Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czułe wyznania czy przykre nieporozumienia? Sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny!

Przepowiednia na 31.08–06.09.2020

Redakcja VIVA! 31 sierpnia 2020 06:47
Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 31.08–06.09.2020 namawia znaki zodiaku do spokojnych rozmów o przyszłości. Wspólne cele będą łatwiejsze do osiągnięcia, jeśli w relacji pojawi się kompromis. Niektóre samotne przedstawicielki znaków przestaną ukrywać swoje uczucia.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą poprawi Ci nastrój po ciężkim tygodniu pracy. Pamiętaj jednak, że nie jest to odpowiedni moment na składanie obietnic – powstrzymaj się od ostatecznych odpowiedzi, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu miłosnym. Romantyczna atmosfera skłoni Cię jednak do pewnych wyznań, które już wkrótce zdecydują o przyszłości Twojego związku. Nie ulegaj prowokacjom i sama nie wywołuj kłótni, a wszystko ułoży się po Twojej myśli.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na wydarzenia w życiu osobistym. W Twojej relacji miłosnej prawdopodobnie zapanuje harmonia, ale Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś panować nad emocjami. Samotne przedstawicielki znaku mogą poznać kogoś, kto pozostanie w ich życiu na dłużej.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Tygodniowy horoskop miłosny podpowiada, że osoby spod znaku Raka powinny przygotować się na dość trudny tydzień pod względem miłości. Nieporozumienia i spory z bliską osobą mogą doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje mogą Cię przytłoczyć. Zanim cokolwiek powiesz lub zrobisz, dokładnie to przemyśl.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa powinny w tym miesiącu pomyśleć przede wszystkim o sobie, o swoich pragnieniach i potrzebach. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze dla Ciebie, a ukochana osoba na pewno zrobi wszystko, co możliwe, aby Cię uszczęśliwić.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą dość spokojny tydzień, jeśli chodzi o życie osobiste. Romantyczna atmosfera najbliższych dni może skłonić Cię do nieoczekiwanych wyznań. Ukochana osoba doceni Twoją szczerość, co pozytywnie wpłynie na Twoją relację miłosną. Samotne Panny nie będą narzekać na nudę.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość trudny tydzień. Spory, niedopowiedzenia i nieporozumienia zmuszą Cię do analizy związku, po której mogą pozostać przykre wnioski. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć bardzo trudną, ale jednocześnie słuszną decyzję, jednak Gwiazdy obiecują, że intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowiada, że to najlepszy moment na pracę nad związkiem. Szczera rozmowa pozwoli ustalić, na czym warto się skupić, a bliska osoba doceni Twoje zaangażowanie. Samotne przedstawicielki znaku Skorpiona powinny uważać na przypadkowe znajomości.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy przewidują, że nadchodzący tydzień to doskonały moment na miany w życiu osobistym. Niektóre przedstawicielki znaku zaczną pracować na rozwojem obecnej relacji miłosnej, ale inne zdecydują się na bolesne rozstanie. Cokolwiek postanowisz, uważnie słuchaj swojej intuicji, a na pewno nie pożałujesz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny podpowiada, że osoby spod znaku Koziorożca powinny wykazać się cierpliwością, zarówno w związku, jak i poza nim. Nie ulegaj negatywnym emocjom, ponieważ napięta atmosfera tego tygodnia nie wpłynie dobrze na Twoją relację miłosną. Zachowaj spokój, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy przewidują, że sprawy miłosne nie będą dla Ciebie istotne w tym tygodniu, ale takie zachowanie może doprowadzić do poważnej kłótni z ukochaną osobą – dlatego postaraj się zachować równowagę między życiem zawodowym i osobistym. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Nie oczekuj, że ukochana osoba będzie postępować zgodnie z Twoimi wytycznymi. Wręcz przeciwnie, prawdopodobnie zaskoczy Cię swoimi myślami i działaniami, jednak powinnaś to zaakceptować. Kompromis w związku to Twój jedyny sposób na harmonię w życiu osobistym, przynajmniej w tym tygodniu. 

Horoskop, horoskop miłosny, wideo
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.