Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Nowy rok – nowa miłość? Sprawdź przepowiednię horoskopu miłosnego na najbliższe dni

Przepowiednia na 28.12.2020–03.01.2021

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 08:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 28.12.2020–03.01.2021 nie przepowiada kłopotów uczuciowych. Z tego powodu Gwiazdy namawiają do wykorzystania okazji i przeprowadzenia szczerych rozmów z ukochanymi osobami. Niewykluczone, że niektóre znaki zodiaku podejmą radosne decyzje.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Pomimo dość napiętej atmosfery tygodnia, nie będziesz narzekać na kłopoty w związku. Ukochana osoba okaże Ci wsparcie w najtrudniejszym momencie, a jej porada pozwoli uniknąć większych problemów. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie jest to dobry moment na obietnice związane z wspólną przyszłością.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość spokojny tydzień. Harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej, a nieporozumienia z drugą połówką pozostaną jedynie wspomnieniem. Także samotne osoby spod znaku Byka nie będą rozczarowane – nieoczekiwane spotkanie z kimś z przeszłości może być początkiem pięknej historii miłosnej.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przedstawicielki znaku Bliźniąt powinny szczególnie uważać na swoje słowa. Bezpodstawna krytyka bliskiej osoby może sprowokować kłótnię, której konsekwencje nie będą przyjemne. Horoskop podpowiada, że w tym tygodniu musisz opanować emocje, inaczej Twoja relacja miłosna zacznie zmierzać w złym kierunku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym osób spod znaku Raka. Nie wymuszaj jednak żadnych obietnic, aby nie doprowadzić do przykrych nieporozumień z drugą połówką. Zaufaj podpowiedzi Gwiazd – im bardziej teraz odpuścisz, tym więcej zyskasz w przyszłości.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli zaczną myśleć przede wszystkim o sobie. Zastanów się, czy Twoje życie miłosne Ci odpowiada, a jeśli nie – przemyśl, co mogłabyś zmienić. Gwiazdy nie obiecują natychmiastowej poprawy, ale zrozumiesz na jakim etapie jest Twoja relacja.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą bardzo spokojny i romantyczny tydzień. Taka atmosfera może skłonić Cię do nieoczekiwanych wyznań, niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. Nie ukrywaj swoich uczuć, a wszystko ułoży się dokładnie tak, jak sobie zaplanowałaś.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Wagi muszą liczyć się ze zmianami, jakie niesie za sobą nadchodzący tydzień. Niektóre przedstawicielki znaku doświadczą radosnych chwil u boku bliskiej osoby, a inne będą musiały pogodzić się z trudną decyzją o rozstaniu. Bez względu na to, co spotka Ciebie, pamiętaj – nie pożałujesz tej rewolucji w życiu osobistym. 

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Radosna atmosfera najbliższych dni pozytywnie wpłynie na Twoją relację miłosną. To doskonały moment na szczere rozmowy o przyszłości i ewentualne decyzje, na które długo czekałaś. Los uśmiechnie się także do samotnych Skorpionów – pozornie niezobowiązująca znajomość może przerodzić się w coś poważnego.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Tygodniowy horoskop miłosny nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym. Harmonia zagości w Twoim związku na dłużej, a nieporozumienia z bliską osobą znikną. Jeśli zależy Ci na takiej atmosferze w relacji, postaraj się opanować emocje. Ich nadmiar może sprowokować Cię do czynów, których potem pożałujesz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie powinny spodziewać się żadnych niespodzianek. Chwilowa stagnacja w związku może Cię zmartwić, jednak Gwiazdy podpowiadają, że Twoja relacja miłosna na tym nie ucierpi. Odważ się na poważną rozmowę z drugą połówką, aby ustalić, czego oczekujecie od siebie w przyszłości.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość trudne dni, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. W tym tygodniu nie powinnaś podejmować żadnych decyzji, związanych z przyszłością – ryzyko popełnienia błędu jest spore, a konsekwencje mogą Cię przerosnąć. Singielki spod znaku Wodnika będą miały szansę na ciekawie zapowiadającą się znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Jak przepowiada horoskop miłosny, osoby spod znaku Ryb powitają nowy rok w romantycznej i radosnej atmosferze. Jeśli jesteś w stałym związku, prawdopodobnie zdecydujesz się na kolejny etap obecnej relacji. Jeśli jesteś singielką, koniecznie odważ się na szczerą rozmowę o swoich uczuciach. 

Horoskop miłosny 2021
Fot. adobe.stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.