Sekret zdradził książę William!

Gabriela Czernecka 23 października 2018 17:16

Co George odziedziczył po Dianie? Okazuje się, że dzieci księcia Williama i księżnej Kate mają wiele wspólnego ze swoją babcią. Ta niestety nie miała okazji poznać swoich wnuków. 21 lat temu zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. Mimo to książę William stara się przekazywać swoim dzieciom jak najwięcej szczegółów z jej życia. Podczas jednego z wywiadu wyjawił nawet, że jego najstarszy syn odziedziczył po Dianie wspólna pasję. Jaką? 

Dzieci Kate i Williama

Dzieci Kate i Williama, książę George, księżniczka Charlotte, a od niedawna także mały książę Louis, z dnia na dzień podbiły serce Brytyjczyków. Ci z niecierpliwością oczekują na każdą informację na ich temat. Niedawno George'a i Charlotte mieliśmy okazję podziwiać na ślubie księżniczki Eugenii. Wówczas dzieci Williama miały bardzo ważne zadanie - George pełnił rolę pazia, a Charlotte była druhną.

Na książęcym ślubie zabrakło jednak księcia Louisa. Ten wraz z nianią przebywał wówczas w domu. Fani royal family nie byli jednak zaniepokojeni jego nieobecnością, bowiem teraz wyczekują jego najnowszego oficjalnego zdjęcia. Książę Louis ma już sześć miesięcy, a gdy tyle miała Charlotte, rodzina królewska podzieliła się jej najnowszą fotografią. Czy tym razem będzie podobnie? Tego dowiemy się już niebawem. Książę William tej informacji nie chciał zdradzić w najnowszym wywiadzie, ale wyjawił inny sekret. Ten dotyczył jego najstarszego syna, księcia George'a. O co chodzi?

George jak Diana: mają wspólną pasję

Książę William i księżna Kate wyprawili niedawno prywatne przyjęcie w Pałacu Kensington. Gośćmi byli finaliści konkursu BBC Radio 1, Teen Hero, którzy inspirują swoich rówieśników. Podczas rozmowy z jednym z juniorów o jego pasji do tańca, a szczególnie do breakdance’u, książę wyjawił mały sekret na temat swojego syna. „George również tańczy bardzo dobrze, uwielbia to. Moja mama zawsze tańczyła, kochała tańczyć. On ma to po niej. Jeśli jest coś, co kochasz, to powinieneś to robić. Nie pozwól, by ktokolwiek powiedział ci, że nie powinieneś”, wyznał książę William.

Wiedzieliście, że George uwielbia tańczyć? Wygląda na to, że książę odziedziczył po babci coś więcej niż tylko geny. Przypomnijmy, że księżna Diana była kiepską uczennicą, ale wyróżniała się tym, że świetnie tańczyła. Pasję do tego rodzaju rozrywki wyniosła jeszcze z czasów dzieciństwa. W młodości chciała tańczyć w balecie. Niestety szybko okazało się, że nie ma szans na to, by być baleriną, bo… jest za wysoka! Mimo to w zaciszu pałacu kochała włączać muzykę i tańczyć, na czym podobno często przyłapywała ją służba. 

Książę William i księżna Kate postanowili tak wychowywać swoje dzieci, by te miały jakieś pasje. Choć podobno George marzy by być w przyszłości strażakiem bądź policjantem to jego wielką pasją jest... taniec. I choć jego marzenie ze względu na pełnioną funkcję raczej nie jest możliwe do zrealizowania, to rodzice postanowili wesprzeć go, pomagając mu rozwijać jego pasję. Dlatego też książę George jesienią tego roku zaczął chodzić na lekcje baletu. Chłopiec uczęszcza do St Thomas's Battersea. Same zajęcia trwają 35 minut, a podczas lekcji księciu towarzyszyć ma fortepianista.

Czy kiedykolwiek książę będzie miał okazję zaprezentować swoją pasję światu? Bardzo wątpliwe... ale jego rodzice dokładają wszelkich starań, by mógł wieść życie, jak każdy inny chłopiec.  

1/5
Księżna Diana, Fb
Copyright @
1/5

Co George odziedziczył po Dianie? Okazuje się, że dzieci księcia Williama i księżnej Kate mają wiele wspólnego ze swoją babcią.

2/5
Książę William, księżna Diana
Copyright @East News
2/5

Ta niestety nie miała okazji poznać swoich wnuków. 21 lat temu zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. Mimo to książę William stara się przekazywać swoim dzieciom jak najwięcej szczegółów z jej życia.

3/5
Książę William, książę George, brytyjska rodzina królewska
Copyright @East News
3/5

Podczas jednego z wywiadu wyjawił nawet, że jego najstarszy syn odziedziczył po Dianie wspólna pasję.

4/5
Księżna Diana i książę Karol
Copyright @East News
4/5

Wiedzieliście, że George uwielbia tańczyć? Wygląda na to, że książę odziedziczył po babci coś więcej niż tylko geny. Pasję do tego rodzaju rozrywki Diana wyniosła jeszcze z dzieciństwa. Chciała tańczyć w balecie. Niestety szybko okazało się, że nie ma szans na to, by być baleriną, bo jest za wysoka!

5/5
Książę George nie może mieć przyjaciela
Copyright @East News
5/5

Książę George jesienią tego roku zaczął chodzić na lekcje baletu. Chłopiec uczęszcza do St Thomas's Battersea. Same zajęcia trwają 35 minut, a podczas lekcji księciu towarzyszyć ma fortepianista.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.