Charlotte Casiraghi
Fot. Mat. prasowe Gucci
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Charlotte Casiraghi zaledwie dwa miesiące temu urodziła dziecko, teraz zerwała zaręczyny!

Wnuczka księżnej Monako nie ma szczęścia w miłości…

Gabriela Czernecka 3 stycznia 2019 13:58
Charlotte Casiraghi
Fot. Mat. prasowe Gucci

Wnuczka Grace księżnej Monako, Charlotte Casiraghi zaledwie dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. W tym roku w czerwcu miała stanąć na ślubnym kobiercu. Wydawało się, że w końcu odnalazła upragnione szczęście. Niestety nie na długo, bowiem właśnie do mediów podano, że Charlotte Casiraghi zerwała zaręczyny...

Charlotte Casiraghi i Dimitri Rassem odwołali zaręczyny

Charlotte Casiraghi przez zagraniczne media nazywana jest ideałem współczesnej kobiety. Choć tytułu księżniczki nie ma, to dla wielu już na zawsze nią pozostanie. Życie prywatne chroni przed mediami, zawsze zachwyca elegancją, klasą i stylem. Jak dotychczas nie miała jednak szczęścia w miłości. Jej pierwszą wielką miłością był Alexander Dellal. Para spotykała się w latach 2007-2011 i wielu sądziło, że zakochani niebawem staną na ślubnym kobiercu. Niestety tak się nie stało. Alexander nie poradził sobie z presją mediów i ich nieustanną inwigilacją. 

Później związała się z Gad Elmalehem, z którym ma syna Raphaela. Chwilę później ogłoszono ich zaręczyny, ale Charlotte nie czuła potrzeby umacniania tego związku przysięgą. Dwa lata później para rozstała się. W 2017 roku Charlotte związała się z producentem filmowym Dimitrim Rassamem.

Zakochani w marcu ogłosili swoje zaręczyny, a ślub zaplanowali na czerwiec 2018 roku. Gdy dodatkowo okazało się, że „księżniczka Monako” spodziewa się dziecka, para przełożyła ślub na ten rok. Wszystko wskazywało na to, że jej życie miłosne wreszcie kwitnie!

Od narodzin jej drugiego dziecka minęły dwa miesiące i wielu sądziło, że „księżniczka” rozpoczęła przygotowania do ślubu. Wręcz przeciwnie. Właśnie para odwołała swoje zaręczyny. Wygląda na to, że Charlotte Casiraghi jeszcze musi poczekać na swojego księcia z bajki... 

Styl Charlotte Casiraghi wnuczką księżnej Grace z Monako
Fot. Getty Images

Charlotte Casiraghi
Fot. THUNDER/EAST NEWS

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.