Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni maja. Przepowiednia dla każdego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop na 24–30.05.2021

Redakcja VIVA! 24 maja 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 24–30.05.2021 podpowiada znakom zodiaku, że powinny wykazać się większą tolerancją wobec osób, które próbują pomóc. Pomimo nietrafnych porad i opinii, wsparcie bliskich okaże się teraz niezbędne. Gwiazdy ostrzegają przed nadmiarem negatywnych emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzący tydzień nie będzie łatwy. Nieprzewidziane okoliczności zmuszą Cię do pewnych decyzji, których wolałabyś uniknąć. Pomimo negatywnych wrażeń, nie ulegaj emocjom, a sprawy zaczną układać się pomyślnie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zaufaj intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka skoncentrują się na realizacji planów, na które wcześniej brakowało im czasu. Nie oznacza to jednak, że powinnaś rzucić pozostałe obowiązki – im większą odpowiedzialnością się wykażesz, tym lepiej dla Ciebie. Uważaj na niepewne inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Jak podpowiada horoskop na najbliższe dni, w tym tygodniu powinnaś zastanowić się nad rozwojem Twojej kariery. Jeśli uznasz, że nadszedł czas na zmiany – zrób pierwszy krok w tym kierunku. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie, jeśli o nie poprosisz. Nie łącz jednak spraw służbowych i prywatnych.

ZOBACZ: Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan wiele mówi o jej charakterze

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli skoncentrują się na własnym samopoczuciu. Prawdopodobnie uznasz, że lepiej czujesz się w samotności, jednak taka postawa może negatywnie wpłynąć na komunikację z najbliższymi. Postaraj się odnaleźć złoty środek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Gwiazdy przepowiadają dość udany tydzień dla wszystkich Lwów. Niewykluczone, że zauważysz, jak bardzo rozwinęłaś się zawodowo. Sukces zmotywuje Cię do dalszych osiągnięć, a intuicja wskaże, w jakim kierunku powinnaś podążać. Nie zaniedbuj jednak spraw finansowych, jeśli nie chcesz wpaść w długi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzący tydzień przepowiada Pannom wspaniały czas. Wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, a zaległe kłopoty pozostaną jedynie wspomnieniem. Ewentualne nieporozumienia również nie wpłyną na Twoje samopoczucie. To doskonały moment na nowe pomysły i ciekawe projekty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Taka stagnacja może zepsuć Ci humor, jednak nie wymuszaj niczego na siłę. Wykorzystaj spokojną atmosferę dni na pracę nad komunikacją z najbliższymi. Zyskasz więcej, niż się spodziewasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Jeśli w ostatnim czasie wykazałaś się odpowiedzialnym podejściem do obowiązków służbowych, końcówka maja będzie dla Ciebie niezwykle udana. Propozycja ciekawej współpracy lub podwyżka udowodnią, że Twoje starania nie poszły na marne. Jedynie bliska osoba może Cię rozczarować swoim podejściem.

ZOBACZ: Horoskop chiński: sprawdź miłosne dopasowanie znaków

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nieoczekiwana wiadomość może skłonić Cię do podjęcia ryzykownej decyzji. Horoskop nie ujawnia, czy osiągniesz sukces, ale podpowiada, że nie powinnaś się wycofywać ze swoich planów. Pamiętaj jednak, że powinnaś polegać wyłącznie na swojej intuicji, doświadczeniu i wiedzy, a nie na opinii otoczenia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie otrzymasz ciekawą propozycję, przez którą zaczniesz zastanawiać się nad wprowadzeniem pewnych zmian w życiu zawodowym. Nie podejmuj jednak decyzji pod wpływem emocji – przemyśl, czy jesteś gotowa na zupełnie nowy etap. Porada bliskiej osoby może wskazać właściwą odpowiedź.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny skoncentrować się na tym, co dla nich najważniejsze. Niezależnie od tego, czy będzie to kariera, rodzina, czy rozwój osobisty – poświęć jak najwięcej czasu swoim priorytetom, inaczej stracisz coś ważnego. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Nie zaniedbuj obowiązków zawodowych, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty. Nawet drobny błąd może Cię wiele kosztować, dlatego postaraj się skoncentrować na teraźniejszości, a nie na planach i marzeniach. Im bardziej będziesz skupiona na pracy, tym więcej zyskasz. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Jeśli interesują Cię tajemnice horoskopów, sięgnij po jedną z tych książęk:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.