Wiedzieliście, że Kate i William mają pomoc?

Monika Katarzyna Krupska 24 kwietnia 2018 17:30

Kim jest królewska niania? Maria Borallo poznała księcia Georga, gdy skończył 8 miesięcy. Księżniczkę Charlotte tuliła do snu już od pierwszych chwil. Według Vanity Fair, pomoże też w wychowaniu trzeciego Royal Baby. Kim jest opiekunka książęcego potomstwa? 

Maria Borallo - kim jest królewska niania?

Choć wygląda jak przeciętna Angielka, to Maria Borallo jest Hiszpanką z krwi i kości. Kobieta urodziła się w Madrycie, ale wychowała w Palencii w północnej Hiszpanii, mieście gdzie nie mieszka nawet 80 tys. osób.  Według brytyjskich mediów pochodzi z zamożnej katolickej rodziny. Ma trójkę braci: Pabla, Luisa i Ignacia.

Maria Teresa Turion Borallo nie udzieliła nigdy żadnego wywiadu. Niemniej jednak media dowiedziały się, że od najmłodszych lat chciała zajmować się opieką nad dziećmi. Co ciekawe, nigdy nie myślała o własnym potomstwie, a także o wyjściu za mąż! Adoratorów obok Marii również ciężko było szukać… 

W szkole miała przydomek Santa, co oznacza święty. Koledzy i koleżanki wróżyli jej przyszłość w klasztorze! Bo Maria nie nosiła krótkich spódniczek, nie chodziła na imprezy. Nigdy nie wdawała się w żadne bójki, afery czy skandale. Co ciekawe, w szkole słynęła ze swojej moralności, dzięki której zyskała nawet przydomek Święta. Ma jednak spore poczucie humoru, bo to podobno ona namawia księcia George'a, by robił dziwne miny do fotoreporterów.

Niania księcia George'a i Charlotte

Maria Borallo, niania księcia George'a i Charlotte, mając dwadzieścia kilka lat wyjechała do Wielkiej Brytanii. Ukończyła Norland College w Bath, elitarną szkołę dla niań z ponadstuletnią tradycją. Właśnie do tej szkoły Kate i William zgłosili się, gdy szukali opiekunki dla pierwszego potomka, księcia George'a. Swojego pierwszego podopiecznego poznała, gdy ten miał zaledwie osiem miesięcy.

Później wielokrotnie można było zauważyć ją na spacerach z małym księciem. Od niedawna sprawuje także opiekę nad księżniczką Charlotte, która od małego uczy się jak być prawdziwą damą. Niebawem pod jej skrzydła trafi także książę Louis. Co ciekawe jedną z zasad, którą stosuje przy wychowywaniu książęcych dzieci jest zakaz... bicia. Kate i William szczególnie polegają na Marii, gdy są w służbowych podróżach, na szczęście nie muszą się martwić o swoje pociechy. 

Maria ma czarny pas w koreańskiej sztuce walki taekwondo.  Do perfekcji opanowała jazdę autem, w tym np. jak uciekać samochodem przed paparazzi w każdych warunkach pogodowych. Od blisko 5 lat Hiszpanka mieszka wraz z królewską rodziną w apartamencie 1a w Pałacu Kensington. Niebawem zacznie sprawować opiekę nad małym Louisem. Zobaczcie, jak wygląda królewska niania!  

1/5
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko
Copyright @East News
1/5

Księżna Kate 23 kwietnia urodziła trzecie dziecko 

2/5
Maria Borallo, niania księcia Georga
Copyright @EastNews
2/5

W opiece pomoże jej Maria Borallo 

3/5
Maria Borallo, niania księcia Georga
Copyright @EastNews
3/5

Hiszpanka jest opiekunką księcia Georga i księżniczki Charlotte 

4/5
Maria Borallo, niania księcia Georga
Copyright @EastNews
4/5

Pomoże też w wychowaniu trzeciego Royal Baby 

5/5
Maria Borallo, niania księcia Georga
Copyright @EastNews
5/5

Maria ma ponad 40 lat, nie ma własnych dzieci, ani męża 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.