Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 16 lipca 2018 18:46

Oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa od paru godzin królują w siec - od księżniczki Charlotte wczuwającej się w rolę starszej siostry po księżną Kate zapatrzoną w najmłodsze dziecko - o tych fotografiach mówi cały świat! Książę Louis był niekwestionowaną gwiazdą tego dnia, ale oficjalne fotografie z jego chrztu skrywają parę drobiazgów, na które niewiele osób zwróciło uwagę. Zobaczcie sami!   

1/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, chrzest księcia Louisa
Copyright @Getty Images
1/7

 Księżna Sussex trzyma ukochanego pod rękę - ten pełen miłości, choć subtelny gest pokazuje, jak blisko są ze sobą Harry i Meghan. Od dwudziestu lat takiego gestu nie widziano na oficjalnym królewskim portrecie!

2/7
Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Copyright @Getty Images
2/7

Księżna Kate jest kompletnie pochłonięta przez małego księcia. Louis skradł jej serce, a ona nie odrywa od niego wzroku ani na osobistym portrecie w ogrodach Clarence House ani na rodzinnym zdjęciu.

3/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, chrzest księcia Louisa
Copyright @Getty Images
3/7

Księżniczka Charlotte w pełni zasługuje na miano najlepszej siostry na świecie. Fani nazywają ją wręcz… cieniem Kate, bowiem na zdjęciach nie opuszcza swojej mamy i nieustannie przygląda się młodszemu bratu, jakby tylko czekała, aż mama poprosi ją o pomoc.

4/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
4/7

Gdy pokazuje się publicznie zwykle jest zachowawczy, ale w gronie rodziny książę George pokazuje jaki jest naprawdę! Teraz skradł show, siedząc na kolanach Williama, a potem nonszalancko trzymając rękę w kieszeni. Niebawem czwarte urodziny George'a - my już nie możemy się doczekać jego nowych zdjęć!

5/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Copyright @Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski
5/7

To pierwsza taka fotografia w rodzinie królewskiej, na której jej członkowie pozują tak naturalnie, a ich uśmiech nie jest wymuszony. Kate i Louis zdobyli nasze serca.

6/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, chrzest księcia Louisa
Copyright @Getty Images
6/7

Królowa Elżbieta II nie mogła być na chrzcie przez napięty harmonogram, ale jak piszą zagraniczne serwisy „była tam duchem”. W rzeczywistości królową uwieczniono na fotografii... za księciem Harrym, na ogromnym obrazie Michaela Noakesa, który wisi na ścianie w Clarence House.

7/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
7/7

To pierwsza wspólna fotografia Kate, Williama i ich trójki dzieci. Miejmy nadzieję, że takich wyjątkowych zdjęć, jak te będzie więcej!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.