Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Doda pokazała imponujący pierścionek zaręczynowy. Naprawdę robi wrażenie!

Zaręczyny trzymała w tajemnicy… od roku!

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2018 11:25
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Sekretny ślub Dody był prawdziwym zaskoczeniem. Nikt nie wiedział, że gwiazda jest choćby w związku, a tym bardziej, że jest zaręczona. Dopiero wczoraj, już po fakcie wokalistka opublikowała zdjęcie obrączek, a później także urocze zdjęcie ślubne. Teraz też stopniowo zdradza fanom kolejne szczegóły swojej miłosnej historii.

Pierścionek zaręczynowy Dody

Artystce bardzo zależało, by jej związek pozostał tajemnicą oraz by nie dowiedziały się nim media. Zaprzeczała wszelkim plotkom na temat nowego romansu. W wywiadzie VIVY! powiedziała nawet, że od dwóch lat jest singielką: „Zarzekałam się wtedy, że nią pozostanę „do końca moich dni”, a teraz… Jest mi trochę smutniej. Ciężej dziewczynie iść przez świat całkiem samej. Szczególnie jak ma więcej trosk niż inne”.

Teraz wiemy, że była to jedynie przykrywka dla jej miłości. Poprzednie związki Dody często rozgrywały się w świetle fleszy. Nic więc dziwnego, że tym razem gwiazda zadbała o prywatność, szczególnie, że czuła, że ten związek jest wyjątkowy: „Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!”, obwieściła światu.

Dzisiaj zdradziła, że zaręczyny pary odbyły się już w zeszłym roku. Jako dowód pokazała romantyczne zdjęcia z tego dnia podpisane: „Tak bardzo się cieszę ,że mogę Wam opowiedzieć moja historie... zdjęcia z zaręczyn 2017... na plaży w Marbelli”. Widać na nich wyraźnie imponujący pierścionek z dużym brylantem, który dostała od Emila Stępnia.

Jeszcze raz gratulujemy! 

Doda pierścionek zaręczynowy, zaręczyny Dody
Fot. Instagram @dodaqueen

Doda pierścionek zaręczynowy, zaręczyny Dody
Fot. Instagram @dodaqueen

Doda pierścionek zaręczynowy, zaręczyny Dody
Fot. Instagram @dodaqueen

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!