KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Jest uroczy. I bardzo spokojny”. Księżna Meghan i książę Harry pokazali swojego synka! 

Jak będzie miał na imię?

Gabriela Czernecka 8 maja 2019 14:29

Oficjalne zdjęcia syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego właśnie pojawiły się w sieci. Książęca para Sussex właśnie zaprezentowała światu swojego synka. Chłopiec jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu, który przyszedł na świat wczesnym rankiem w poniedziałek. Szczęśliwi i dumni rodzice odpowiedzieli także na kilka pytań dziennikarzy. Meghan opowiedziała o pierwszych chwilach w roli matki, a Harry skomentował do kogo syn jest bardziej podobny. Poznajcie szczegóły! 

Harry i Meghan pokazali syna

Księżna Meghan i książę Harry pokazali swojego synka. Para książęca Sussex spotkała się właśnie z dziennikarzami na terenie zamku Windsor. Ze względu na kiepską pogodę w Windsorze dzisiejszego dnia (cały ranek lało jak z cebra), konferencję urządzono na terenie zamku. Młode małżeństwo podczas spotkania z dziennikarzami ujawniło parę szczegółów na temat dziecka.

„To magia! To jest naprawdę wspaniałe. Mam obok siebie dwóch najwspanialszych mężczyzn, jestem bardzo szczęśliwa”, powiedziała dumna mama. Potwierdziła także, że synek dobrze sypia i ma „najsłodszy temperament”: „To było kilka niezwykłych dni. Jest uroczy. I bardzo spokojny”. Na co książę Harry dodał ze śmiechem: „Nie mam pojęcia, po kim on to ma!”. 

Książę Harry natomiast przyznał, że jest zachwycony swoją nową życiową rolą: „Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwy, mając przy sobie nasze maleństwo, mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta”, opowiadał wpatrzony w synka. Para zdradziła także, że już lada chwila maleństwo zostanie przedstawione królowej Elżbiecie II: „Kolejny superwnuk!”, zażartował Harry. Na koniec książęca para Sussex serdecznie podziękowała za wszystkie życzenia i gratulacje: „One dużo znaczą”, wyznała Meghan. 

Harry i Meghan nie wyjawili jednak imienia swojego dziecka ani jego tytułu, choć wielu spodziewało się, że nastąpi to właśnie dziś. Nie wiadomo, czy para czeka z tym do spotkania z królową, czy po prostu zdecydowała się to zrobić w innym terminie. Zaznaczmy, że królewski protokół nie reguluje kwestii tego, kiedy młodzi rodzice powinni oficjalnie podać imię swojego dziecka. Przypomnijmy, że książę William i księżna Kate o imieniu dla księcia George'a i księżniczki Charlotte poinformowali dwa dni po narodzinach, a w przypadku księcia Louise'a czekaliśmy cztery dni. Po narodzinach księcia Williama Diana i Karol podali jego imię dopiero po tygodniu! Przez ten czas Brytyjczycy nazywali małego księcia Baby Wales. 

Dzień się jednak jeszcze nie skończył, więc mamy nadzieję, że świetne wiadomości ze świata rodziny królewskiej dotyczące imienia i tytułu dziecka Meghan i Harry'ego dotrą do nas jeszcze dziś! A tymczasem zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda chłopiec!  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.