Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. To prawdziwi przystojniacy! 

Dumny tata pokazał ich najnowsze zdjęcia

Damian Brillowski 5 kwietnia 2022 15:55
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz przez 23 lata byli małżeństwem. W 2020 roku doszło do rozwodu. Mimo że od rozstania minęło już sporo czasu, byli małżonkowie wciąż utrzymują ze sobą poprawne relacje. A wszystko ze względu na dobro dzieci. „Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich”, przyznała dziennikarka, która wspólnie z mężem doczekała się dwóch cudownych synów, Franciszka i Juliana. Pierwszy ukończył prestiżowe studia w Izraelu, drugi zaś do złudzenia przypomina swoją mamę. Obaj są niezwykle przystojni. Co o nich wiemy? Zobacz, jak obecnie wyglądają synowie dziennikarzy. 

Kim jest Franciszek Kurzajewski? Wiek, wykształcenie, miłość

Franciszek Kurzajewski przyszedł na świat w 14 lipca 1997 roku, a zatem w tym roku skończy 25 lat. Chłopak wyrósł na bardzo mądrego i inteligentnego mężczyznę. W zeszłym roku ukończył prestiżowe studia w Izraelu. Dodatkowo biegle posługuje pięcioma językami. O zdolnościach syna opowiedziała jego mama. 

„Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją”, napisała na Instagramie Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski również nie może wyjść z zachwytu nad własnym synem. „Synku, jesteś radością mojego życia, jesteś mądrym i dobrym człowiekiem. Każdego dnia z dumą obserwuję jak odważnie kroczysz przez życie. Zawsze możesz na mnie liczyć! Bądź szczęśliwy! Kocham cię”, napisał dumny ojciec w dniu 23. urodzin Franciszka. 

Co ciekawe, w życiu miłosnym Franciszkowi Kurzajewskiemu również się powodzi. W 2021 roku zawarł związek małżeński z Laurą Esmeraldą Vaccari. Jego ukochana pochodzi z Werony i podobnie jak mąż studiowała w Izraelu. Prawdopodobnie właśnie tam się poznali.  Synowa Pauliny i Macieja jest bardzo piękna i zachwyca egzotyczną urodą. 

Czytaj także: Córka Mai Hirsch i Jacka Braciaka ma już 19 lat! Czym zajmuje się Maria?

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 2003 rok
Fot. Marek Szymanski/Forum

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 2003 rok

Kim jest Julian Kurzajewski? Jak dziś wygląda syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz mają też młodszego syna, Juliana. Chłopak urodził się 22 czerwca 2006 roku, a zatem w tym roku skończy 16 lat. Z ojcem łączą go wspólne pasje. Obaj lubią aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc na rowerze czy chodząc po górach.

„Najdroższy Julku, jesteś wspaniałym chłopakiem, cudownym synem, znakomitym kompanem! Bądź szczęśliwy, podążaj swoją drogą i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! Niech całe twoje życie będzie niekończącą się przygodą! Kocham cię!”, napisał szczęśliwy tata w dniu 14. urodzin Juliana.

Maciej Kurzajewski nie ukrywa, że jest niezwykle dumny ze swoich synów. Często zamieszcza ich zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wyglądają Franciszek i Julian. Trzeba przyznać, że to prawdziwi przystojniacy. Co ciekawe, na jednym z opublikowanych zdjęć, widać że Franciszek ma na przedramionach efektowne tatuaże. 

Paulina Smaszcz jako mama i teściowa również nie może wyjść z podziwu, jak cudowną rodzinę udało im się stworzyć wraz byłym już mężem. „Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich. Maćku, Franku, Julku, Lauro dziękuję za WAS”, napisała na Instagramie dziennikarka. 

Jedno jest pewne, tę rodzinę łączy szczególna więź. Życzymy im, aby ten stan trwał w najlepsze.  

Czytaj także: Paweł Deląg rzadko opowiadał o drugim synu. Teraz pokazał zdjęcie ze wspólnych ćwiczeń

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok

Franciszek Kurzajewski, jego żona Laura Esmeralda Vaccari, Julian Kurzajewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…