Jennifer Lopez, Ben Affleck, 2022
Fot. FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez potwierdza zaręczyny z Benem Affleckiem!

Para nie ukrywa swojego szczęścia

Olga Figaszewska 9 kwietnia 2022 11:15
Jennifer Lopez, Ben Affleck, 2022
Fot. FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News

Nie kryją swojej radości, a ich historia miłości to gotowy scenariusz na film. Jennifer Lopez i Ben Affleck po latach na nowo budują wspólne życie. Od pewnego czasu mówiło się, że para planuje ślub. Teraz wokalistka potwierdziła informacje o zaręczynach z ukochanym. Pokazała piękny pierścionek, który otrzymała od narzeczonego!

Jennifer Lopez potwierdza zaręczyny z Benem Affleckiem

Byli sobie pisani. Jennifer Lopez i Ben Affleck prawie dwadzieścia lat temu byli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Już wtedy planowali wspólne życie i przygotowywali się do ślubu. Uroczystość miała odbyć się 12 września 2003 roku. Jednak wydarzenie zostało odwołane, a para ogłosiła rozpad związku. Próbowali budować swoje szczęście na nowo z innymi partnerami, ale nigdy o sobie nie zapomnieli.  

Po latach ponownie dali sobie szansę. Są bogatsi o życiowe doświadczenia i zrozumieli, że o prawdziwą miłość należy walczyć. „Nigdy nie czułam się lepiej […] Po prostu wszyscy jesteśmy w bardzo pięknym momencie. […] To piękna historia miłosna, że ​​dostaliśmy drugą szansę”, mówiła niedawno wokalistka w wywiadzie dla People.

Czytaj też: Jennifer Lopez przyznaje, że jest szczęśliwa. Tak komentuje relację z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez, Ben Affleck, 2022
Fot. ARTURO HOLMES/Getty AFP/East News

Teraz Jennifer Lopez postanowiła podzielić się z fanami cudowną wiadomością. Gwiazda potwierdziła plotki o zaręczynach z Benem Affleckiem. „Mam bardzo ekscytującą i wyjątkową wiadomość, którą chciałabym się podzielić ”, zapowiada w swoim biuletynie On the JLo.

Piosenkarka pokazała pierścionek z zielonym kamieniem, który otrzymała od partnera. Jego kolor ma dla niej szczególne wrażenie.

„Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. (...) Zdałam sobie sprawę, że jest wiele momentów w moim życiu, w których wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy miałam na sobie kolor zielony ”, mówiła.

Gratulujemy! 

Zobacz też: Nowy dom Jennifer Lopez i Bena Afflecka w Bel Air za 55 milionów dolarów!

Jennifer Lopez, Ben Affleck,Premiera filmu Marry Me, 2022
Fot. John Salangsang/Shutterstock/EAST NEWS

Jennifer Lopez, Ben Affleck,Premiera filmu Marry Me, 2022 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.