Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Oto Twój horoskop miłosny na najbliższy tydzień

Przepowiednia na 20–26.07.2020

Redakcja VIVA! 20 lipca 2020 06:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Co nowego wydarzy się w Twoim życiu uczuciowym? Sprawdź przepowiednię tygodniowego horoskopu miłosnego na 20–26.07.2020!

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Pomimo dobrych chęci, nie jest to odpowiedni czas na poważne rozmowy o przyszłości Twojego związku. Powstrzymaj się od wszelkich dyskusji z ukochaną osobą, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni. Gwiazdy ostrzegają, że samotne przedstawicielki znaku również nie powinny ujawniać swoich uczuć.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z drobnymi kłopotami, związanymi z obecną relacją miłosną. Nieporozumienia nie wpłyną jednak na harmonię w Twoim związku, dlatego nie musisz obawiać się żadnych konsekwencji. Pomimo to, powstrzymaj się od krytycznych uwag i wskazówek.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie powinny spodziewać się znaczących zmian w ich życiu uczuciowym. Gwiazdy przewidują, że wszystko zacznie się układać po Twojej myśli, niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka czeka bardzo spokojny i przyjemny tydzień pod względem miłosnym. Twoja relacja zacznie układać się tak, jakbyś tego chciała, dlatego gwiazdy nie wykluczają, że zaczniesz intensywniej rozmyślać o przyszłości. Zanim cokolwiek postanowisz, zastanów się, czy bliska osoba ma podobne pragnienia.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoich sprawach osobistych. Spokojna atmosfera w związku skłoni Cię jednak do pewnych decyzji, na które wcześniej nie miałaś odwagi. Ukochana osoba okaże Ci swoje wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny przejmą inicjatywę i zawalczą o swoje szczęście, a inne postanowią skoncentrować się na zupełnie odrębnych sprawach. Bez względu na Twój wybór, nie popełnisz błędu, jeśli posłuchasz swojej intuicji. Horoskop miłosny ostrzega, że w tym tygodniu pośpiech nie jest wskazany.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy podpowiadają, że nadszedł czas na otwartą i szczerą rozmowę o Twoich uczuciach. Nadchodzące dni będą szczególnie udane pod względem miłosnym, dlatego masz szansę na pozytywne zmiany w Twojej relacji miłosnej. Samotne Wagi również powinny działać odważnie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą dość trudny tydzień, jeśli chodzi o miłość. Nieporozumienia i kłótnie zaczną wyprowadzać Cię z równowagi, jednak postaraj się nie okazywać nadmiaru negatywnych emocji. Ukochana osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania w związek – zastanów się, co możesz zrobić, aby udowodnić, że się myli.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą bardzo romantyczny i spokojny tydzień. Bliska osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką, albo spełnić jedno z Twoich marzeń. Horoskop miłosny nie wyklucza również, że wydarzenia nadchodzące dni zmotywują Cię do pewnych decyzji, związanych z przyszłością.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Twoja relacja miłosna zacznie lepiej się rozwijać, jeśli poświęcisz jej nieco więcej uwagi. Bliska osoba również doceni Twoje zaangażowanie, a romantyczny nastrój położy kres wszelkim niedopowiedzeniom i sporom z przeszłości. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na spotkanie z kimś wyjątkowym.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika skoncentrują się w tym tygodniu na rozwoju swojej kariery. Prawdopodobnie właśnie dlatego wszelkie sprawy, związane z uczuciami, nie będą Twoim priorytetem. Pamiętaj jednak o potrzebach bliskiej osoby, i zgódź się na kompromis, jeśli Cię o to poprosi.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny przepowiada wspaniały okres dla wszystkich osób spod znaku Ryb, zarówno tych w związku, jak i samotnych. Nadchodzące dni zaskoczą Cię swoją intensywnością, a romantyczne niespodzianki skutecznie poprawią Ci humor. Jedyna uwaga Gwiazd: nie wymagaj więcej, niż możesz otrzymać. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.