Dlaczego Kate i William nie pokazują swojego dziecka?

Gabriela Czernecka 23 października 2018 07:26

Co się dzieje z księciem Louisem? Dlaczego Kate i William nie pokazują swojego trzeciego dziecka? Małego księcia mieliśmy ostatnio podziwiać zaledwie raz od jego narodzin. Rodzina królewska w pełni zaprezentowała chłopca na jego… chrzcie, czyli 9 lipca. Od tamtej pory książę nie pojawiał się ani z rodzicami ani z nianią. Fani zastanawiają się, dlaczego książęca para Cambridge nie pokazuje swojego synka. Sprawdzamy!

Gdzie jest książę Louis?

Trzecie dziecko Kate i Williama pojawiło się na świecie 23 kwietnia 2018 roku. Narodziny księcia Louisa Arthura Charlesa świętowali wszyscy Brytyjczycy. Płeć trzeciego dziecka, jak i imię do samego końca były owiane tajemnicą. Dopiero kilka godzin po porodzie Pałac Kensington poinformował, że księżniczka Charlotte i książę George doczekali się brata. 

Niespełna dwa tygodnie później, Pałac Kensington podzielił się dwoma zdjęciami najmłodszego członka królewskiej rodziny. Fotografie Louisa zostały zrobione w domowym zaciszu, gdy chłopiec miał zaledwie trzy dni. Jak się okazuje zdjęcia wykonała dumna mama, księżna Kate! Louis nie tylko pozuje na nich sam, ale także w objęciach starszej siostry, księżniczki Charlotte. Pałac Kensington podobnymi zdjęciami pochwalił się po narodzinach księżniczki, obejmował ją wtedy starszy brat książę George. 

Chrzest księcia Louisa

Na kolejne zaprezentowanie księcia światu czekaliśmy trzy miesiące. 9 lipca 2018 roku w kaplicy Pałacu św. Jakuba odbył się jego chrzest, na którym pojawiła się także Meghan Markle, wówczas już żona księcia Harry'ego, ale zabrakło na nim królowej i księcia Filipa. Dopiero kilka dni później rodzina królewska udostępniła wyjątkowe fotografie z chrztu księcia Louisa. Fani rodziny królewskiej mieli więc okazję po raz kolejny podziwiać najmłodszego członka rodziny Cambridge.

Wówczas jednak nikt nie spodziewał się, że na aż tak długi okres czasu Louis zniknie medialnych publikacji. Od tamtej pory można powiedzieć, że słuch po nim zaginął. Jakiś czas temu na jego temat pojawiła się wzmianka mówiąca, że wraz z całą rodziną uczestniczył w prywatnym przyjęciu z okazji piątych urodzin księcia George'a. Członkowie brytyjskiej royal family udali się wówczas na wypoczynek na wyspę Mystique. Kolejna informacja pojawiła się wraz z powrotem księżnej Kate do swoich obowiązków po urlopie macierzyńskim.

Na początku października rodzinę Kate i Williama mieliśmy okazje podziwiać na ślubie księżniczki Eugenii, ale u boku księcia George'a i księżniczki Charlotte znów zabrakło księcia Louisa. Tego dnia, jak podawały brytyjskie media, został z nianią w domu. Dlaczego para książęca Cambridge unika pokazywania swojego trzeciego dziecka? Okazuje się, że to zamierzone działanie. Według zagranicznych serwisów, Kate i William nie lubią epatować wizerunkiem swoich dzieci w sieci.

Nowe oficjalne zdjęcie księcia Louisa

Nowe oficjalne portrety w rodzinie królewskiej stały się czymś w rodzaju tradycji, którą kochają wszyscy poddani royalsów. Para od jakiegoś czasu ogranicza tego rodzaju publikacje. Stąd na przykład, z okazji trzecich urodzin księżniczki na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pojawiły się życzenia dla Charlotte, ale zamieszczono przy nich stare zdjęcie, zrobione dziewczynce z okazji rozpoczęcia nauki w przedszkolu. William i Kate nie chcą zbyt mocno eksploatować wizerunku swoich dzieci. I choć prawdopodobnie taka urodzinowa fotografia powstała to para pewnie podzieli się nią w innym czasie. 

Czy to znaczy, że w najbliższym czasie nie będziemy mogli podziwiać nowych fotografii małego księcia? Nie do końca. Bardzo prawdopodobne, że Kate i William już niebawem zaprezentują światu nowe oficjalne zdjęcie księcia Louisa. Chłopiec ma już prawie sześć miesięcy. Gdy Charlotte była w tym samym wieku, do sieci trafiło kilka jej nowych fotografii. Czy podobnie para postąpi w przypadku Louisa? My z niecierpliwością czekamy na jego nowe oficjalne zdjęcie! 

1/7
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Copyright @Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak
1/7

Co się dzieje z księciem Louisem? Dlaczego Kate i William nie pokazują swojego trzeciego dziecka? Małego księcia mieliśmy ostatnio podziwiać zaledwie raz od jego narodzin.

2/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
2/7

Rodzina królewska w pełni zaprezentowała małego Louisa na jego… chrzcie, czyli 9 lipca. 

3/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
3/7

Książę Louis, trzecie dziecko Kate i Williama pojawiło się na świecie 23 kwietnia 2018 roku.

4/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
4/7

Narodziny księcia Louisa Arthura Charlesa świętowali wszyscy Brytyjczycy. 

5/7
książę louis
Copyright @instagram@kensingtonroyal
5/7

Niespełna dwa tygodnie później po przyjściu na świat księcia Louisa, Pałac Kensington podzielił się dwoma zdjęciami najmłodszego członka królewskiej rodziny.

6/7
książę louis
Copyright @instagram@kensingtonroyal
6/7

Fotografie Louisa zostały zrobione w domowym zaciszu, gdy chłopiec miał zaledwie trzy dni. Jak się okazuje zdjęcia wykonała dumna mama, księżna Kate!

7/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
7/7

Chłopiec ma już prawie sześć miesięcy. Gdy Charlotte była w tym samym wieku, do sieci trafiło kilka jej nowych fotografii. Czy podobnie para postąpi w przypadku Louisa? My z niecierpliwością czekamy na jego nowe oficjalne zdjęcie!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.