Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. To prawdziwi przystojniacy! 

Czym zajmują się ich pociechy?

Damian Brillowski 12 października 2022 14:50
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz przez 23 lata byli małżeństwem, które zakończyło się rozwodem w 2020 roku. Dziś dziennikarz układa sobie życie u boku Katarzyny Cichopek, natomiast owocami jego poprzedniego związku są dwaj cudowni synowie, Franciszek i Julian. Pierwszy ukończył prestiżowe studia w Izraelu, drugi zaś do złudzenia przypomina swoją mamę. Obaj są niezwykle przystojni. Co o nich wiemy? Zobacz, jak obecnie wyglądają synowie dziennikarzy. 

Kim jest Franciszek Kurzajewski? Wiek, wykształcenie, miłość

Franciszek Kurzajewski skończył niedawno 25 lat. Chłopak przyszedł na świat w 14 lipca 1997 roku i wyrósł na bardzo mądrego i inteligentnego mężczyznę. W zeszłym roku ukończył prestiżowe studia w Izraelu. Dodatkowo biegle posługuje pięcioma językami. O zdolnościach syna opowiedziała jego mama. 

„Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją”, napisała na Instagramie Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski również nie może wyjść z zachwytu nad własnym synem. „Synku, jesteś radością mojego życia, jesteś mądrym i dobrym człowiekiem. Każdego dnia z dumą obserwuję jak odważnie kroczysz przez życie. Zawsze możesz na mnie liczyć! Bądź szczęśliwy! Kocham cię”, napisał dumny ojciec w dniu 23. urodzin Franciszka. 

Co ciekawe, w życiu miłosnym Franciszkowi Kurzajewskiemu również się powodzi. W 2021 roku zawarł związek małżeński z Laurą Esmeraldą Vaccari. Jego ukochana pochodzi z Werony i podobnie jak mąż studiowała w Izraelu. Prawdopodobnie właśnie tam się poznali.  Synowa Pauliny i Macieja jest bardzo piękna i zachwyca egzotyczną urodą. 

CZYTAJ TAKŻE: Anna Dereszowska dorastała w patchworkowej rodzinie. Przybrana siostra stała się jej najlepszą przyjaciółką

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 2003 rok
Fot. Marek Szymanski/Forum

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 2003 rok

Kim jest Julian Kurzajewski? Jak dziś wygląda syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz mają też młodszego syna, Juliana. Chłopak urodził się 22 czerwca 2006 roku, zatem skończył już 16 lat. Z ojcem łączą go wspólne pasje. Obaj lubią aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc na rowerze czy chodząc po górach.

„Najdroższy Julku, jesteś wspaniałym chłopakiem, cudownym synem, znakomitym kompanem! Bądź szczęśliwy, podążaj swoją drogą i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! Niech całe twoje życie będzie niekończącą się przygodą! Kocham cię!”, napisał szczęśliwy tata w dniu 14. urodzin Juliana.

Maciej Kurzajewski nie ukrywa, że jest niezwykle dumny ze swoich synów. Często zamieszcza ich zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wyglądają Franciszek i Julian. Trzeba przyznać, że to prawdziwi przystojniacy!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Połączyła ich praca, rozstali się nagle. Historia miłości Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego

Paulina Smaszcz jako mama i teściowa również nie może wyjść z podziwu, jak cudowną rodzinę udało im się stworzyć wraz byłym już mężem. „Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich. Maćku, Franku, Julku, Lauro dziękuję za WAS”, napisała na Instagramie dziennikarka. 

Całej rodzinie życzymy wszystkiego co najlepsze!  

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok

Franciszek Kurzajewski, jego żona Laura Esmeralda Vaccari, Julian Kurzajewski

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.