Para po raz pierwszy pokazała się razem

Gabriela Czernecka 14 marca 2019 07:53

Księżniczka Beatrice po raz pierwszy z ukochanym! Para zaliczyła swój debiut podczas Portrait Gala, wydarzenia, które każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Choć córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson zajmuje odległe miejsce w kolejce do trony, to jako wnuczka królowej Elżbiety II budzi zainteresowanie mediów. Nic dziwnego, że gdy po raz pierwszy pojawiła się u boku partnera, przyciągała uwagę fotoreporterów. Czy ich debiut na imprezie, w której uczestniczyli członkowie royal family zwiastuje rychłe zaręczyny?

Księżniczka Beatrice niebawem się zaręczy?

Księżniczka Beatrice jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu, od września zeszłego roku spotyka się z Eduardo Mapelli Mozzim, 34-letnim deweloperem, który do tego jest milionerem. Eduardo, choć starszy od Beatrice tylko o cztery lata, jest już rozwiedziony i ma dwuletniego syna z poprzedniego związku. Nic dziwnego, że ich związek wzbudza spore kontrowersje.

Para właśnie po raz pierwszy pojawiła się publicznie. Zakochani byli gośćmi Portrait Gala, która każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Czyżby publiczne ich pojawienie się miało zwiastować zaręczyny? Zobaczcie, jak się prezentowali!  

1/5
Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Copyright @East News
1/5

Do tej pory Beatrice nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Przez sześć lat związana była z Dave'em Clarkiem. Na przełomie 2005/2006 roku spotykała się  z Paolo Liuzzo. Ich związek zakończył się, gdy do mediów dotarła informacja o jego powiązaniach ze śmiercią amerykańskiego studenta.

2/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
2/5

O życiu prywatnym wnuczki królowej nie pisze się tak często, jak to jest w przypadku Harry'ego i Williama, ale  jej wybory jeśli chodzi o życiowych partnerów jak do tej pory wzbudzały zamieszanie. W przypadku nowego partnera księżniczki jest podobnie.

3/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
3/5

Od września ubiegłego roku Beatrice spotyka się z 34-letnim Eduardo Mapellim Mozzim. Wybranek jest deweloperem, milionerem i rozwodnikiem, ale jego największym minusem w oczach royal family jest fak, że ma…. dwuletniego syna Wolfiego z poprzedniego małżeństwa.

4/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
4/5

Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Wszyscy są zdania, że wkrótce można spodziewać się ich ślubu. Czy niebawem para ogłosi swoje zaręczyny?

5/5
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Copyright @Getty Images
5/5

Tak prezentowali się podczas Portrait Gala, wydarzenia, które każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Pasują do siebie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.