Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe: sprawdź horoskop miłosny na ostatni tydzień stycznia

Przepowiednia na 25–31.01.2021

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2021 07:48
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Miłosny horoskop tygodniowy na 25–31.01.2021 przepowiada dni pełne romantycznych niespodzianek i zaskakujących decyzji. Niektóre znaki zodiaku postawią na rozwój obecnego związku, a inne zaangażują w nowe relacje... W każdym przypadku najważniejszy będzie kompromis.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o wydarzenia w życiu miłosnym. Ukochana osoba skupi się na Twoich potrzebach i zrobi wszystko, co możliwe, aby spełnić Twoje pragnienia. Doceń jej zaangażowanie i odwdzięcz się w ten sam sposób, a harmonia na stałe zagości w Twoim związku.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś podejmować żadnych decyzji pod wpływem emocji, nawet jeśli uznasz, że to odpowiedni czas. Już pod koniec tygodnia spojrzysz na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy, dlatego powstrzymaj się od osądów i ostateczności. Bliska osoba okaże wyrozumiałość.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na życie osobiste, jeśli wykażą się odwagą. Nie obawiaj się szczerej rozmowy o uczuciach, ponieważ to, czego się dowiesz, będzie miało wpływ na Twoją przyszłość u boku drugiej połówki. Także samotne przedstawicielki znaku powinny zaryzykować i wyznać miłość komuś, kto jest im szczególnie bliski.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień, motywujący do pewnych postanowień. Jak podpowiada horoskop miłosny, nadszedł czas na dokładne przeanalizowanie tego, co dzieje w Twojej relacji. Prawdopodobnie nie będziesz miała kłopotów z wyciągnięciem odpowiednich wniosków, a intuicja podpowie słuszną decyzję.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa będą musiały nauczyć się sztuki kompromisu. Im szybciej zrozumiesz, czego oczekuje od Ciebie Twoja druga połówka, tym szybciej osiągniesz porozumienie. Nie wymagaj jednak więcej, niż sama możesz dać, aby nie wpaść w kłopoty miłosne.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Niespodziewane wyznanie bliskiej osoby może zmotywować Cię do pewnych zmian, które wpłyną na Twoją przyszłość. Horoskop nie ujawnia, czy w pozytywny, czy w negatywny sposób, ale Gwiazdy zapewniają, że nie będziesz żałować. Samotne Panny będą miały szansę na ciekawie zapowiadającą się znajomość.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Nie będziesz narzekać na rozwój spraw osobistych, jeśli zaufasz swojej intuicji. Przeczucie Cię nie zawiedzie, dlatego kieruj się tym, co czujesz. Niespodziewane wyznanie ukochanej osoby może nieprzyjemnie Cię zaskoczyć, ale nie pozwól, aby wpłynęło to na Twoje samopoczucie.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Jak podpowiada horoskop miłosny na nadchodzący tydzień, nadszedł czas na spełnianie Twoich pragnień. Zadbaj przede wszystkim o siebie i swoje potrzeby, a Twój związek niespodziewanie rozkwitnie. Bliska osoba nie będzie miała nic przeciwko temu, jeśli szczerze opowiesz o tym, co Cię gryzie.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Niektóre przedstawicielki znaku skoncentrują się na rozwoju obecnej relacji i zaczną zastanawiać się nad przyszłością. Inne, wręcz przeciwnie, postanowią skupić się wyłącznie na sobie... Gwiazdy przepowiadają Strzelcom dość trudny czas, jeśli chodzi o decyzje miłosne.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Najbliższe dni będą wyjątkowo przyjemne dla większości przedstawicielek znaku Koziorożca. Bliska osoba pozytywnie Cię zaskoczy, a romantyczne wyznania i czułe gesty wzmocnią Twój związek. To dobry czas na planowanie przyszłości u boku drugiej połówki.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że zapragniesz pewnych zmian w swoim życiu osobistym. Nie chodzi jednak o tak ostateczne decyzje, jak rozstanie, ale o wprowadzenie nowych nawyków i reguł w relacji miłosnej. Kieruj się tym, co najlepsze dla Ciebie, a harmonia szybko powróci do Twojego związku.

MIŁOSNY HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop uczuciowy na nadchodzące dni przepowiada Rybom niespodzianki. Wyznanie ukochanej osoby może być początkiem zupełnie nowego etapu w Twoim związku... Przygotuj się na każdą ewentualność, a nieporozumienia nie będą Twoim zmartwieniem. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.