Para po raz pierwszy pokazała się razem

Gabriela Czernecka 14 marca 2019 07:53

Księżniczka Beatrice po raz pierwszy z ukochanym! Para zaliczyła swój debiut podczas Portrait Gala, wydarzenia, które każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Choć córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson zajmuje odległe miejsce w kolejce do trony, to jako wnuczka królowej Elżbiety II budzi zainteresowanie mediów. Nic dziwnego, że gdy po raz pierwszy pojawiła się u boku partnera, przyciągała uwagę fotoreporterów. Czy ich debiut na imprezie, w której uczestniczyli członkowie royal family zwiastuje rychłe zaręczyny?

Księżniczka Beatrice niebawem się zaręczy?

Księżniczka Beatrice jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu, od września zeszłego roku spotyka się z Eduardo Mapelli Mozzim, 34-letnim deweloperem, który do tego jest milionerem. Eduardo, choć starszy od Beatrice tylko o cztery lata, jest już rozwiedziony i ma dwuletniego syna z poprzedniego związku. Nic dziwnego, że ich związek wzbudza spore kontrowersje.

Para właśnie po raz pierwszy pojawiła się publicznie. Zakochani byli gośćmi Portrait Gala, która każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Czyżby publiczne ich pojawienie się miało zwiastować zaręczyny? Zobaczcie, jak się prezentowali!  

1/5
Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Copyright @East News
1/5

Do tej pory Beatrice nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Przez sześć lat związana była z Dave'em Clarkiem. Na przełomie 2005/2006 roku spotykała się  z Paolo Liuzzo. Ich związek zakończył się, gdy do mediów dotarła informacja o jego powiązaniach ze śmiercią amerykańskiego studenta.

2/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
2/5

O życiu prywatnym wnuczki królowej nie pisze się tak często, jak to jest w przypadku Harry'ego i Williama, ale  jej wybory jeśli chodzi o życiowych partnerów jak do tej pory wzbudzały zamieszanie. W przypadku nowego partnera księżniczki jest podobnie.

3/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
3/5

Od września ubiegłego roku Beatrice spotyka się z 34-letnim Eduardo Mapellim Mozzim. Wybranek jest deweloperem, milionerem i rozwodnikiem, ale jego największym minusem w oczach royal family jest fak, że ma…. dwuletniego syna Wolfiego z poprzedniego małżeństwa.

4/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
4/5

Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Wszyscy są zdania, że wkrótce można spodziewać się ich ślubu. Czy niebawem para ogłosi swoje zaręczyny?

5/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
5/5

Tak prezentowali się podczas Portrait Gala, wydarzenia, które każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Pasują do siebie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…