Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy przewidują romantyczne niespodzianki. Sprawdź swój horoskop miłosny na nowy tydzień

Przepowiednia na 18–24.01.2021

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2021 07:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 18–24.01.2021 nie przepowiada większych zmian w życiu znaków zodiaku, ale nie wyklucza drobnych nieporozumień. Gwiazdy podpowiadają, że najbliższe dni upłyną pod znakiem wielu kompromisów.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Prawdopodobnie w tym tygodniu skoncentrujesz się na swoich pragnieniach. Gwiazdy nie wykluczają, że w końcu zrozumiesz, jakiej relacji miłosnej potrzebujesz. Niektóre osoby spod znaku Barana zdecydują się na nowy etap związku, a inne będą chciały zwolnić... Cokolwiek postanowisz, nie zmieniaj zdania pod wpływem drugiej połówki.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Jak przewiduje horoskop miłosny, w nadchodzącym tygodniu nie unikniesz nieporozumień w relacji z bliską osobą. Kłótnie nie wpłyną na Twoją relację, jeśli uda Ci się odnaleźć odpowiedni dla obu stron kompromis. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny obawiać się swoich uczuć. Szczere wyznanie pozwoli rozwinąć obiecującą znajomość.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o wydarzenia w życiu osobistym. Relacja miłosna będzie układać się dokładnie tak, jakbyś tego chciała, a ukochana osoba zrobi wszystko, co możliwe, abyś czuła się szczęśliwa. To doskonały moment na poważne decyzje, jak wspólne zamieszkanie, ślub, albo powiększenie rodziny.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że osoby spod znaku Raka będą musiały zmierzyć się z wieloma trudnościami w życiu miłosnym. Nadchodzący tydzień nie będzie dla Ciebie łatwy, ale pozwoli zrozumieć, w jakim kierunku powinna się rozwijać Twoja relacja. Nie obawiaj się kłopotliwych decyzji, a wszystko ułoży się pomyślnie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Tygodniowy horoskop miłosny przepowiada Lwom dość radosny czas. Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą poprawi Ci humor, a czułe wyznanie sprowokuje do myśli o kolejnym etapie związku. Także samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na nudę – nowa znajomość może przerodzić się w coś więcej.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny skoncentrować się na swoich emocjach. Nie okazuj zbyt wielu negatywu, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni z drugą połówką. Jak ostrzegają Gwiazdy, komunikacja w tym tygodniu nie będzie łatwa, ale odrobina chęci wystarczy, aby harmonia ponownie zagościła w Twoim związku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny tydzień. Horoskop miłosny nie przepowiada zmian w Twoim życiu osobistym, niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. Ciesz się tym, co już osiągnęłaś, a ustalanie planów na przyszłość należy odłożyć na bardziej sprzyjający czas.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Niektóre przedstawicielki znaku Skorpiona zaczną walczyć o miłość, a inne – wręcz przeciwnie – postawią na samotność. Bez względu na Twój wybór, kieruj się wyłącznie intuicją. Zaufaj swoim przeczuciom, a nie popełnisz błędu, którego później mogłabyś żałować.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia w Twoim życiu osobistym, jeśli odpowiednio się zachowasz. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na krytykę bliskiej osoby. Nawet jeśli zależy Ci na szczerej rozmowie, wstrzymaj się do następnego tygodnia... Samotne Strzelce będą rozczarowane postawą kogoś, na kim im zależy.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu zapragniesz zmian, również w relacji miłosnej. Zanim jednak postanowisz działać, koniecznie porozmawiaj z ukochaną osobą – nieprzemyślane decyzje mogą Ci narobić kłopotów. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawe spotkanie z kimś z przeszłości.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu uczuciowym. Skoncentruj się na rozwijaniu obecnej sytuacji, a nie na tym, co chciałabyś mieć w przyszłości, a wszystko zacznie się układać pomyślnie. Bliska osoba może zaskoczyć Cię romantyczną niespodzianką.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb będą w tym tygodniu nieco zbyt emocjonalne. Z tego powodu Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś zwrócić większą uwagę na swoje słowa i czyny. Nie prowokuj więc kłótni z drugą połówką i nie wymagaj więcej, niż może Ci zaoferować. Horoskop zapewnia, że harmonia już wkrótce powróci do Twojej relacji. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.