Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Nowy rok – nowa miłość? Sprawdź przepowiednię horoskopu miłosnego na najbliższe dni

Przepowiednia na 28.12.2020–03.01.2021

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 08:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 28.12.2020–03.01.2021 nie przepowiada kłopotów uczuciowych. Z tego powodu Gwiazdy namawiają do wykorzystania okazji i przeprowadzenia szczerych rozmów z ukochanymi osobami. Niewykluczone, że niektóre znaki zodiaku podejmą radosne decyzje.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Pomimo dość napiętej atmosfery tygodnia, nie będziesz narzekać na kłopoty w związku. Ukochana osoba okaże Ci wsparcie w najtrudniejszym momencie, a jej porada pozwoli uniknąć większych problemów. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie jest to dobry moment na obietnice związane z wspólną przyszłością.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość spokojny tydzień. Harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej, a nieporozumienia z drugą połówką pozostaną jedynie wspomnieniem. Także samotne osoby spod znaku Byka nie będą rozczarowane – nieoczekiwane spotkanie z kimś z przeszłości może być początkiem pięknej historii miłosnej.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przedstawicielki znaku Bliźniąt powinny szczególnie uważać na swoje słowa. Bezpodstawna krytyka bliskiej osoby może sprowokować kłótnię, której konsekwencje nie będą przyjemne. Horoskop podpowiada, że w tym tygodniu musisz opanować emocje, inaczej Twoja relacja miłosna zacznie zmierzać w złym kierunku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym osób spod znaku Raka. Nie wymuszaj jednak żadnych obietnic, aby nie doprowadzić do przykrych nieporozumień z drugą połówką. Zaufaj podpowiedzi Gwiazd – im bardziej teraz odpuścisz, tym więcej zyskasz w przyszłości.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli zaczną myśleć przede wszystkim o sobie. Zastanów się, czy Twoje życie miłosne Ci odpowiada, a jeśli nie – przemyśl, co mogłabyś zmienić. Gwiazdy nie obiecują natychmiastowej poprawy, ale zrozumiesz na jakim etapie jest Twoja relacja.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą bardzo spokojny i romantyczny tydzień. Taka atmosfera może skłonić Cię do nieoczekiwanych wyznań, niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. Nie ukrywaj swoich uczuć, a wszystko ułoży się dokładnie tak, jak sobie zaplanowałaś.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Wagi muszą liczyć się ze zmianami, jakie niesie za sobą nadchodzący tydzień. Niektóre przedstawicielki znaku doświadczą radosnych chwil u boku bliskiej osoby, a inne będą musiały pogodzić się z trudną decyzją o rozstaniu. Bez względu na to, co spotka Ciebie, pamiętaj – nie pożałujesz tej rewolucji w życiu osobistym. 

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Radosna atmosfera najbliższych dni pozytywnie wpłynie na Twoją relację miłosną. To doskonały moment na szczere rozmowy o przyszłości i ewentualne decyzje, na które długo czekałaś. Los uśmiechnie się także do samotnych Skorpionów – pozornie niezobowiązująca znajomość może przerodzić się w coś poważnego.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Tygodniowy horoskop miłosny nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym. Harmonia zagości w Twoim związku na dłużej, a nieporozumienia z bliską osobą znikną. Jeśli zależy Ci na takiej atmosferze w relacji, postaraj się opanować emocje. Ich nadmiar może sprowokować Cię do czynów, których potem pożałujesz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie powinny spodziewać się żadnych niespodzianek. Chwilowa stagnacja w związku może Cię zmartwić, jednak Gwiazdy podpowiadają, że Twoja relacja miłosna na tym nie ucierpi. Odważ się na poważną rozmowę z drugą połówką, aby ustalić, czego oczekujecie od siebie w przyszłości.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość trudne dni, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. W tym tygodniu nie powinnaś podejmować żadnych decyzji, związanych z przyszłością – ryzyko popełnienia błędu jest spore, a konsekwencje mogą Cię przerosnąć. Singielki spod znaku Wodnika będą miały szansę na ciekawie zapowiadającą się znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Jak przepowiada horoskop miłosny, osoby spod znaku Ryb powitają nowy rok w romantycznej i radosnej atmosferze. Jeśli jesteś w stałym związku, prawdopodobnie zdecydujesz się na kolejny etap obecnej relacji. Jeśli jesteś singielką, koniecznie odważ się na szczerą rozmowę o swoich uczuciach. 

Horoskop miłosny 2021
Fot. adobe.stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.