Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 16 lipca 2018 18:46

Oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa od paru godzin królują w siec - od księżniczki Charlotte wczuwającej się w rolę starszej siostry po księżną Kate zapatrzoną w najmłodsze dziecko - o tych fotografiach mówi cały świat! Książę Louis był niekwestionowaną gwiazdą tego dnia, ale oficjalne fotografie z jego chrztu skrywają parę drobiazgów, na które niewiele osób zwróciło uwagę. Zobaczcie sami!   

1/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, chrzest księcia Louisa
Copyright @Getty Images
1/7

 Księżna Sussex trzyma ukochanego pod rękę - ten pełen miłości, choć subtelny gest pokazuje, jak blisko są ze sobą Harry i Meghan. Od dwudziestu lat takiego gestu nie widziano na oficjalnym królewskim portrecie!

2/7
Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Copyright @Getty Images
2/7

Księżna Kate jest kompletnie pochłonięta przez małego księcia. Louis skradł jej serce, a ona nie odrywa od niego wzroku ani na osobistym portrecie w ogrodach Clarence House ani na rodzinnym zdjęciu.

3/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, chrzest księcia Louisa
Copyright @Getty Images
3/7

Księżniczka Charlotte w pełni zasługuje na miano najlepszej siostry na świecie. Fani nazywają ją wręcz… cieniem Kate, bowiem na zdjęciach nie opuszcza swojej mamy i nieustannie przygląda się młodszemu bratu, jakby tylko czekała, aż mama poprosi ją o pomoc.

4/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
4/7

Gdy pokazuje się publicznie zwykle jest zachowawczy, ale w gronie rodziny książę George pokazuje jaki jest naprawdę! Teraz skradł show, siedząc na kolanach Williama, a potem nonszalancko trzymając rękę w kieszeni. Niebawem czwarte urodziny George'a - my już nie możemy się doczekać jego nowych zdjęć!

5/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Copyright @Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski
5/7

To pierwsza taka fotografia w rodzinie królewskiej, na której jej członkowie pozują tak naturalnie, a ich uśmiech nie jest wymuszony. Kate i Louis zdobyli nasze serca.

6/7
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa, chrzest księcia Louisa
Copyright @Getty Images
6/7

Królowa Elżbieta II nie mogła być na chrzcie przez napięty harmonogram, ale jak piszą zagraniczne serwisy „była tam duchem”. W rzeczywistości królową uwieczniono na fotografii... za księciem Harrym, na ogromnym obrazie Michaela Noakesa, który wisi na ścianie w Clarence House.

7/7
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
7/7

To pierwsza wspólna fotografia Kate, Williama i ich trójki dzieci. Miejmy nadzieję, że takich wyjątkowych zdjęć, jak te będzie więcej!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.