Meryl Streep w niebieskiej sukni
Fot. East News
Horoskop

Meryl Streep jest zodiakalnym Rakiem. Ty też? Sprawdź, co czeka cię w drugiej połowie lipca

Weronika Kostyra 16 lipca 2016 10:20
Meryl Streep w niebieskiej sukni
Fot. East News

Horoskop 2016. Co czeka Cię w drugiej połowie lipca?
Trwa czas astrologicznych Raków. Spod tego znaku jest Meryl Streep, która 22 czerwca skończyła 67 lat. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: horoskop na pierwszą połowę sierpnia oraz horoskop na drugą połowę sierpnia.

 

Meryl Streepna ekrany wchodzi właśnie film z jej udziałem, „Boska Florence”. W tytułowej roli „boska” Meryl. Zagra tam śpiewaczkę, która… nie umie śpiewać. Partnerować jej będzie Hugh Grant.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Rak 22.06–22.07
Będziesz miała mnóstwo okazji do rozwoju osobistego. Wenus nie tylko napełni cię niespodziewaną dobrocią i miłością, ale też uwrażliwi na piękno. Obudzą się w tobie talenty artystyczne i potrzeba podkreślenia własnego stylu. W stałych związkach pogodniej, a iskierka zazdrości podziała orzeźwiająco nawet na pary, które planowały się rozstać. Na każdym spotkaniu z przyjaciółmi będziesz duszą towarzystwa, co doda ci pewności siebie.

 

Lew 23.07–22.08
By twój organizm nadążył za szalonym tempem życia – pamiętaj o profilaktyce. Niewykluczone małe rodzinne zamieszanie dotyczące kwestii pieniędzy. Spokojny dialog sprawi, że dość szybko zapomnicie o sporze. Singli czekają dość ważne zmiany w życiu uczuciowym. Warto, byś przezwyciężyła swoją nieśmiałość, działała z odwagą i przebojowo. Pewna znajomość zacznie się od miłych spotkań, rozmów, jednak po pewnym czasie pojawi się uczucie.

 

Panna 23.08–22.09
Osoby, które dotychczas były samotne, nareszcie znajdą godny siebie obiekt pożądania. Miłość wybuchnie spontanicznie i szybko zacznie dojrzewać. Powodem sprzeczek w domach zaobrączkowanych będzie zmęczenie i nadmiar obowiązków. Unikaj brawury za kierownicą i uważaj w kontaktach z urzędami i bankami. W pracy zaczniesz realizować nowe pomysły i pokażesz szefowi, że bez ciebie nie dałby rady.

 

Waga 23.09–22.10
Postaraj się wprowadzić więcej romantycznych chwil do swojego związku. Pokaż partnerowi, że jest dla ciebie ważny. Choć twoi współpracownicy i bliscy będą ci bardzo życzliwi, to stroń od fałszywych przyjaciół. Nie pożyczaj pieniędzy, nie wdawaj się też w niepotrzebne dyskusje. Mogą z tego wyniknąć same nieprzewidziane problemy. Spacer czy wyprawa na basen na pewno poprawią ci humor i sprawią, że zaczniesz kolejny dzień z nową energią.

 

Skorpion 23.10–21.11
Sympatię kosmosu zaskarbisz sobie, okazując pomoc ludziom i zwierzętom. Jeśli cierpisz na jakieś chroniczne dolegliwości, stosuj się do zaleceń lekarza, a dobra forma powróci. Wenus pomoże zrealizować marzenia tym, którzy zamierzają wstąpić w związek małżeński. W sprawach rodzinnych posłuchaj wewnętrznego głosu – on cię na pewno nie zawiedzie. Nie narzekaj na pracowite dni, bo być może zaowocują awansem.

 

Strzelec 22.11–21.12
Zadbaj o ducha i ciało, by zbliżyć się do stanu wewnętrznej harmonii. Postaraj się niczym nie przejmować bardziej, niż to naprawdę potrzebne. Kłopoty natury prawnej, szukanie pracy, problemy rodzinne znajdą zadowalające rozwiązanie. W firmie stabilizacja. Możesz wyjechać w daleką podróż. Uważaj tylko na wyjazdy last minute, które mogą nie spełnić twoich oczekiwań.

 

Koziorożec 22.12–19.01
Przypływ energii sprawi, że będziesz miała ochotę na sport. Dobrze ci to zrobi. Jeśli chodzi o podróże, czekają cię fascynujące wyjazdy zagraniczne. Przekonasz się, że obcy ludzie mogą być życzliwi i pomocni. Pojawi się szansa na podreperowanie finansów, co da ci komfort psychiczny. W pracy będziesz pomysłowa, popchniesz zaległe sprawy do przodu i zaczniesz działać bardziej systematycznie.

 

Wodnik 20.01–18.02
Poczujesz, że jeszcze wszystko przed tobą. Staniesz się bardziej dynamiczna i radosna niż zazwyczaj. Zaczniesz przyciągać do siebie inspirujące osoby. Stosunki ze stałym partnerem będą spokojniejsze i czułe. Czeka cię niespodziewany i atrakcyjny wyjazd służbowy. W sprawach finansowych unikaj pośpiesznych decyzji, a może uda ci się zarobić większe pieniądze. Szczęście będzie ci sprzyjać zwłaszcza w grach losowych.  

 

Ryby 19.02–20.03
Wspaniały moment na regenerację zdrowia i urody. Jeżeli od ciebie zależy budżet rodzinny, rozsądnie gospodaruj finansami. Wtedy, choć wydatków będziesz miała co niemiara, wystarczy ci pieniędzy. Wykorzystaj przyjemną atmosferę w pracy, by porozmawiać z przełożonymi o swoich oczekiwaniach. W sektorze towarzyskim składaj jedynie przemyślane obietnice. Te, które złożysz pochopnie, przyniosą kłopoty.

 

Baran 21.03–19.04
Spodziewaj się wydarzeń, które mogą mieć korzystny wpływ na twoje życie. Zwłaszcza w biznesie i w kontaktach towarzyskich. Realizacja ważnego projektu sprawi ci dużą frajdę. Być może motywacją okaże się nad wyraz sowita premia. Mimo wielu obowiązków znajdź czas dla ukochanego mężczyzny i udowodnij mu, że jest najważniejszy na świecie. Planując wyjazd, staraj się zorganizować wszystko wcześniej.

 

Byk 20.04–20.05
Nie daj się ponieść emocjom, zwłaszcza tym negatywnym. Teraz trzeba ważyć każde wypowiedziane słowo. W finansach warto zacisnąć nieco pasa i inwestować tylko w pewne interesy. Jeśli postanowisz założyć własną firmę, masz szansę szybko zdobyć pewną pozycję na rynku. Nie zabraknie wokół ludzi, którzy zechcą z tobą współpracować. W miłości los ci będzie sprzyjał jak nigdy. Przed tobą szansa, by wszystko zacząć od nowa.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Wycisz się, uspokój, zastanów nad swoim życiem. Nie będziesz już obawiała się  stanąć oko w oko z rzeczywistością. Rozmowy z przełożonymi będą trudne, ale jest ogromna szansa, że zakończą się sukcesem. Dostaniesz wiadomość, na którą czekasz od dawna. Samotne Bliźnięta będą swatane przez bliskich przyjaciół. Nowa znajomość okaże się bardzo zmysłowa! Jeśli trudno ci podjąć decyzję o odchudzaniu, zacznij już teraz.

 

Polecamy: Horoskop z początku lipca i sprawdź, czy się spełnił!

TAGI #horoskop

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.