księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ojciec księżnej Meghan skomentował narodziny royal baby! Co powiedział?

Czy kiedykolwiek będzie miał szansę poznać wnuka?

Gabriela Czernecka 6 maja 2019 21:50
księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Ojciec księżnej Meghan skomentował narodziny dziecka. Do tej pory Thomas Markle nie miał zbyt dobrych kontaktów z córką. Sądzono, że po tym, jak zachowywał się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, nigdy nie będzie miał szansy, by poznać swojego wnuka. Właśnie w rozmowie z The Sun skomentował to, że Meghan urodziła. Jego słowa... zaskakują!

Księżna Meghan urodziła syna

Księżna Meghan 6 maja powitała na świecie syna. Książę Harry jako dumny i szczęśliwy tata wygłosił krótkie oświadczenie, w którym uspokoił zgromadzonych przed posiadłością fanów i fotoreporterów, że zarówno chłopiec, jak i jego mama czują się dobrze. Książę przyznał, że poród był dla nich wyjątkowym wydarzeniem i dodał, że jest bardzo dumny z żony, że tak dzielnie go zniosła. Zapowiedział także, że najprawdopodobniej za dwa dni dowiemy się, jak Meghan i Harry nazwą swoje dziecko i jaki tytuł będzie nosił ich potomek.

Tymczasem z całego świata napływają gratulacje dla młodych rodziców. Takie złożyli choćby przyjaciele Meghan z Suits (serialu, w którym grała). Do życzeń dołączyła także Michele Obama czy premier Theresa May. W zgiełku gratulacji nie mogło zabraknąć słów od ojca księżnej Meghan. Thomas Markle do tej pory dał się poznać z niezbyt dobrej strony. Meghan mogła liczyć na wsparcie mamy, która towarzyszyła jej podczas narodzin dziecka, ale z ojcem nie miała ostatnio dobrych stosunków.

Z Thomasem Markle skontaktowała się właśnie gazeta The Sun, która poprosiła go o krótki komentarz na temat najnowszych doniesień. Ku zaskoczeniu wielu tym razem ojciec Meghan był dość powściągliwy w swej wypowiedzi i serdecznie pogratulował małżeństwu: „Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry'emu. Boże, chroń Królową”, wyznał.

Czyżby ojciec Meghan w końcu przemyślał swoje zachowanie względem córki? Wiele na to wskazuje. Jego słowa są proste i eleganckie. Thomas Markle nie zapomniał nawet o zastosowaniu elementu etykiety i pozdrowił także królową. Czy zmiana w jego zachowaniu sprawi, że będzie miał szansę poznać wnuka? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem! 

Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan
Fot. East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?