Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe: sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 4–10.01.2021

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2021 08:07
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 4–10.01.2021 nie przepowiada większych zmian w sprawach osobistych. Zakochane znaki zodiaków nie będą narzekać na nieporozumienia w związkach, a samotne będą miały szansę na ciekawe znajomości...

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Nie będziesz narzekać na wydarzenia najbliższych dni, ponieważ Gwiazdy nie przewidują żadnych zmian w Twoim życiu osobistym. Niewykluczone jednak, że otrzymasz wiadomość, na którą czekasz od dawna. Radosne wieści pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie, dlatego nie będziesz skłonna do żadnych kłótni.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka będą w tym tygodniu wyjątkowo romantyczne. Jak podpowiada horoskop miłosny, taka atmosfera tygodnia może zmotywować do podjęcia decyzji, odkładanych w czasie. Bez względu na to, co postanowisz, pamiętaj, że powinnaś zaufać swojej intuicji. Bliska osoba zaskoczy Cię swoją reakcją.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzący tydzień nie będzie najłatwiejszy, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Nie unikniesz kłótni z ukochaną osobą, ale szczera rozmowa pozwoli odnaleźć kompromis, który przywróci harmonię do Twojego związku. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Tygodniowy horoskop miłosny na nadchodzące dni przepowiada osobom spod znaku Raka dość szczęśliwy i spokojny czas. To doskonały moment na udoskonalenie Twojej relacji – zastanów się, co możesz zrobić, aby przejść na kolejny etap związku. Działaj, ponieważ Twoje pomysły zrobią wrażenie na drugiej połówce.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie poddasz się nadmiernym emocjom. Unikaj wszelkich sporów i kłótni, a w Twojej relacji nie zapanuje nieporozumienie. Także samotne przedstawicielki znaku będą musiały uważać na swoje słowa i czyny, aby nie zranić kogoś, na kim im zależy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop miłosny n najbliższy tydzień nie przepowiada znaczących zmian w życiu uczuciowym Panien. Nie jest to odpowiedni czas na poważne rozmowy o przyszłości i ustalanie planów – wstrzymaj się, jeśli nie chcesz obiecać czegoś wbrew sobie. Skoncentruj się na swoich potrzebach, a zrozumiesz, w jakim kierunku podążać.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że niektóre osoby spod znaku Wagi będą musiały podjąć bolesne decyzje. Nawet jeśli poczujesz się niepewnie, nie rezygnuj z tego, co postanowiłaś. Horoskop zapewnia, że wszystkie zmiany wyjdą Ci na dobre. Samotne Wagi także będą musiały uważać – nieszczere wyznanie może je wiele kosztować.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień. W Twoim życiu osobistym zacznie się układać, nieporozumienia znikną, a kłótnie pozostaną jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Aby zachować przyjemną atmosferę w związku, postaraj się popracować nad emocjami. Bliska osoba będzie Ci wdzięczna za zaangażowanie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu uczuciowym, ale nie trać czujności. Pozornie niewielki spór może doprowadzić do poważnej kłótni, której zupełnie się nie spodziewasz. Zanim skrytykujesz działania drugiej połówki, zastanów się, czy jesteś gotowa na konsekwencje tej rozmowy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie – radosny nastrój Cię nie opuści, a romantyczna atmosfera skłoni do miłosnych wyznań. Nie ukrywaj swoich prawdziwych uczuć, a wszystko się ułoży zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość spokojne, a jednocześnie pracowite dni. Gwiazdy podpowiadają, że właśnie teraz powinnaś zastanowić się nad poprawą komunikacji z najbliższymi – zarówno drugą połówką, jak i rodziną oraz przyjaciółmi. Nie zaniedbuj osób, na których Ci zależy, jeśli nie chcesz niespodziewanie nikogo stracić...

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym, ale nie wyklucza niespodzianek. Jeśli zdecydujesz się na poważną rozmowę o przyszłości, nie wymagaj od bliskiej osoby więcej, niż może Ci dać. Gwiazdy zapewniają, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. 

Horoskop miłosny 2021
Fot. adobe.stock

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.