują się doskonale na tle jasnej ściany.

Kurzajewski jest wielkim fanem sportu. Prezenter nie tylko zajmuje się śledzeniem rozgrywek sportowych zawodowo, ale sam też bardzo aktywny. Chętnie jeździ na nartach i biega. Oczywiście w jego domu nie mogło zabraknąć bieżni - w ten sposób, niezależnie od pogody może uprawiać swój ulubiony sport.

Maciej Kurzajewski prawdopodobnie ma też domowe biuro. W czasie pandemii, poodbnie jak wielu z nas, prezenter częściowo pracował zdalnie. Zaaranżował w swoim domu też małe studio nagraniowe - dzięki temu mógł prowadzić swoje audycje dla radia Złote Przeboje z domowego zacisza.

CZYTAJ TEŻ: Tak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. To prawdziwi przystojniacy! 

Mieszkanie w domu w Starej Miłosnej ma wielki atut - bliskość natury. Lasy są idealnym miejscem na długie spacery czy jogging. Czasem jednak Maciejowi zdarzają się nieoczekiwani goście…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.