Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź swój horoskop miłosny na najbliższy tydzień!

Przepowiednia na 10–16.08.2020

Redakcja VIVA! 10 sierpnia 2020 06:55
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 10–16.08.2020 przepowiada wiele niespodzianek! Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku zodiaku...

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Nadchodzące dni mogą być sprawdzianem dla Twojej cierpliwości. Gwiazdy ostrzegają, że zdecydowane działania nie rozwiążą problemów w Twojej relacji miłosnej, dlatego powinnaś skupić się na swoich pragnieniach. Nie jest to dobry moment na poważne plany i ostateczne decyzje, związane z przyszłością. Samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na brak zainteresowania.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Miłosny horoskop na najbliższy tydzień przepowiada znaczące zmiany w życiu osobistym większości osób spod znaku Byka. Atmosfera związku będzie nieco napięta, ale im skuteczniej opanujesz negatywne emocje, tym szybciej przywrócisz harmonię. Bądź odpowiedzialna za swoje czyny i słowa, jeśli nie chcesz zranić ukochanej osoby.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą liczyć na dość przyjemny i romantyczny tydzień. Aby atmosfera nadchodzących dni była jeszcze lepsza, powinnaś użyć swojej wyobraźni – stagnacja nie wniesie do Twojego życia osobistego nic dobrego. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny nalegać na stałej relacji.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższe dni podpowiada, że kompromis to klucz do porozumienia z ukochaną osobą. Nawet najbardziej romantyczna relacja miłosna nie oznacza całkowitego podporządkowania, dlatego zapewnij sobie przestrzeń osobistą. Zastanów się nad ty, czego tak naprawdę pragniesz, a nie będziesz narzekać na kłopoty w związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na miłosne wydarzenia tego tygodnia, jeśli uda im się zachować równowagę między życiem prywatnym i zawodowym. Nie okazuj negatywnych emocji, jeśli nie chcesz odprowadzić do poważnej kłótni z kimś bliskim. W tym tygodniu czyny będą znacznie ważniejsze niż słowa.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny będą w tym tygodniu nieco zbyt wrażliwe. Horoskop nie wyklucza jednak, że nadmiar emocji skłoni Cię do słusznych zmian w życiu osobistym. Jeśli zależy Ci na obecnym związku, prawdopodobnie będziesz musiała dostosować się do wymagań ukochanej osoby. Niektóre samotne przedstawicielki znaku również podejmą ostateczne decyzje.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym, ale nie wyklucza nowych potrzeb. Skoncentruj się na swoich pragnieniach, a Twoja relacja miłosna zacznie układać się tak, jakbyś tego chciała. Samotne Wagi będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Nieporozumienia nie będą Cię martwić w tym tygodniu, jeśli zdecydujesz się na szczerą rozmowę. Niewielkie zmiany w relacji miłosnej są wręcz wskazane, a bliska osoba chętnie wysłucha, co masz do powiedzenia. Nie obawiaj się szalonych pomysłów i nietypowych rozwiązań – im bardziej będziesz pewna siebie, tym lepiej ułoży się Twój związek.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają dość trudny tydzień dla większości osób spod znaku Strzelca. Horoskop ostrzega, że nawet najdrobniejsza sprzeczka może doprowadzić do poważnej kłótni. Nie działaj pod wpływem negatywnych emocji, jeśli zależy Ci na obecnej relacji miłosnej.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Niektóre osoby spod znaku Koziorożca zdecydują się na rozwój związku, a inne, wręcz przeciwnie, postanowią, że nie jest to dobry czas na miłość. Bez względu na Twój wybór, nie popełnisz błędu, jeśli zaufasz intuicji. Samotne przedstawicielki znaku powinny uwierzyć w siebie – niespodziewane wyznanie może być początkiem pięknej historii miłosnej.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Miłosny horoskop podpowiada, że osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać wydarzenia tego tygodnia, jeśli skoncentrują się na swoich potrzebach. Romantyczne spotkanie z kimś, na kim Ci zależy, może zmotywować Cię do niespodziewanych, ale trafnych decyzji. Bez względu na okoliczności, kieruj się jedynie tym, co podpowiada Ci serce.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb czeka przyjemny i udany tydzień pod względem uczuciowym. Wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, a relacja miłosna zacznie rozwijać się w najlepszym możliwym kierunku. Samotne przedstawicielki znaku również nie będą narzekać na najbliższe dni – Gwiazdy nie wykluczają, że romantyczne wyznanie będzie początkiem zmian. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.