księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Brytyjska rodzina królewska pokazała tradycyjne kartki świąteczne. Elżbieta II zaskakuje!

Mały Archie rozkochał w sobie internautów!

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 12:55
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Fani rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na świąteczne kartki – a właściwie zdjęcia – royalsów, które od wielu lat publikowane są w okresie Bożego Narodzenia. Pary książęce tradycyjnie złożyły życzenia za pośrednictwem portali społecznościowych, ale uwagę internautów zwróciło przemówienie Elżbiety II.

Świąteczne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William opublikowali nowe rodzinne zdjęcie. Następca tronu pozuje z trójką dzieci pary – sześcioletnim księciem Georgem, czteroletnią księżniczką Charlotte i półtorarocznym księciem Louisem. „Wesołych Świąt! Życzymy naszym obserwatorom szczęśliwego i spokojnego świątecznego dnia”, czytamy w opisie.

Kate Middleton nie pozowała u boku najbliższych, ponieważ to ona jest autorką tej niezwykłej fotografii. Nie jest tajemnicą, że księżna uwielbia robić zdjęcia – wykonała kilka oficjalnych portretów najstarszego syna George’a.

Para książęca Cambridge zapowiedziała wcześniej, że podczas świąt podzielą się z fanami ważną informacją. Czy chodzi o narodziny kolejnego royal baby? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce.

Świąteczna kartka Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry również zaprezentowali światu swoją kartkę świąteczną. Pojawiła się na oficjalnym Twitterze organizacji charytatywnej The Queen's Commonwealth Trust, której przewodniczącymi jest książęca para Sussex.

Księżna Meghan, książę Harry i ich syn świętują Boże Narodzenie w Kanadzie, u boku matki księżnej. Początkowo para planowała spędzić ten dzień w Stanach Zjednoczonych. „Nasza rodzina życzy Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku”, brzmią życzenia. Siedmiomiesięczny Archie zdecydowanie skradł show swoim rodzicom!

Życzenia królowej Elżbiety II

Zdjęcie Elżbiety II, wykonane podczas corocznego przemówienia, zwróciło szczególną uwagę internautów. Wiele osób wskazuje na fakt, że na stole królowej widoczny jest portret rodzinny księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi, kartka świąteczna księcia Karola i jego żony Camilli, a także fotografie księcia Filipa oraz ojca królowej, Jerzego VI.

Brakuje jednak zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry’ego. Czy Elżbieta II chciała w ten sposób zasugerować, że konflikt w rodzinie królewskiej wciąż trwa?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Królowa przyznała w swoim przemówieniu, że 2019 nie był łatwym rokiem, ale jednocześnie wyraziła nadzieję, że wszystkie trudności zostaną rozwiązane w nadchodzącym 2020. „Ścieżka, którą podążaliśmy w tym roku, nie zawsze była łatwa. [...] Jednak małe kroki pomogą nam wszystkim przezwyciężyć podziały, odnaleźć harmonię i zrozumienie, a także zmienić ten świat na lepsze”, powiedziała.

Fanów rodziny królewskiej ucieszyła wiadomość, że książę Filip powrócił do domu na święta. Informacja o nagłej hospitalizacji męża Elżbiety II zmartwiła Brytyjczyków, a media podejrzewały najgorsze. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.