księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Księżna Meghan rodzi? Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości!

Do sieci trafiły zdjęcia sprzed posiadłości pary!

Gabriela Czernecka 26 kwietnia 2019 13:45
księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images

Księżna Meghan rodzi? Część fanów rodziny królewskiej nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Teorie spiskowe na temat kolejnego royal baby wciąż się mnożą. Najpierw pisano, że Meghan urodzi chłopca, później, że dziewczynkę, a teraz pojawiają się publikacje, że para spodziewa się bliźniąt. Gdy jedni z niecierpliwością czekają na oficjalne potwierdzenie informacji o narodzinach dziecka Meghan, drudzy snują teorie. Jedna z nich ma mówić o tym, że poród Meghan właśnie się zaczął. Internauci mają co do tego kilka dowodów. Są nawet zdjęcia!

Księżna Meghan rodzi? 

Księżna Meghan rodzi? Wszystko na to wskazuje. Zdjęcia, jakie udało się zrobić fanom rodziny królewskiej nie pozostawiają żadnych wątpliwości (zobaczycie je poniżej). Karetka, krążący dookoła posiadłości helikopter. Czy faktycznie właśnie trwa poród Meghan? Odkąd księżna Sussex pod koniec marca chwilowo zrezygnowała z pełnienia obowiązków z ramienia królowej, spekulacje na temat jej dziecka, daty porodu, a nawet długości akcji porodowej wciąż trwają! Gdy kilka tygodni temu w sieci pojawiło się krótkie oświadczenie od książęcej pary, sądzono, że właśnie poinformowali oni o narodzinach potomka. Nic bardziej mylnego.

Harry i Meghan napisali, że postanowili „nie ujawniać planów związanych z przyjściem na świat ich dziecka”. Nikogo nie dziwi więc, że niektórzy fani brytyjskiej monarchii twierdzą, że royal baby jest już na świecie tylko książęca para, tak jak zapowiedziała to w oświadczeniu, na razie cieszy się tym czasem w gronie rodziny. I ta adnotacja stała się powodem wielu spekulacji.

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Dowodem na rychłe narodziny royal baby miałaby być informacja, że mama księżnej, Doria Ragland, przyleciała do niej ze Stanów Zjednoczonych już w święta. Sama Meghan nie pojawiła się ani na uroczystościach związanych z obchodami urodzin królowej ani podczas wspólnego świętowania tegorocznej Wielkanocy, na którym książę Harry pojawił się sam. Podobnie było wczoraj, gdy książę Sussex w towarzystwie księżnej Kate wziął udział w uroczystościach z okazji święta Anzac Day, upamiętniającego żołnierzy, którzy zginęli w czasie bitwy o Gallipoli podczas I Wojny Światowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Teorię fanów o tym, że Meghan lada chwila urodzi potwierdzać ma także informacja, że w Wielkanoc Kate i William po raz pierwszy odwiedzili książęcą parę Sussex w ich posiadłości.  To ma być kolejny dowód na to, że Meghan lada dzień urodzi, a książęca para Cambridge przyszła do pary w odwiedziny, by udzielić młodej parze wsparcia.

Teraz przed Frogmore Cottage, posiadłością książęcej pary Sussex, pojawiła się karetka. Nad rezydencją krąży helikopter. Czyżby Meghan właśnie rodziła? Jeśli tak, to zgodnie z królewską tradycją, jeśli dziecko urodzi się w weekend, książęca para poda informację o narodzinach dopiero w poniedziałek. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie informacji!  

Księżna Meghan, książę Harry, stylizacje księżnej Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?