Aleksandra i Michał Żebrowscy
Fot. Instagram @olazebrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak wyglądały zaręczyny Aleksandry i Michała Żebrowskich?

„Oświadczył się po miesiącu!”

Weronika Kostyra 9 listopada 2018 07:28
Aleksandra i Michał Żebrowscy
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwym małżeństwem już ponad dziewięć lat. Ze względu na dużą różnicę wieku ich związek początkowo budził duże emocje, udowodnili jednak, że ich uczucie jest prawdziwe, a rodzina najważniejsza. Para razem wychowują dwóch synów – 8-letniego Franciszka i 5-letniego Henryka. Zazwyczaj strzegą swojej prywatności i nie zdradzają sekretów swojego życia rodzinnego, jednak niedawno żona Michała Żebrowskiego uchyliła rąbka tajemnicy – zdradziła, jak wyglądały ich zaręczyny!

Jak wyglądały zaręczyny Aleksandry i Michała Żebrowskiego?

Aleksandra, żona Michała Żebrowskiego, rzadko udziela się publicznie i nie udziela wywiadów. Zrobiła jednak niedawno wyjątek dla serwisu Plejada.pl. Opowiedziała o początkach swojego związku ze znanym aktorem. W przyszłym roku para będzie obchodziła dziesiątą rocznicę ślubu! „Kiedy się zaręczyliśmy, miałam 21 lat. Moja rodzina przeprowadzała się akurat za granicę, zbiegło się to więc z przymusowym usamodzielnieniem, bo do tej pory mieszkałam z rodzicami. Miałam świadomość, że rozpoczynam nowy etap w moim życiu – na pewno bardziej dorosły. Rok później byliśmy po ślubie”, wspomina.

Para poznała się na kursie języka angielskiego, jednak nie od razu między nimi zaiskrzyło. „Myślę, że gdybym znała Michała przede wszystkim z ekranu, potoczyłaby się ona zupełnie inaczej. Nasz związek rozpoczął się od spotkania dwojga ludzi, a nie fanki i gwiazdora z jej lektur szkolnych”, powiedziała Aleksandra Żebrowska. Potem ich znajomość potoczyła się już bardzo szybko. „Oświadczył się po miesiącu! Ale nie wydawało nam się to szalone. Czuliśmy, że chcemy założyć rodzinę i na szczęście nie potrzebowaliśmy czasu, żeby to analizować”, mówi.

Szybko udało im się zrealizować to marzenie i od tamtej pory stanowią zgodny i niezwykle pogodny związek. Razem udzielają się w mediach społecznościowych. Mimo że ich poczucie humoru nie wszystkim odpowiada, ich samych bardzo to uszczęśliwia. „Usłyszałam ostatnio, że na Instagramie stąpamy po cienkiej granicy. Nie czuję tego, może dlatego że nasze wpisy są rzeczywiście spontaniczne i zazwyczaj dotyczą codziennych chwil, z których często wspólnie się śmiejemy”, przyznała.

Jesteście fanami tej pary? 

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?