Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber oficjalnie potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin!

„Jesteś miłością mojego życia”

Olga Figaszewska 10 lipca 2018 11:01
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Justina Biebera i Hailey Baldwin oficjalnie potwierdzili swoje zaręczyny! Ich związek był nie lada zaskoczeniem dla fanów muzyka. Po rozstaniu z Seleną Gomez wokalista szybko znalazł szczęście u boku uroczej blondynki.

Zaręczyny Justina Biebera i Baldwin

Justin Bieber za pomocą Instagrama postanowił potwierdzić spekulacje na temat swoich zaręczyn z piękną Hailey Baldwin. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarz jest po uszy zakochany w swojej wybrance i nie chce dłużej kryć się ze swoim szczęściem. Idol nastolatków zamieścił w sieci zdjęcia z ukochaną, które opatrzył emocjonalnym wpisem.

Miałem zamiar jeszcze trochę poczekać, ale wieści szybko się rozchodzą. Hailey, jestem w tobie tak bardzo zakochany! Chcę spędzić z tobą życie, poznać każdą część ciebie, kochać cię cierpliwą i dobrą miłością. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając, aby Jezus, poprzez Ducha Świętego, prowadził nas we wszystkim, co robimy, i w każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest całe twoje, i zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu! Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w moim życiu!”, napisał.

Zaznaczył, że jeszcze nigdy nie czuł się tak wspaniale. Przy okazji odniósł się do świętości małżeństwa.

To zabawne, bo teraz, z tobą, wszystko nabiera sensu. Jestem najbardziej podekscytowany faktem, że mój młodszy brat i siostra zobaczą, jak wygląda kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i będą mogli aspirować do tego samego! Boskie wyczucie czasu jest naprawdę idealne, zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca, cyfra 7 to cyfra duchowej perfekcji, to prawda, sprawdźcie w Google!  Czy to nie szalone? Swoją drogą, nie planowałem tego, ale mój Boże, to naprawdę wspaniałe uczucie, wiedzieć, że nasza przyszłość jest zabezpieczona. Ten, który znajduje żonę, znajduje dobrą rzecz i otrzymuje łaski od Pana. To rok łask!”, dodał.

Fani są zachwyceni! W komentarzach pod postem pojawiły się tysiące gratulacji. Chociaż nie brakuje sceptyków, dla których nowy związek  Biebera to zwykły chwyt marketingowy. Uważasz, że parę łączy ich prawdziwe uczucie? Czy nie za szybko podjęli decyzję o ślubie? 

Justin Bieber i Hailey Baldwin

 
 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.